0

@NeKenI Mówisz o kubkach smakowych pijąc największego europejskiego sikacza xD

0

@smieszek Uff, a już myślałem, że trafię do nieba z całą bandą katopatolii. Kamień z serca.

0

@HighestInTheRoom Niektórych państwach dalej są certyfikaty, więc muszę jak chce wjechać.

0

@PawkoFCB Zależy gdzie, żeby lecieć do Tajlandii muszę przyjąć szpryce.

1

@Deviler Ja niestety muszę, ech..

1

@AllBundy Szanuję. Jak komuś nie smakuje ciepłe piwo, to nie zasługuje na zimne.

0

@smieszek A jak jestem niewierzący, ale ktoś się za mnie modli to mam szansę pójść do nieba śpiewać uroczyste hossany czy tylko czeka nie piekło i gotowanie w smole?

0

@JordiElNino Nie mogę pojąć jak można jeździć nad polskie morze.

0

@DonAndres*8 Nie kumam czemu ma służyć informowanie kierowcy za Tobą, że będziesz nawracał na rondzie.

0

@clyde Oczywiście, że tak i mam nadzieję, że ta obłudna instytucja upadnie z hukiem.

0

@P33ck Dla mnie cudowny pomysł, oby trafił do Polski w wersji rozszerzonej i będę mógł zaznaczyć moja ulubiona płeć - lunagender. Wtedy w zależności od księżyca mogę być raz chłopcem raz dziewczynką w dogodnych dla mnie sytuacjach.

0

@DonMatteo901 Patrząc na komentarze powyżej to ludzie dalej nie potrafią myśleć logicznie i jak przyjdzie kolejna fala to będą wyć, że gdzie maseczki. Smutni, ograniczeni ludzie.

1

@macio_944 Odpowiem dyplatycznienjak Garalt - jeśli mam wybierać między jednym złem, a drugim to wolę nie wybierać wcale :D

0

@macio_944 jedni i drudzy siebie warci, każda skrajność jest zła i nie ma tu podziału.

0

@FC1899Barca To kara za uczestnictwo w tym barbarzyństwie

0

@Hubsao Koeman oraz Hierro często grali jako defensywni pomocnicy oraz często wykonywali karne, stąd ta ilość goli.

0

@kiper09 Musisz po studiach przepracować dwa lata i koniec tematu.

1

@Kgorecki2500 zdecydowanie na zwierzęta, zresztą robię to reguralnie, za dziećmi nie przepadam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Zoker Czyli rozumiem, że czerwone światło to według Ciebie ocena aktualnej sytuacji na przejściu przez kierowcę? Jak pusta droga to można jechać? A jak tak średnio pusta to jak? A jak jest późny wieczór to zawsze można?

0

@TheNekro94 Pierwsze tomy już były wydane Ostatnie legendy Śródziemia oraz Księga zaginionych opowieści na 100% bo mam je :D

1

@Colon Bo Francja to kraj głównie winiarski, zamykam temat.

1

@tomek8756 tym razem już to nie przejdzie, ludzie w większości zdają sobie już sprawę, że zostali zrobieni w bambuko i nagonka telewizyjna to za mało na zasianie kolejnej paniki.

1

@Comentateiro Przez całą moją edukację to tylko studia podyplomowe miały jakiś wpływ na moja przyszłą pracę i użyteczność wiedzy.

1

@draxidox https://ibb.co/619G5LF masz to Sarajewo. Jakbym jeszcze posiedział i popatrzył to bym znalazł może jeszcze coś tańszego, ale tutaj już trzeba kombinować z przesiadkami, datami, bagażami (czasami jeden jest tani, a dodanie drugiego kosztuje fortunę), szukać nie tylko na stronach pośredników jak jakieś kiwi, tylko już bezpośrednio u airlines (kiedyś leciałem do Wietnamu przez Finlandię) Przejrzeć fora bo tam też często okazję ludzi wrzucają. To jest dużo roboty, a jak Ty szukałeś na zasadzie sztywne daty, lotniska i tylko odśwież stronę to nie ma co się dziwić, że masz takie ceny. A jak już nie mogłeś wcześniej szukać, to lepiej czekać do końca i łapać last minute. Więcej niż te 2k byś nie zapłacił bo to i tak rabunek.

0

@draxidox Dobra masz na wariata lot, Warszwa - Sarajewo, 200 km do tej Baskiej Vody za 1325 zł. Kwestia tylko obcykania transportu i przyprawy przez granicę.

0

@draxidox https://ibb.co/vkWVVVB jest sporo tańszych lotów, ale głównie z międzylądowaniem. Bezpośrednio jest mało i drogo, za późno już na znalezienie czegoś dużo tańszego.

0

@draxidox bezpośrednio Warszawa-Zadar 1655 zł

0

@draxidox ale masz bezpośrednio, ja o czymś innym pisze?

0

@draxidox czekaj, źle popatrzyłem. Miedzylądowanie masz w Londynie, ale tylko w jedną stronę z bagażem 659 zł od głowy też z Warszawy. Daty 14.09 - 22.09.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?