usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AnnaMarianna Wystarczy kupić Termomix i się nauczy.
2
@Borneo Za karę masz napisać teraz 20 razy sondaż i 20 razy niekorzystny.
2
@Barca_Hub I to jest zdrowe podejście to tematu. Przez 10 lat mieszkałem w wynajmowanym mieszkaniu, z czego ostatnie 6 lat już z żoną. Podnosiliśmy kwalifikacje, robiliśmy ścieżkę kariery i jak doszliśmy do tych 16 tyś na parę netto to zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania. Wkład własny 33%, reszta kredyt z dużym zapasem i teraz przynajmniej nie płaczę bo stopy wysokie. Trzeba wszystko robić z głową i przez pewien czas nagiąć karku i tyle.
2
@lukasz222 Tylko tyle, że na Ukrainie uznawany jest za bohatera narodowego, a Polsce wielu uważa go za zdrajcę.
7
@kapibara Pięknie wypaczasz sobie fakty, ale z tego co widzę po komentarzach wyżej, nie przybiję tego muru ignorancji, buty i głupoty.
1
@kapibara Czy jest traktowany jako bohater narodowy czy nie?
3
@kapibara Dlatego Łupaszka nie jest bohaterem narodowym, któremu stawia się pomniki i uważa się ostoje narodowości polskiej, a na Ukrainie Chmielnickiemu i Banderze owszem.
18
@Gwyna Dla mnie większość ludzi nie jest nauczona zostawiania porządku po sobie i traktuje nie swoje mieszkania, samochody, komunikację miejską czy przestrzeń publiczna jak wielki śmietnik. Przecież ktoś to w końcu posprząta, a u Ciebie w mieszkaniu to przecież będziesz Ty, no bo kto inny?
1
@YeastMoss Skoro tak mówisz, to musisz mieć spore doświadczenie w tym zakresie.
0
@Karokilla Oczywiście tak właśnie jest, nie inaczej.
1
@Karokilla Dokładnie tak jest, płacze za każdym razem w swej naiwności. Wystarczy Ci taka narracja?
0
@Karokilla Przeczytaj jeszcze raz wszytko od początku, a znajdziesz to czego usilnie szukasz.
0
@YeastMoss Od początku wiedziałem, że nie odpowiesz, ale Twoje wypociny były niezmiernie zabawane. Skąd znowu te przypuszczenia, że jestem ofiarą w internecie? Masz jeszcze jakieś dodatkowo urojenia? Robi się coraz ciekawiej.
0
@YeastMoss Jednak nie mogłeś się powstrzymać i musiałeś napisać. Wszystkie stwierdzenia które przytoczyłeś tyczyły się mojego pierwotnego pytania o Twoich emocjach związanych z potraktowaniem koleżanki z pracy przez użytkownika. Późniejsze Twoje wypowiedzi, tylko mnie w tym utwierdziły, że masz jakieś problemy emocjonalne, dlatego wciąż koło tego tematu krążyłem. Dalej też nie odpowiedziałeś na moje pytanie, a ciągle strzępisz język pisząc jakieś dyrdymały. Nigdzie nie dałem do zrozumienia, że twoje wpisy są w jakiś sposób przykre dla mnie, stwierdziłem tylko fakty, że użyłeś już w tej dyskusji mnóstwo epitetów w moim kierunku. A przemoc bijąca z Twoich wypowiedzi to założenie koleżanki, nie moje. Ja pisałem agresji, ale to zrozumiałe w Twoim przypadku.
1
@Karokilla Przecież sama sobie odpowiedziałaś. Jak widać nie potrzebujesz w tej dyskusji oponenta.
1
@YeastMoss Najzabawniejsze, że ja postawiłem tylko jedno pytanie na początku do którego przez tak długi czas nie potrafiłeś się odnieść, pisząc bajdy niestowrzone od dłuższego czasu, wrzucając mnie do różnych worków i przypisując mnóstwo epitetów, no bywa. Spokojnej nocy również.
0
@Karokilla W przypadku gdy sobie sama odpowiedziałaś poprzez zdanie "to jest dopiero fikołek" nie ma znaczenia. Postawiałaś błędną tezę i wyciągnęłaś flaszywe wnioski.
0
@Karokilla Dobrze wytłumaczę Ci to bo masz problem. Założyłaś, że dla mnie to co napisał użytkownik to nie jest przemoc, a wypowiedzi @YeastMoss to jest atak i przemoc. Ergo miałaś błędne założenia u podstaw kierując tego posta do mnie.
0
@YeastMoss Kolejny raz podkreślasz jak to masz to wszystko w dupie robiąc wylew na kilka zdań. Masz jakieś głębszy problem czy tylko jesteś rozchwiany emocjonalnie ?
1
@Karokilla Założyłaś błędnie tezę, co skłoniło Ciebie do wyciągnięcia błędnych wniosków, tyle i aż tyle.
0
@Karokilla Chwila, chwila, chwileczka, proszę przytocz mi zdanie w którym pochwalam zachowanie użytkownika głównego wątku? I to jest dopiero fikołek.
0
@YeastMoss Jakże zabawne jest to ile razy musisz podkreślać w każdym poście jak bardzo masz innych zdanie w dupie, jak bardzo to Ciebie nie rusza i jak generalnie to po Tobie spływa równocześnie odpisując na każdy post z niebywałą emocją, której rzekomo nikt nie jest w stanie w Tobie wzbudzić. Zaiste, jesteś jeszcze ciekawszy niż myślałem, dorzucając do tego, że ani razu nie wyraziłem zdania na temat poruszony przez użytkownika głównego wątku.
0
@YeastMoss Całą narrację sam sobie stworzyłeś i na jej podstawie snujesz bajędy. Każdy inna narracja i podejście kończy się przez Ciebie agresywnym podejściem, wręcz atakiem. Przez pryzmat własnych złych doświadczeń starasz się narzucić swój punkt widzenia jako ten jedyny i słuszny. Twoje wypowiedzi, aż nad to wskazują na jakieś głęboko zakorzenione problemy emocjonalne, z którymi sobie ewidentnie nie radzisz. Jesteś dziwacznym przypadkiem, muszę częściej czytać Twoje posty, dostarczą mi sporo zabawy.
4
@YeastMoss Jesteś mistrzem, obrażanie, wycieczki personalne, wytykanie błędów, zarzucenie nierozumienia tematu, wywyższanie siebie i na koniec najlepsze - pisanie jak kto ma żyć i co robić :D
0
@YeastMoss Miało wyjść z dystansem i sarkazmem, a wyszedł z tego niezły cringe. Jakoś czuje się nie swojo czytając to, jakbym czytał wpis człowieka, który jest kompletnie odklejony.
1
@michal26 Akurat swoje wesele, jak i większość znajomych miałem w przedziale 25-30 lat. Pobawiłem się, popiłem i pojadłem, ale teraz już by mi się nie chciało ;) stary i wygodny się zrobiłem.
4
@YeastMoss Ktoś Ciebie mocno musiał dojechać w pracy, że tak się obruszyłeś i dałeś popis pięknego wylewu.
0
@Barca1922 jak to nie zabrzmiało, ale Luis Figo
2
@Deviler w sobotę kiedy wypada mycie tyłka.
4
@GeneralXavi Normalnie zajebista narrację mamy w Polsce - PiS albo PO. To tak jakbym zadał Ci pytanie czy wolisz, żeby dobrał się do Ciebie murzyn z wielką lagą czy azjata z małą lagą. Summa summarum i tak jest robiony bez mydła.