1

@Popitek12 młody Vito Corleone w Ojciec Chrzestny II

13

Przecież Laporta to populista, kłamczuch i manipulator, a socios łykają pięknie jego kocopoły i tak to się kręci.

4

To na co tym razem Danzel zwali winę za porażkę?

0

A miał być finał LM i jeszcze co poniektórzy liczyli, że jest ogromna szansa na mistrza xD

2

Jakże świetnie, że Xavi zostaje. Takiej gry Nam trzeba.

10

@NeroTFP1 Mój wujek prowadzi własną firmę i miał chłopaka który kradł mu towar z hali, ten go w końcu przyłapał na kamerach i się mówiąc delikatnie zagotowała i kazał w podskokach spier.. Po jakimś czasie dostał pismo od prawnika, że nie zachował procedur wypowiedzenia i ma się stawić w sądzie. Mają tupet ludzie.

1

@macio_944 Larry 7 miłość na fali

0

@hurek12 a jaki to mecz został powtórzony z powodu błędu Varu?

2

@IronSanHybrid O panie zrzucić 40 kg to naprawdę nie lada wyzwanie, gratulacje.

0

@Bobo25 to rzuć to wszystko i wyjedź w Bieszczady.

11

Miałem wrażenie, że Real to na nawet 4 biegu nie wrzucił i sobie wygrał. Degrengolada postępuje i nie widzę jakiegoś światełka w tunelu.

3

Jakoś mnie to nawet nie rusza

0

Lucas Nas leje xD

1

Intensywność tego meczu powala

0

Po sezonie, dziękuję

0

Olbrzymia kontrowersja, to jest kurwa hit normalnie

3

@koksik2700 Łomża i Perła, reszta większych marek należy do zagranicznych koncernów.

0

@Arden Zawsze mnie zadziwia jak wszyscy wykolejeńcy, ćpuny, alkoholicy znajdują prawdę i wyzwolenie w Bogu. Czy to nie jest tak, że ich popsuty mózg musi z jednej skrajności przeskoczyć w drugą?

3

@Mario96w tylko BVB, a jak będzie finał PSG-Real to nawet nie będę oglądał.

1

@agaFCB Miałem kiedyś dziewczynę i zdradzałem ją z jej siostra, to dopiero była ciekawa sytuacja przez jakiś czas. Potem się z nią rozstałem i zacząłem się spotykać już oficjalne z jej siostra (zdrada nie wyszła) i było mega niezręcznie jak do niej jeździłem. Na dłuższą metę nie da rady tak funkcjonować to na pewno i odradzam taki układ.

1

@Borneo Jeżeli Ci takowe wystawione ( w co mocno dalej wątpię ) to zwracam honor. Za moich czasów, w latach 90 kiedy mnie diagnozowano, nie było nawet mowy o takim zaświadczeniu. Jedynie na co mogłem liczyć to dodatkowy czas na egzaminach końcowych i większość nauczycieli brała to z przymrużeniem oka bo dla nich to było właśnie zwykle pójście na łatwiznę nawiązując do postu niżej @MesQueUnClub_87 Ale dalej utrzymuje, że większość przypadków z jakie widziałem u innych dzieci z poradni można było wyjść poprzez odpowiednie ćwiczenie, pracę i podejście. Nie całkowicie bo sam dalej mimo tylu lat na karku muszę pilnować tego co piszę i sprawdzać siebie czasami, a nawet to nie uchroni mnie zawsze przed jakimś błędem. Podsumowując to jak piszesz to zwykle lenistwo, możesz to przeczytać jeszcze raz i poprawić (słowniki teraz to łatwo wyłapują). A czy musisz czy wypada szanować język polski to już inna sprawa, ale nie zasłaniaj się papierkiem.

0

@Borneo Potrafisz czytać ze zrozumieniem czy kolejny defekt masz? Za moich czasów nie było możliwości otrzymania takiego zaświadczenia, teraz przyznaje widocznie jest. Chcesz mi powiedzieć, że za czasów komuny gdy takie rzeczy leczyło się linijka po łapach, bez żadnych poradni specjalistycznych, wystawili Ci takowe? Zdajesz sobie sprawę Oreo jak śmiesznie brzmisz?

3

@AxelF Pisanie w taki sposób jak szanowny Borneo to zwykle lenistwo i niechlujstwo, a nie żadna dysleksja o czym doskonale zdajesz sobie sprawę skoro podobno coś nie coś o tym wiesz.

0

@Borneo Oj zabolało, zagotowała się główka i już atakujesz. Nie było za moich czasów czyli przed 2017 teraz są owszem przyznaję (akurat nie problemu z przyznaniem tu racji bo edukację dawno skończyłem) ale twierdzisz, że zdawałeś za komuny, to jak w końcu ? Kolejne kłamstwo z tą komuną i maturą ? Spoko, żyj sobie w tych swoich przekonaniach i urojeniach. Pozdrawiam.

2

@AxelF Oczywiście wiesz lepiej niż psycholog który prowadził zajęcia dla mnie oraz kilkudziesięciu innych dzieci na przestrzeni kilku lat. Powtarzam, że ciężką pracą oraz odpowiednim podejściem jesteś w stanie wyprowadzić wszelkie odchylenia z tego spektrum. Gdyby gość popełniał jeden albo dwa błędy w swoich monologach, zapomniał o znaku interpunkcji, czy źle coś odmienił jest to zrozumiałe. Ale jego pisownia to zwykle niechlujstwo i zasłanianie się dysleksją jest dla niego wygodne.

1

@Borneo A co ma zaświadczenie z 2018 roku z Twoją nauka za czasów jak twierdzisz z komuny? Dalej idziesz w to kłamstwo o zwolnieniu z ortografii na maturze? Za moich czasów to było max 30 minut więcej na maturze. A było to przed 2018 rokiem, więc nie ma opcji na większą ulgę z powodu dysleksji.

7

@Borneo Dlaczego znowu kłamiesz? Nie ma czegoś takiego jak kwit, że nie powinno się oceniać z ortografii. Miałem stwierdzoną dysleksję już w podstawówce i da się większość odchyleń skorygować. Ciężka pracą razem z psycholog wyprowadziłem dysleksję (oprócz słuchowych b-p, t-d dalej zdarzają mi się błędy) dysortografię ( pisałem przez kilka lat piórem, żeby wyrobić sobie lekkość nadgarstka i teraz piszę lepiej niż nie jedna kobieta) dysortografię (poprzez czytanie mnóstwa książek bo to jest najlepsza metoda, nie dyktanda) Możesz pisać te swoje kocopoły polityczne, ale swoją niedbałość i lenistwo nie zasłaniaj dysleksją.

0

@Sysia11 Trochę to dla mnie dziwne, ale okej.

0

@Sysia11 Nie bardzo rozumiem. Chcesz mi powiedzieć, że reprezentacja Argentyny jest ważniejsza niż Barcelona?

15

Chciałbym mieć w życiu chociaż 1% szczęścia co Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?