1

@Lukikiki Ogląda ze mną część meczy i stara się o coś wypytać. Normalne podejście w związku.

0

@arasz1819 To tak jak większość prac magisterskich na prawie chociażby.

0

@JimMorrisonFCB Zgadza się, mogło być więcej ofiar.

0

@JimMorrisonFCB Wtedy w ruchu byłyby sztachety, pałki, może noże. Klasyczna impreza w remizie.

0

@MOLESTA Poniosło chłopaczków trochę na potupajace w pipidówie.

1

@RoberDzik Ja dzisiaj też w domku, mecze będą odpalone na tv, a na laptopie coś tam klikać będę.

0

@norbi77 Jak Holandia to zwykle buraki, ale jak ktoś lubi takie zachowania.

0

Ludwiczek tą zmianą zamyka La Ramble

0

No i skończyły się marzenia

0

Czyżby Salamon został Pazdanem z 2016 ?

14

Naprawdę to nieźle wygląda, jednak da się grać u Nas w piłkę

0

Moder co podania daje

0

Salamon pozytywne zaskoczenie dzisiaj

1

Brawo za te zmianę

1

Szymański ława na drugą połowę

9

Buksa to ledwo biega

0

Szybkie 2:0 do przerwy to taki plan minimum

1

@Trojanek23 Ale sekciarsko to zabrzmiało.

0

@Xxxbarca4ever taki poziomie ma teraz Hiszpania

1

@lntrowertyk Linkedin zdecydowanie

1

@FCB_dimiC 8 lat to dostał mój stary znajomy jak wjechał w rodzinę rowerzystów nocą gdzie na miejscu zabił 3 osoby w tym dwójkę dzieci jadąc 140 km i będąc naćpanym.

1

@Toretto Czyli jedyna słuszna droga to PO, jakie zaskoczenie xD

2

@Toretto Ta mądrość z wiekiem to w postaci głosowania na PO albo PIS?

0

@Aragorn33 Był Palikot, Petru, Kukiz, a teraz Hołownia. Naprawdę ktoś myślał, że będzie w tym przypadku inaczej?

4

@MesQueUnClub96 Ty i mówienie czegoś na poważnie xD

0

@Lucyfffer staram się korzystać z sezonowych warzyw dlatego dzisiaj takie danie gdzie królem są szparagi, nie jajko :P a kurki z cielęcina, no cóż kurki super sprawa, a cielęcina nigdy nie była moim ulubionym mięsem ;)

0

@Lucyfffer ja blanszowane szparagi, z jajkiem w koszulce podawane z sosem holenderskim i młodymi ziemniaczkami, ja wygrałem ;)

0

@krol211 W końcu wolne i uśmiechnięte media, Tusk to jednak gość.

6

@tristan87 Brakuje jeszcze paru flag żeby pokazać w pełni jak lubimy wchodzić w dupę innym, a jak inni mają to w dupie.

0

@pt9 Gorsze od fajek i szczekających psów, są tylko drące ryje dzieciaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?