usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lukikiki Ogląda ze mną część meczy i stara się o coś wypytać. Normalne podejście w związku.
0
@arasz1819 To tak jak większość prac magisterskich na prawie chociażby.
0
@JimMorrisonFCB Zgadza się, mogło być więcej ofiar.
0
@JimMorrisonFCB Wtedy w ruchu byłyby sztachety, pałki, może noże. Klasyczna impreza w remizie.
0
@MOLESTA Poniosło chłopaczków trochę na potupajace w pipidówie.
1
@RoberDzik Ja dzisiaj też w domku, mecze będą odpalone na tv, a na laptopie coś tam klikać będę.
0
@norbi77 Jak Holandia to zwykle buraki, ale jak ktoś lubi takie zachowania.
0
Ludwiczek tą zmianą zamyka La Ramble
0
No i skończyły się marzenia
0
Czyżby Salamon został Pazdanem z 2016 ?
14
Naprawdę to nieźle wygląda, jednak da się grać u Nas w piłkę
0
Moder co podania daje
0
Salamon pozytywne zaskoczenie dzisiaj
1
Brawo za te zmianę
1
Szymański ława na drugą połowę
9
Buksa to ledwo biega
0
Szybkie 2:0 do przerwy to taki plan minimum
1
@Trojanek23 Ale sekciarsko to zabrzmiało.
0
@Xxxbarca4ever taki poziomie ma teraz Hiszpania
1
@lntrowertyk Linkedin zdecydowanie
1
@FCB_dimiC 8 lat to dostał mój stary znajomy jak wjechał w rodzinę rowerzystów nocą gdzie na miejscu zabił 3 osoby w tym dwójkę dzieci jadąc 140 km i będąc naćpanym.
1
@Toretto Czyli jedyna słuszna droga to PO, jakie zaskoczenie xD
2
@Toretto Ta mądrość z wiekiem to w postaci głosowania na PO albo PIS?
0
@Aragorn33 Był Palikot, Petru, Kukiz, a teraz Hołownia. Naprawdę ktoś myślał, że będzie w tym przypadku inaczej?
4
@MesQueUnClub96 Ty i mówienie czegoś na poważnie xD
0
@Lucyfffer staram się korzystać z sezonowych warzyw dlatego dzisiaj takie danie gdzie królem są szparagi, nie jajko :P a kurki z cielęcina, no cóż kurki super sprawa, a cielęcina nigdy nie była moim ulubionym mięsem ;)
0
@Lucyfffer ja blanszowane szparagi, z jajkiem w koszulce podawane z sosem holenderskim i młodymi ziemniaczkami, ja wygrałem ;)
0
@krol211 W końcu wolne i uśmiechnięte media, Tusk to jednak gość.
6
@tristan87 Brakuje jeszcze paru flag żeby pokazać w pełni jak lubimy wchodzić w dupę innym, a jak inni mają to w dupie.
0
@pt9 Gorsze od fajek i szczekających psów, są tylko drące ryje dzieciaki.