2

@Rust_Cohle Dla mnie wyjazd na all inclusive do jakieś Grecji to taki sam Januszowy kierunek jak ten Bałtyk. Tylko można przed sąsiadem się pochwalić.

1

@Bart1 jakieś źródło? Nie ma nawet takiej opcji, żeby taki crack poszedł do rywala za jakieś 150 mln.

2

@Cygan BRC Była kiedyś głośna sprawa u mnie w regionie o chłopaku który pod wpływem narkotyków potrącił całą rodzinę (5 osób) na rowerach, z czego 3 śmiertelnie (z czego dwójka dzieci) Sprawa toczyła się kilka lat i fianalnie dostał 8 lat na sztywno.

2

@kamyk_23 A mówią, że na starość człowiek mądrzeje...

1

@Kluivert_P Dobry i sprawdzony bimberek to najlepszy alkohol wysokoprocentowy.

1

@mrboom Byłem na Zakynthos, Korfu, Lesvos i Rodos. Jak dla mnie mnie to wszystko jedno i to samo na dłuższą metę :D

1

@pt9 Kilku na samym początku to jest mus, potem zostaje 3-4 koksow. Szybka eksploracja w H3 to podstawa.

0

@dynamite To jest plemienne ubogacenie kulturowe! Proszę szanować obce obyczaje.

0

@BordowyPtak A chociaż co wpadło za te buty, sukienki i kosmetyczki?

5

@tomek8756 Myślałem, że to jest jakaś prowokacja, ale czytając tutaj pewną osobę jestem skłonny uwierzyć najczystszy pokaż debilizmu jakim byłoby takie dzwonienie.

0

@LM10GOAT zdecydowanie Figo do Realu, mój idol z dzieciństwa...

0

@Comentateiro Kiepski stan umysłu kolegi wysnuł błędne wnioski, zdarza się. Nie każdy ma lotny umysł.

8

@Tasde Już naczelna lewostronna armia w natarciu! Tudu, papam i zmasowany atak na Konfiarzy. Trutu powiewa kolorowa flaga i niesie się okrzyk wolności! Ciach narodowców, bach po tępym łbie onuc, kop w tyłek dla Katoli. Nie dla Was nowa Polska! Kagnek zmian i oświecenia niesiemy tylko my! I bach bach i ciach ciach ciemna hołotę. Z nami albo przeciwko nam! Słychać tylko ryk Konfiarzy i śmiech Lewicy. Ooo tak, kolejny raz pobici, przegrani. Trutu fanfary!

1

@DLFCB A to wariaciki, a wszystko wina pieszego. Tak to by hulali całą noc po mieście do wytrzeźwienia.

0

@VegetaPolska Brawo, plus 5 do męskości jak nic.

0

@Barca1922 Widzę ironia jest Ci obca, bywa. A tak w ogóle nie muszę kupować bo posiadam domek letniskowy z suną. Ty yyy biedaku!!! xD

0

@Janas11224 Jak suna to tylko zimą. Przerębel, wódeczka i wieczorne posiedzenie z kolegami. A nie jakieś tam chłopięce chodzenie w ręczniczku, polewanie siebie zimną wodą i siedzenie z jakimiś obcymi dziadami.

0

@Sysia11 Na sadistiku też jest.

4

@Emhyr Ja dzisiaj zrobiłem 20 km rowerem, ale podczas jazdy wypiłem 4 piwka, w końcu upały. Na tym polega odpowiedzialność.

0

@Deviler można jeszcze jak

3

@PIWOSZ89 tylko przy sraniu

0

@KrystianR Roborock s7

0

@draxidox wszystko w imię naszego dobra i ekologii

1

Komentarz usunięty

0

@MessiForeverTheBest 49 § 2 Kodeksu Wykroczeń wskazuje, iż „kto narusza przepisy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej podlega karze aresztu lub grzywny”. Kara aresztu może być w wymiarze od 5 do 30 dni zaś grzywna od 20 zł do 5000 zł. Chciałeś przepis to masz.

3

@AlexDark00 Tu nie ma żartów, jak masz kolarkę to tylko asfalt! Brukowana ścieżka rowerowa grozi nawet utrata życia i to nawet po przejechaniu krótkiego odcinka!

2

@Kubsoleon Innego komentarza od kalesoniarza nie mogłem się spodziewać, brawo.

4

Komentarz usunięty

1

@FCB_dimiC 13 lat w Krakowie mieszkałem, miałem 3 auta i na każdym miałem rysy i wgniecenia, większe bądź mniejsze. Specyfika dużych miast niestety, tego nie jesteś w stanie uniknąć, a parkowanie takie jak powyżej to zwykle buractwo.

1

@Bykunn Ano to się zgadza bo mniej więcej tyle też z żoną płaciłem dwa lata temu za 10 dniowy trip po Bałkanach autem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?