usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci ta bramka w Pucharze Króla każe mi skłaniać się ku Enzo.
0
@escarabajo Dlatego mówię, jest to cienka granica żeby określić gdzie zaczyna się dyskryminacja.
0
@escarabajo Skoro można wywieść szyld - nie obsługujemy rodzin z dziećmi to gdzie jest granica w której ktoś może poczuć dyskryminację, a kiedy nie. Jakby luz, dla mnie możesz obsługiwać kogo w swojej knajpie chcesz, a kogo nie.
1
@escarabajo Rozumiem Twój punkt widzenia, a wyobraź sobie, że jest napis - czarnych nie obsługujemy to wtedy jest dyskryminacja czy nie? Czy w takim wypadku taki czarny ominie sobie taką restauracje, nie czując się dyskryminowanym? Chyba coś takiego już było nie ;) Cienka granica tutaj występuje już.
0
@escarabajo Nie chodzi mi o takie pierdoły jak białe buty czy krótkie za które nie wpuszczą Ciebie do klubu. Chodzi mi o jawną dyskryminację gdzie powiedzą Ci - proszę Pana jest Pan Gruby proszę iść do dietetyka, nikt Panu nie poda jedzenia. Po prostu głośno się zastanawiam czy nie dojdzie do takich sytuacji w przyszłości patrząc na coraz częstsze wykluczenia.
0
@Safrani Skoro istnieją to chciałbym poznać taką restauracje w której oceniają twój wygląd czy jest szczupły i na tej podstawie Ciebie wpuszczaj? Proszę podać mi podać przykład tak jawnej dyskryminacji ze względu na wygląd?
3
@TheNekro94 Myślę, że takie coś nie przejdzie bo otworzy furtkę i każdy będzie mógł w swojej restauracji wytyczać kogo chce obsługiwać. Wyobraź sobie, że restauracja nie wpuszcza grubasów do siebie i argumentuje to, że oni obsługują tylko ludzi szczupłych i zdrowych, a grubasy niech idą na siłownię. Czy jest to moralnie dobre?
1
@Kapitan hawk Nie, no co Ty czerwona kartka i Getafe?
1
@DLFCB Zawsze mi się wydawało, że jak masz dzieci to finalnie i tak wszystko co Twoje będzie ich. Chociaż może się mylę i dzisiaj jest inaczej.
1
@waletpl Wiadomo, tak tylko ironizuje. Chociaż prawda jest, że jeden i drugi transfer mieści się w jednym worku - największych wtop transferowych. Najgorzej, że w tym worku znajdzie się też Coutinho oraz Griezmann.
0
Ale Hazard był gorszy, nie?
1
@maroon Bo ziomek z tęczowa flagą tak napisał.
1
@koziar Lineage 2, ach co to była za gra te 20 lat temu.
2
@mmaciass Donald Tusk to dobry polityk.
0
@Kgorecki2500 1500 zł za pokój z 5 obcych osób w mieszkaniu? Ludzie...
4
@Kgorecki2500 50 zł za dobra pizze to jest przyzwoita cena. Ani to drogo ani tanio. Standard w sumie.
0
@Lucyfffer Potwierdzam, kupiłem sobie ostatnio na rajs i po żaglowce jak biegałem to jakbym na bosaczka chodził.
0
Jak jajeczka, dobre to było :D
5
Ale te MLS musi być gówniane skoro tam taki Bogusz bryluje.
0
Szymański ma to uderzenie
0
Lewy jakie charge zrobił przy podaniu
2
@Toretto Moja ciocia jest pielęgniarka i naprawdę teraz po podwyżkach nie ma co narzekać, zarabia 7,5k netto w mieście lekko ponad 100 tys.
1
@MesQueUnClub_87 o panie za takie widoki to miliony za ziemię płacisz ;)
5
Fatalnie się takie mecze ogląda, średniaki na swoich kartofliskach jak się uda strzelić gola albo jest remis to stawiają autobus i tyle z grania.
0
@Matheu12 Przed wjazdem na odcinkowy jedziesz za tirem, nie łapie Ciebie pierwszy pomiar i lecisz ile chcesz potem.
0
@ArcziArtt to z jakiego ty pułapu startowałeś 120 kg?
0
@tristan87 Jak można jeździć na polskie morze i się kisić między parawanami.
0
@SawneyBean Sam sobie odpowiedziałeś w sumie.
2
@Dari0G A ten baran wie jaka jest różnica między akcjonariuszem, a udziałowcem?
5
Co hindus wcisnął...