32

@blazeq Nie rozumiem tego rozgoryczenia, nikt nikomu nie kazał iść pracować do szkoły jako nauczyciel.

5

@Azacca Dawno nie widziałem takiej błazenady w wykonaniu użytkownika tej strony, poprawiłeś mi humor.

0

@Hosh Ależ mi zaostrzają apetyt takie wstawki, nie mogę się doczekać!

0

@Kgorecki2500 Ilość studentów i magistrów z roku na rok spada, co akurat wynika z tego, że po prostu jest dużo gównianych kierunków z którym oprócz papierka nic nie wynosisz, a jak przyjdzie pracować w zawodzie to zdziwienie, że tak mało.

0

@Barca1992 Przecież to jest błędne koło - dadzą 700 zł, żeby zabrać wszystkim w podatkach 200 zł, a inflacja wesoło do góry.

2

@michal26 Właściwie klasyczna IPA, czyli tak naprawdę English IPA nie istnieje na rynku polskim. Bardzo ciężko dostać klasyczna angielska ipkę, jeżeli ktoś chciałby spróbować to polecam Fuller's IPA - klasyka gatunku.

2

@Bobo25 Niestety, ale to duża wina starych dziadów którzy notorycznie dokarmiają te latające szczury.

1

@Ojciec5tkidzieci Od siebie dorzucę Aberfledy jako całkiem łagodną whiskey która mi akurat podchodzi, a fanem nie jestem tego trunku.

1

@Recha_0684 Alternatywą jest ściąganie węgla z jakiś zadupi w Azji czy Ameryki południowej. Kopalnie trzeba zamknąć u Nas jak najszybciej bo skoro opłaca się bardziej transportować węgiel przez pół świata kontenerami niż brać ze Śląska to jaki sens ma dalej sztucznie pompowanie?

3

@tomcias10 Świat stworzył Eru Iluvatar, możesz to sobie przeczytać w Silmarillionie. O wiele lepsza fantastyka niż ta twoja Biblia.

0

@Janas11224 Myślałem, że to chłop xD

0

Początek końca Barcy, tutaj ewidentnie dojdzie za jakiś czas do sprzedaży klubu.

0

@eydeem piękna wróżka

0

@Dynak jadłem psa w Kambodży, nie polecam taka wołowina dla ubogich - twarde, suche. Nie dojadłem.

1

@AdamaTraore Tylko nie Kraków, w stronę którą to miasto zmierza to nieporozumienie.

1

@AdamaTraore od razu po maturze, 19 lat.

17

@KrwawiaceoczyVEB Widzę ktoś ma tutaj doświadczenie z takimi zabawami :D

5

@QAnon siewcy śmierci, bez litości z takimi.

2

@FC1899Barca Paco Gento na pewno ma rekord - 6 wygranych.

0

@Vebrol i brak transferu żółwia, wiadomo kto miał lepszy sezon

10

@Abominacja W jak śmiesznej bajce Ty żyjesz to już tylko Ty wiesz.

0

@barcelonaLM Teraz to już nie przejdzie, nawet najbardziej zagorzali covidnianie straci argumenty, teraz to już czysta błazenda.

1

@Medium 1300 Czarnogóra, w ogóle wtedy przez 10 dni zrobiłem 4000 km po Bałkanach.

1

@Hosh to by było już coś xD

0

@YouTuber PSG, City, Real, Juventus, Legia

0

@jordus100 a w jaki sposób oraz jaką postawą według Ciebie daje przyzwolenie na gorsze traktowanie gejów?

0

@jordus100 Nie odpiewiedziałeś na moje pytanie, jestem według Ciebie tolerancyjny czy nie? Pierdzielisz mi o LGBT, a gówno mnie to obchodzi. Chciałbym usłyszeć w końcu definicje lewostronnej tolerancji.

1

@jordus100 Mam dobrego kolegę, który rozwiódł się z żoną i teraz mieszka z facetem. Spora część znajomych się od niego odwróciła. Ja mam to w dupie czy teraz jest z facetem czy kobietą, mogę go potępić tylko za to, że nie był uczciwy w relacjach z żoną. Teraz wielka zagadka dla użytkowników lewej strony mocy- jak ostatnio byłem na jego urodzinach gdzie przeważająca część uczestników to homosie i bawiłem się z nimi społem (bardzo sympatyczni ludzie), a stanowczo sprzeciwiam się ruchowi LGBT to jest homofob, nie tolerancyjny czy w końcu jaki?

0

Skład: Woda, słód jęczmienny, syrop glukozowy, cukier, aromat naturalny, regulator kwasowości - kwas askorbinowy, sok brzoskwiniowy (0,1 %) z zagęszczonego soku, chmiel i wyciąg z chmielu - to nawet koło piwa nie stało, jeszcze ten syrop glukozowy...

2

@Kgorecki2500 O panie ja robiłem za tysiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?