usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak on ma zamiar do końca sezonu wygadywać takie pierdoły to niech go kopnął w tyłek w końcu. Wstyd.
3
@bartas97 jednym znudzonym okiem zacząłem oglądać ten mecz, ale potem dwoma szeroko otwartymi oczami resztę meczu. Tak złego sędziowania dawno nie widziałem, błędne decyzje w każdym właściwie aspekcie.
0
@MESSIah16 ZUS padnie prędzej czy później, a liczenie na emeryturę w obliczu katastrofy demograficznej wydaje się naiwne.
0
@draxidox a co tam gada?
3
@osa91 Jedyna rzecz która mi się podobała na prawie to kwestia chodzenia na wykłady i ćwiczenia. Nie chcesz się pokazywać pół roku na uczelni Twoja sprawa, ale jak potem masz zamiar bez tego zaliczyć jakiegoś klocka jak kpc to też twoja sprawa.
3
@escarabajo Pad thai prosto od Taja.
0
@Allbi Skąd ty cenę 6300 za xiaomi 13 pro znalazłeś? xD
1
@Pedri16Future te zwycięstwo 1:0 było już zwiastunem degrengolady która postępuje cały czas.
0
Czy czeka nas los Milanu czy to tylko ponury żart który skończy się wraz z odejściem Xaviego?
1
Ciemna warga z hatrickiem, jak się rozkręcać to na malutkich xD
0
Były nadzieję co?
4
@Rl9k1nG Ten popyt mnie przeraża, upadek moralny.
3
@Ojciec5tkidzieci przydałoby się niektórych bezkarnym gowniakom latających i drących ryja przy uciesze rodziców z miną to przecież jest tylko dziecko.
1
Xavi to jest wizjoner, przewidział te minimalne zwycięstwo.
1
@ronni37 psy są niesmaczne, a krówka i świnka jak najbardziej.
0
Ile razy może być Atletico pasywne w dogrywce.
0
Co wcisnęli teraz xD
2
@Sulimo Wielka szkoda, że nie było wątku Toma w pierwszej części. Dalej jedna z największych zagadek Śródziemia.
1
@FCB_dimiC A ja w czwartek lecę na 3 tygodnie na wakacje akurat żeby ominąć te mrozy ;)
1
@kynio302 Dla nas drogi, dla Realu nie ;)
1
@MarioVeB! Koronny argument sekciarzy PO apropo Konfiarzy już padł, nie musisz się powtarzać.
0
@Rust_Cohle Kiedyś byłbym pierwszy który odrzuciłby taka sumę byleby Messi był górą nad pięknym. Teraz mam inne priorytety, mniejsze przywiązanie do piłki nożnej i wziąłbym nawet 10k w takiej sytuacji, chociaż to tylko tylko tyle i moja miesięczna wypłata.
0
@matirix20 Koeman grał również jako defensywy pomocnik oraz strzelił sporo goli ze stałych fragmentów gry. Hierro podobnie, tylko on strzelał karne.
3
@Qlimax86 A kto to Epstain?
0
@Krzysztof1987 Sam mieszkam w dużym mieście i rozumiem wygodę poruszania się komunikacją bądź pieszo. Ale nie wyobrażam sobie jeździć na zakupy autobusem i stać z torbami. Albo nie mieć możliwość wyjazdu po za miasto na szybki wypad autem w wakacje albo wyjazdu do domu na święta.
0
@MarioVeB! Może łatwiej stylem będzie - double IPA, new england IPA, hazy apa. Generalnie wszytsko co soczyste, aromatyczne i goryczkowe przez różne wariacje chmeili i dodatków do słodów jak płatki owsiane czy pszeniczne.
0
@draxidox To lubię!
2
@Benz Proszę ciebie my mamy Raphinhe to jest prawdziwy kozak!
0
@MESSIah16 Można zacząć obstawiać kiedy padnie ZUS, ja strzelam 15 lat.
1
@MasterKrzych Jeździłem tylko skuterem po Tajlandii kilka razy i muszę przyznać, że poziom trudności zależy gdzie się jeździ. Jak wyspy czy dżungla to luzik, jak duże miasta jak chang mai czy phukat to bardzo duży ruch, nieprzestrzeganie przepisów prawa, miejscowi jeżdżą szybko, jeżdżenie na pół metra odstępu, ruch lewą stroną też może trochę kołować na początku, ale da się przeżyć ;)