usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś nie pykło z tym śpiewaniem :D
5
@zadafcb Wracają gorące dyskusję i wracają naczelne błazny te strony, dla mnie super, można się pośmiać.
0
@Azacca Dla mnie mogą chodzić i do końca życia byle by dali żyć ludziom którzy mają w dupie noszenie tej szmatki.
0
@kuz No tak jak pisałem, to kwestia żmudnej pracy przez ostanie lata przynosi teraz efekty, ale zobacz, dopiero w wieku 32 lat człowiek będzie przynosił się do własnego mieszkania kupionego i tak częściowo za kredyt, smutna rzeczywistość.
1
@FCB_dimiC Zdaję sobie sprawę, nie od razu Rzym zbudowano, 7 lat mieszkaliśmy w 30 metrach w Krk, żeby zebrać budżet na własne mieszkanie i zbudować ścieżkę kariery po studiach. Żona w korpo, ja w takim quasi-korpo w firmie szwajcarskiej w zamówieniach publicznych.
2
@FCB_dimiC mamy budżet miesięcznie 16k, a w przeciągu 3-4 lat spokojnie razem z żoną dobijemy do 20k
EDIT: dzieci nie mamy ;)
0
@kuz dla jednej osoby to się zgodzę, ale jak jesteś w małżeństwie, gdzie dwie osoby dobrze zarabiają to spłata 2,3,4 tys miesięcznie raty kredytu to nieodczuwalna kwota.
0
@Mr_Grucha Nie nosiłem, więc orędzie Mateusza nic nie zmienia u mnie. A reszta wyznawców Covida powinna nosić te maseczki do usranej śmierci i jeszcze dla bezpieczeństwa pochować ich z tą szmatką.
1
@Kurkmen 1. Nie, nie
2. Nie, tak, a było blisko i wtedy odpowiedź na pierwsze pytanie byłaby inna ;)
3
Przecież piłkarze PSG mają głęboko w dupie tę ligę, w której jakby przegrali w sezonie 6-10 meczów, to i tak mają mistrza, to co oni będą się męczyć.
1
@zaba107 zrobione
0
@MessiTheBesst strzel z rana porządną kupę, mnie to zawsze odpręża na resztę dnia.
2
@escarabajo Ależ ja bardziej lubię Henrego, jeszcze za czasów Arsenalu, ale dla mnie Zidane to czysta klasa.
1
@Sau_Ron ktoś jak widział na żywo Zidane nie będzie miał wątpliwości, że był to najlpeszy francuski piłkarz.
0
@Sehzade1899 Trzeba było podwyższać stopy już od 2017-2018 teraz już jest na to za późno, a terapia szokowa w postaci dwucyfrowych stop procentowych może zachwiać gospodarka równie dobrze w dobra jak i zła stronę. Nie ma teraz dobrego wyjścia.
4
Ja powiem krótko - Keylor Navas na bramce by takich cudów nie robił.
0
@svensonFCB Własnoręcznie zrobione ;)
2
@Danny Gaucho Strasznie niedoceniony jest Muller.
2
@MarioVeB! Ale to Ty dzownisz?
1
@MarioVeB! Karakter, zawsze mają ciekawe propozycje. Jak coś azjatyckiego to zdecydowanie Molam.
0
@skakun95 Byłem w Tajlandii i Filipinach, potem zmieniłem kierunek na Meksyk i jednak dla mnie azjatyckie klimaty wygrywają. Przymierzam się na Indonezję teraz.
0
@tom9001 Ja mam prawo jazdy które mnie obliguje do znajomości przepisów, a większość rowerzystów nie ma pojęcia o tym.
0
@Przemek2323 No niektórym rowerzystom by się przydało kontrolnie dać kopa w dupę za nagminne łamanie przepisów i stwarzanie zagrożenia na ulicach.
0
@Persyfl Ja się za taką osobę nie uważam bo nie mam takich aspiracji z prostego powodu - mam to forum w dupie. Wystarczy mi, że Ty się za takiego uważasz, a ja mam z tego ubaw :)
0
@Persyfl Pewnie, zostawmy wszystko po staremu. Ty dalej będziesz uważał się za wszechwiedzącego, a ja dalej będę mógł mieć ubaw jak robisz z siebie naczelne pośmiewisko na tym forum ;)
0
@Persyfl Ja wiem, że dla Ciebie cała egzystencja ogranicza się do tego forum i żyj sobie w takim smutnym przekonaniu.
5
@Persyfl Właściwie to nic, to nie ma większego znaczenia, jak Twoja egzystencja na tym forum.
0
@Krystian1588 Jak nie masz innego mądrego pomysłu na zainwestowanie wolnych środków to kupuj.
7
@Azacca Niektórym to się włączył tryb low battary w mózgu i nie bardzo ogarniają rzeczywistość.
0
@DonMatteo901 Jedyny plus, że Mukambe pójdzie po lepsze zasiłki dalej na zachód.