usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy po przegranej z Realem, Xavi poleci.
0
@kuz Leganda xD
1
Trzeba się pogodzić z tym, że jesteśmy średniakami.
0
No to balonik szybko pękł xD
0
@daniel32778 Nie, jestem mocnym średniakiem. Coście się tak do tych studiów dowalili, każdy głupi z odrobiną chęci jest w stanie je zrobić dzisiaj. I tak, ludzie bez studiów, po zawodówce są w stanie świetnie sobie w życiu radzić i zarabiać.
0
@pluszek Ale Was uwierają moje wypowiedzi, no cóż, świat też potrzebuje prostych wyrobników. Powodzenia :)
0
@MesQueUnClub_87 Ale ja nie powtarzam żadnych stereotypów, tylko pracowałem jako małolat prze kilka wakacji z rządu na produkcjach, magazynach, budowach, nawet w polu i większość ludzi tam pracujących to niewykształceni robole, często pijący w opór, czasami z szemraną przeszłością, z żartami i mentalnością jak zostało wyżej wspomniane. Więc nazwanie ich nizinami społecznymi jest wyłącznie stwierdzeniem faktów. Nie wiem, może się teraz to zmieniło, ale latach 2005-2010 to był standard.
1
@MesQueUnClub_87 Ja nie mówię, że w biurach nie ma takich ludzi, którzy są burakami i chamami. Co się tak wszyscy obruszają od razu i jakieś mędrkowanie uprawiają. W jakiś czuły punkt trafiłem?
2
@Hajny Sam pracowałem w takim miejscu więc wiem jakie jednostki na najniższych szczeblach tam pracują i nie wiem czemu tu się obruszać od razu.
3
@daniel32778 Na bank pracujesz w jakiś magazynach, produkcjach czy innych podobnych miejscach gdzie mnoży się głupota i chamstwo nizin społecznych.
1
@Atencjuszek Już bez przesady, jeżeli faktycznie zarabiasz tyle ile mówisz, to takie wzrosty cen nie powinny Ciebie ruszać. Mnie nie ruszają w ogóle, no chyba, że jesteś Sknerus McKwacz i obracasz każdą złotówkę dwa razy zanim wydasz.
0
@Bobo25 Dobrze, że nie ma dzieci.
0
@AlexDark00 Spoko, można być dalej naiwniakiem w kierunku do Torresa.
8
@AlexDark00 Akurat odpadem City jest kto inny ...
1
@Bykunn Czyli nie praca czy podróże, a zdrowie to wiele tłumaczy.
0
@Bykunn To jak wychodzisz z takiego założenia, to pewnie zwiedziłeś pół świata?
0
@Criss18Barca Jak jesteś debilem to nic Ci świstek nie da, te czasy już powoli mijają.
0
@Rl9k1nG Czy Kurdej już tam jedzie ratować tych biednych ludzi?
1
@HighestInTheRoom A ja właśnie od 21 urlop zaczynam, bite 3 tygodnie.
0
@Uukasz_93 Ja bym przyjął łysinę na klatę jak mężczyzna i chodził z łysa pałą :D
0
@tristan87 to jest woda z farbką cytrynową, skład tragiczny
1
@Comentateiro Było podciągnie, a wymyk był na 6 wtedy.
0
@Neip93 Zależy czy masz najnowszego iphona
0
@KmN Niestety, ale zarabiając 5 k na rękę i będąc sam, to nie ma opcji na własne mieszkanie.
2
Jezu jaki De Bruyne to koazak...
0
@kamilop Dla mnie to drugi Asensio jest.
0
@AmigoBlancos Ja jestem starej daty i dla mnie 2000 r to była istna hekatomba po odejściu tfu Figo. Dla małego dzieciaka to był koszmar.
1
@Medium Będziesz biedny gdzie indziej, ot różnica.
0
@Sulimo Ja się wychowałem z kotem, co nie zmienia faktu, że to są zdradzieckie istoty, które tylko dla własnych korzyści cokolwiek robią i dla mnie posiadanie kota jest na równi z posiadaniem królika.
0
@ranger3120 Niedobrze, a muszę dolce kupić niedługo