usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyfffer A na klatce mówił dzień dobry, zapomniałeś dodać.
0
@okiemtypera_lucaxx95 No i takie podejście szanuję ;)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jakby wiesz zawodowo i pieniężnie nie widzę wielkiej różnicy między robolem na budowie/magazynie niż konduktorem w pociągu, a tak ja piszesz obciążenie psychiczne masz większe. Podejrzewam, że w jednej i drugiej robocie wybitne jednostki nie pracują, a bardzo to wszystko spłacasz jakoby robotnicy to same chamy i dziady.
1
@okiemtypera_lucaxx95 To co wymieniłeś jeszcze bardziej mnie utwierdza w tym, że to praca fizyczna jeszcze pogłębiona o czynniki zewnętrznymi jak użeranie się z ludźmi. Nie jest to praca umysłowa. Wolałbym stukać młotkiem i latać z pędzlem po mieszkanie, niż latać po pociągu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 A ty przypadkiem nie pracujesz na kolei jako konduktor? Przecież to praca fizyczna jeszcze gorsza niż bycie robotnikiem.
1
@Mitch_Atleta Spokojnie tutaj są ludzie którzy twierdzą, że Messi jakby wrócił do Europy to by zgarnął złota piłkę z miejsca bo przecież wykręca takie liczby w MLS ;)
3
@esem91 Dokładnie! Otwórzcie umysły, zgaście tv! Włączcie myślenie!
2
@agaFCB Masz gdzieś link? Chętnie wpłacę żeby Januszom i Grazynom żyłki popękały do końca :D
0
Bardzo słabe te zmiany były
2
Bardzo słaby ten Moder jest
1
Flip i Flap w tej obronie, obili się o siebie :D
2
Co za patałachy
1
Jak zawsze tylko ogórkom strzela ;)
4
@norbi77 "Jedynie co potrafił w tej dyskusji to krytykować wszystko co robił PiS" brzmi jak idealny kandydat dla Peowca.
1
@WiernyKibic111 Jak grałem reguralnie w squasha tak 2-3 w tygodniu przez dłuższy okres to raz na jakiś czas miałem właśnie problem z kolanem, ale wtedy robiłem sobie przerwę z dwa tygodnie i wszystko wracało do normy. Może to być po prostu przeciążenie.
0
@Lucyfffer Ja nie miałem oporów jeść psa w Wietnamie więc wiesz ;)
0
@Lucyfffer Ja zawsze staram się w danym miejscu wszystkiego lokalnego spróbować ;)
0
@Lucyfffer Oczywiście, że tak dlatego liczę intensywne doznania smakowe ;)
3
@NeroTFP1 Uwielbiam kawkę, yerba też nie pogardzę zwłaszcza w zimę. Teraz będę Indonezji to spróbuję tej najdrożej kawy świata, ciekawe czy faktycznie taka dobra czy zwykły bullshit.
0
@cules100pro W świecie prawa? Żyjemy w czasach pieniądza i ten kto ma ich więcej dyktuje tym biedniejszym jak mają żyć.
0
@marcinbarca1984 Ot bajędy snute przez pastuchów na pustyni. Tylko dobra fantastyka bo wtórna. Polecam Silmarion, zdecydowanie lepsze ukazanie świata oraz wartości.
4
@marcinbarca1984 Czytałem, zacna fantastyka.
2
@MesQueUnClub_87 Pierwsze plenerowe melanże były zawsze z leśnym dzbanem albo Amareną.
0
@Encore 3 LM to jest coś co nigdy się już nie zdarzy
0
@Aragorn33 A po co interweniować w sprawie prof. Sankowskiego? Polacy mają uśmiechnięci zbierać dalej szparagi u szczodrego sąsiada Niemca. Po co w Polsce AI, CPK, Atom albo port kontenerowy. Rozwój Polski ? A na co to komu?
0
@clyde Jak byłem młody, jurny i głupi to zdradziłem swoją dziewczynę i to nie byle z kim bo z jej siostrą i to nie raz. Wtedy dla mnie to był powód do dumy, podbudowa męskiego ego. Z perspektywy czasu było to po prostu zachowanie smarkate i niedojrzałe. Teraz będąc już kilka lat po ślubie nie wyobrażam sobie zdradzić żony, a czy ja wybaczyłbym zdradę? Chciałbym pewnie, ale nie sądzę że byłbym w stanie finalnie.
4
@Sinirsey Dokładnie, stały tam gdzie musy Tymbarku i chłop oszukany został z rana.
5
@pt9 metro to jednak złoto
0
@NeroTFP1 A próbowałeś czytać coś Lema albo coś lżejszego jak na przykład Ekspansja? Takie gatunki już typowo S-F?
0
@NeroTFP1 Z ciekawości zapytam, dlaczego nie przepadasz za fantastyką?