0

@Ojciec5tkidzieci ta bramka w Pucharze Króla każe mi skłaniać się ku Enzo.

0

@escarabajo Dlatego mówię, jest to cienka granica żeby określić gdzie zaczyna się dyskryminacja.

0

@escarabajo Skoro można wywieść szyld - nie obsługujemy rodzin z dziećmi to gdzie jest granica w której ktoś może poczuć dyskryminację, a kiedy nie. Jakby luz, dla mnie możesz obsługiwać kogo w swojej knajpie chcesz, a kogo nie.

1

@escarabajo Rozumiem Twój punkt widzenia, a wyobraź sobie, że jest napis - czarnych nie obsługujemy to wtedy jest dyskryminacja czy nie? Czy w takim wypadku taki czarny ominie sobie taką restauracje, nie czując się dyskryminowanym? Chyba coś takiego już było nie ;) Cienka granica tutaj występuje już.

0

@escarabajo Nie chodzi mi o takie pierdoły jak białe buty czy krótkie za które nie wpuszczą Ciebie do klubu. Chodzi mi o jawną dyskryminację gdzie powiedzą Ci - proszę Pana jest Pan Gruby proszę iść do dietetyka, nikt Panu nie poda jedzenia. Po prostu głośno się zastanawiam czy nie dojdzie do takich sytuacji w przyszłości patrząc na coraz częstsze wykluczenia.

0

@Safrani Skoro istnieją to chciałbym poznać taką restauracje w której oceniają twój wygląd czy jest szczupły i na tej podstawie Ciebie wpuszczaj? Proszę podać mi podać przykład tak jawnej dyskryminacji ze względu na wygląd?

3

@TheNekro94 Myślę, że takie coś nie przejdzie bo otworzy furtkę i każdy będzie mógł w swojej restauracji wytyczać kogo chce obsługiwać. Wyobraź sobie, że restauracja nie wpuszcza grubasów do siebie i argumentuje to, że oni obsługują tylko ludzi szczupłych i zdrowych, a grubasy niech idą na siłownię. Czy jest to moralnie dobre?

1

@Kapitan hawk Nie, no co Ty czerwona kartka i Getafe?

1

@DLFCB Zawsze mi się wydawało, że jak masz dzieci to finalnie i tak wszystko co Twoje będzie ich. Chociaż może się mylę i dzisiaj jest inaczej.

1

@waletpl Wiadomo, tak tylko ironizuje. Chociaż prawda jest, że jeden i drugi transfer mieści się w jednym worku - największych wtop transferowych. Najgorzej, że w tym worku znajdzie się też Coutinho oraz Griezmann.

0

Ale Hazard był gorszy, nie?

1

@maroon Bo ziomek z tęczowa flagą tak napisał.

1

@koziar Lineage 2, ach co to była za gra te 20 lat temu.

2

@mmaciass Donald Tusk to dobry polityk.

0

@Kgorecki2500 1500 zł za pokój z 5 obcych osób w mieszkaniu? Ludzie...

4

@Kgorecki2500 50 zł za dobra pizze to jest przyzwoita cena. Ani to drogo ani tanio. Standard w sumie.

0

@Lucyfffer Potwierdzam, kupiłem sobie ostatnio na rajs i po żaglowce jak biegałem to jakbym na bosaczka chodził.

0

Jak jajeczka, dobre to było :D

5

Ale te MLS musi być gówniane skoro tam taki Bogusz bryluje.

0

Szymański ma to uderzenie

0

Lewy jakie charge zrobił przy podaniu

2

@Toretto Moja ciocia jest pielęgniarka i naprawdę teraz po podwyżkach nie ma co narzekać, zarabia 7,5k netto w mieście lekko ponad 100 tys.

1

@MesQueUnClub_87 o panie za takie widoki to miliony za ziemię płacisz ;)

5

Fatalnie się takie mecze ogląda, średniaki na swoich kartofliskach jak się uda strzelić gola albo jest remis to stawiają autobus i tyle z grania.

0

@Matheu12 Przed wjazdem na odcinkowy jedziesz za tirem, nie łapie Ciebie pierwszy pomiar i lecisz ile chcesz potem.

0

@ArcziArtt to z jakiego ty pułapu startowałeś 120 kg?

0

@tristan87 Jak można jeździć na polskie morze i się kisić między parawanami.

0

@SawneyBean Sam sobie odpowiedziałeś w sumie.

2

@Dari0G A ten baran wie jaka jest różnica między akcjonariuszem, a udziałowcem?

5

Co hindus wcisnął...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?