0

@mariosss20 niestety nie, za mały byłem ;)

1

@mariosss20 Mundial 98 i 02 to były najlepsze turnieje jakie widziałem.

0

@macio_944 Dalej to nie brzmi jak rocket science, tylko coś czego się możesz sam nauczyć i nie potrzebujesz na to papierków. Może kogoś skusi taka oferta żeby od czegoś zacząć, każdy w końcu musi, a brzmi to właśnie jak oferta dla osób bez studiów, praktyki, większego doświadczenia. 7000 brutto brzmi słabo dzisiaj i to nie tylko w Warszawie, ale ja też od takich śmiesznych ofert zaczynałem budować ścieżkę kariery.

0

@macio_944 Jakiś wymagań wielkich nie widzę w tym ogłoszeniu stąd pewnie tak niskie zarobki.

1

@MessiForeverTheBest Nowocześnie i postępowo, prawie jak na zachodzie.

1

Powinien go zdjąć Martinez jakby miał jaja

0

Hahaha, to jaja

1

Maskara jakie te Euro słabe jest...

0

@AlexDark00 Ano fakt dużo much i kleszczy przede wszystkim.

1

@Borneo Pięknie ukazana hipokryzja, jak jesteś z nami to super, a jak nie to pod but. To te nowoczesne myślenie platformy?

2

@arasz1819 No już tam się popłacz. Kamasze spakowane, Rosja już atakuje?Trump nie daje spać? Strach się bać xD

4

@arasz1819 Słychać wycie, znakomicie.

0

Cisnąć Gruzini tych Hiszpanów!

0

Fajne te kontry Gruzinów, może się podobać taka gra.

0

xD nie wierzę...

1

Jeszcze Gruzja niech wywali Hiszpanię i będzie wesoło ;)

1

Jak można mieć takich piłkarzy i grać taki piach, im nie zależy na tych mistrzostwach czy o co chodzi?

2

Pickford to jest taki placek

1

Elegancko, jazda z Angolami

0

@joloskyy RD2 przynajmniej staram się

1

@VegetaPolska Polecam, dla mnie Europa wieje już nudą.

0

@VegetaPolska Wietnam, Kambodża, Laos, Tajlandia kilka razy, teraz na zimę atakuje Indonezję.

1

@VegetaPolska Byłem, ale nie w Japonii i Korei. Nie moje klimaty.

1

@Joe_Barbaro Argentyna, Holandia, Hiszpania

1

@patrickjacob Jakich praw Ci brakuje których nie możesz sobie poświadczyć notarialnie? Jedynie może rozliczenie wspólne pitu, ale to ma znaczenie, jeśli jedna strona zarabia dużo więcej od drugiej żeby było wyrównanie.

0

@marcin62 A co innego miałbym rozumieć przez słowo wszyscy? Stawiasz durną tezę i się jeszcze dziwisz potem.

0

@marcin62 Wszyscy? Ja pierwszy raz widzę takową sytuację, nie każdy żyje w bańce.

9

@Kgorecki2500 To jest po prostu smutne, gość powinien ostanie lata spędzać w fotelu bujanym w otoczeniu rodziny, a demokraci wystawiają sobie i jemu paskudną laurkę na te ostatnie dni.

29

@Safrani Dobrze wiedzieć, od dzisiaj każda zgoda na sex z żoną na piśmie.

2

@NeroTFP1 Typowy Krakus ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?