0

Coś nie pykło z tym śpiewaniem :D

5

@zadafcb Wracają gorące dyskusję i wracają naczelne błazny te strony, dla mnie super, można się pośmiać.

0

@Azacca Dla mnie mogą chodzić i do końca życia byle by dali żyć ludziom którzy mają w dupie noszenie tej szmatki.

0

@kuz No tak jak pisałem, to kwestia żmudnej pracy przez ostanie lata przynosi teraz efekty, ale zobacz, dopiero w wieku 32 lat człowiek będzie przynosił się do własnego mieszkania kupionego i tak częściowo za kredyt, smutna rzeczywistość.

1

@FCB_dimiC Zdaję sobie sprawę, nie od razu Rzym zbudowano, 7 lat mieszkaliśmy w 30 metrach w Krk, żeby zebrać budżet na własne mieszkanie i zbudować ścieżkę kariery po studiach. Żona w korpo, ja w takim quasi-korpo w firmie szwajcarskiej w zamówieniach publicznych.

2

@FCB_dimiC mamy budżet miesięcznie 16k, a w przeciągu 3-4 lat spokojnie razem z żoną dobijemy do 20k
EDIT: dzieci nie mamy ;)

0

@kuz dla jednej osoby to się zgodzę, ale jak jesteś w małżeństwie, gdzie dwie osoby dobrze zarabiają to spłata 2,3,4 tys miesięcznie raty kredytu to nieodczuwalna kwota.

0

@Mr_Grucha Nie nosiłem, więc orędzie Mateusza nic nie zmienia u mnie. A reszta wyznawców Covida powinna nosić te maseczki do usranej śmierci i jeszcze dla bezpieczeństwa pochować ich z tą szmatką.

1

@Kurkmen 1. Nie, nie
2. Nie, tak, a było blisko i wtedy odpowiedź na pierwsze pytanie byłaby inna ;)

3

Przecież piłkarze PSG mają głęboko w dupie tę ligę, w której jakby przegrali w sezonie 6-10 meczów, to i tak mają mistrza, to co oni będą się męczyć.

1

@zaba107 zrobione

0

@MessiTheBesst strzel z rana porządną kupę, mnie to zawsze odpręża na resztę dnia.

2

@escarabajo Ależ ja bardziej lubię Henrego, jeszcze za czasów Arsenalu, ale dla mnie Zidane to czysta klasa.

1

@Sau_Ron ktoś jak widział na żywo Zidane nie będzie miał wątpliwości, że był to najlpeszy francuski piłkarz.

0

@Sehzade1899 Trzeba było podwyższać stopy już od 2017-2018 teraz już jest na to za późno, a terapia szokowa w postaci dwucyfrowych stop procentowych może zachwiać gospodarka równie dobrze w dobra jak i zła stronę. Nie ma teraz dobrego wyjścia.

4

Ja powiem krótko - Keylor Navas na bramce by takich cudów nie robił.

0

@svensonFCB Własnoręcznie zrobione ;)

2

@Danny Gaucho Strasznie niedoceniony jest Muller.

2

@MarioVeB! Ale to Ty dzownisz?

1

@MarioVeB! Karakter, zawsze mają ciekawe propozycje. Jak coś azjatyckiego to zdecydowanie Molam.

0

@skakun95 Byłem w Tajlandii i Filipinach, potem zmieniłem kierunek na Meksyk i jednak dla mnie azjatyckie klimaty wygrywają. Przymierzam się na Indonezję teraz.

0

@tom9001 Ja mam prawo jazdy które mnie obliguje do znajomości przepisów, a większość rowerzystów nie ma pojęcia o tym.

0

@Przemek2323 No niektórym rowerzystom by się przydało kontrolnie dać kopa w dupę za nagminne łamanie przepisów i stwarzanie zagrożenia na ulicach.

0

@Persyfl Ja się za taką osobę nie uważam bo nie mam takich aspiracji z prostego powodu - mam to forum w dupie. Wystarczy mi, że Ty się za takiego uważasz, a ja mam z tego ubaw :)

0

@Persyfl Pewnie, zostawmy wszystko po staremu. Ty dalej będziesz uważał się za wszechwiedzącego, a ja dalej będę mógł mieć ubaw jak robisz z siebie naczelne pośmiewisko na tym forum ;)

0

@Persyfl Ja wiem, że dla Ciebie cała egzystencja ogranicza się do tego forum i żyj sobie w takim smutnym przekonaniu.

5

@Persyfl Właściwie to nic, to nie ma większego znaczenia, jak Twoja egzystencja na tym forum.

0

@Krystian1588 Jak nie masz innego mądrego pomysłu na zainwestowanie wolnych środków to kupuj.

7

@Azacca Niektórym to się włączył tryb low battary w mózgu i nie bardzo ogarniają rzeczywistość.

0

@DonMatteo901 Jedyny plus, że Mukambe pójdzie po lepsze zasiłki dalej na zachód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?