usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@AbelKabel Ale Ciebie dupa boli bo ktoś sobie fajne autko kupił, co za mentalność typowego Janusza.
1
@VegetaPolska Poziom żenady bije aż nadto z Twoich postów, a akurat kobiety są w stanie szybko wyłapać takich patałachów i dlatego nie traktują Ciebie poważnie bo masz mentalność dzieciaka z podstawówki który co tydzień w innej koleżance z klasy się kocha.
1
@Kidd Dla mnie serial jest całkiem spoko, chętnie oglądam, ale bez zbędnego zachłyśnięcia się. Natomiast jestem wielkim anty fanem wszystkiego co wyszło spod szyldu Naughty Dog i nie rozumiem fenomenu gier jak Last of us czy Uncharted.
0
@ptrx No coś zrobił!
0
@AlexDark00 Okeeeej xD
0
@AlexDark00 A ty dalej uważasz, że Garcia to topowy obrońca i udany transfer? xD
0
Widzę Fati się skończył szybciej niż Bojan, masakra.
1
@sevs Ja bym nie miał serca oddawać skoro już się do Was przywiązał. Klienci sobie znajdą innego, tego jest mnóstwo.
1
@Nano22 Można się tylko cieszyć, że ten Kolo Muani czy jak mu tam, nie strzeli na 3-2 w finale bo dalej byłaby gadka, że Messi bez MŚ nie jest piłkarzem kompletnym.
0
@draxidox Kwestia estetyki, czyli paru zabiegów kosmetycznych, w czym problem? Rozumiem też, że wygląd to jest najważniejsza rzecz dla Ciebie i jak kobieta poprzez na przykład chorobę straci na atrakcyjności, to ją pogonisz? A po 50 to już na pewno bo straci figurę w końcu, pomyśl czasem nad tym co piszesz.
0
@draxidox Jeżeli kobieta była zadbana i atrakcyjna przed ciążą będzie i po ciąży, to kwestia nastawienia, z resztą argumentów się zgodzę.
1
@Bogan Jakby zdanie prawka świadczyło o tym, że potrafisz jeździć xD
0
@tomek8756 Powyżej 30 żeby myśleć o wygodnym życiu bez 10 k nie ma co się czarować.
2
@VegetaPolska dla mnie trolling pierwsza klasa, pół La Rambli zrobione w bambuko.
1
@Barca1992 Terry, Vidic, Virgil, Kompany
4
@talizmo Nie każdy chce pracować jako fizol, a druga sprawa to gdzie się tyle dostaje za kładzenie płytek?
1
@Comentateiro Zdecydowałem się z żoną na brak potomka, przełożyłem swoją wygodę wyżej niż przekazanie genów dalej. Czy czuje się przegrany? W żadnym wypadku, realizuje siebie w inny sposób i nie potrzebuje do tego świadomości przymusu przekazania czegokolwiek komukolwiek.
1
@michal26 Kolejny pionek. Był Palikot, był Kukiz, był Petru, teraz jest Hołownia.
0
@VegetaPolska Ja jem karpia raz do roku, właśnie w święta, ale to nie jest tak, że to jedyna ryba na stole. Dzisiaj był też dorsz i oczywiście w śledzie.
0
@AbelKabel Nie bardziej niż Twoje komentarze.
2
@tomek8756 W tym kraju nie ma na kogo głosować, jeszcze ta lewica blisko 10 %. Masakra
0
@Emhyr Kraj na skraju kolejnego bankructwa, inflacja szaleje, bieda w kraju, a Ci banknoty z Messi wymyślają. Z taką koniunkturą to chyba do podcierania tyłka będzie.
0
@AbelKabel To co czytasz.
0
@DaPidejpi Z tych nowej generacji Coutinho i James. Z tej starej Nedved.
19
Jak dojdzie do dogrywki to Argentyna padnie
0
Argentyna to weźmie, Francja nic nie gra
0
Dembele co za dzban ...
2
@Volk Muszą mieć z czegoś radość w tym biednym kraju, w sumie podobnie jak w Argentynie ;)
0
@Medium Ja jestem za tym, żeby palaczom utrudniać palenie (wysokie ceny papierosów) i ich napiętnować (zakaz całkowitego palenia w przestrzeni publicznej), a nie tworzyć takie inicjatywy, które mogą tworzyć niebezpieczne precedensy bo można zaraz wszystko pod to podciągnąć.
0
@Emhyr i to jest zdrowe podejście klubu czy się komuś podoba czy nie.