0

@Peszko07 Ja idę na 4 dawkę.

1

@Compadre Tylko nie te piwa z farbką, kup dobrą pszenicę.

0

@Octane I tu pełna zgoda, 8-10 k to jest dobra pensja, ale bez szału.

1

@JordiAlbion Lepiej dużo, ale jak wolisz możesz zarabiać mało ;)

0

@Octane To dalej nie są jakieś kokosy

1

@mientusek1407 Dla mnie Vinicus max 82, Cama max 76. Gavi 82, a Pedri 88. Proste

0

@bartas97 Jestem chyba stary, nie wiem kto kogo bije i z jakiego powodu, a widzę w komentarzach dramy jak na pudelku.

0

@VeB10Ronnie Miło mi :)

0

@VeB10Ronnie Nie mam pytań do Twojej dedukcji godnej Sherlocka. Kwiat inteligencji.

0

@VeB10Ronnie A zdajesz sobie sprawę, że skradziona wartość rzeczy była podana w euro, a ja odniosłem się do złotego, dlatego dałem milion? Czy za ciężka ścieżka dedukcji dla Ciebie?

0

@VeB10Ronnie Naprawdę ?

0

@FioletoweOczy Ja podejrzewam, że trzymał tego hajsu nie dużo w gotówce, ale pewnie biżuteria, zegarki i inne duperele razem wzięte to może być ponad milion.

5

Najgorsze jest to, że jak przegrywamy 2-3 do zera i zostaje 20-30 minut do końca meczu to można śmiało wyłączyć bo Nasz mental zostaje w pełnych gaciach.

0

No i obsrane gacie wszyscy mają, będzie 3-4 w dupę.

0

Elche zapłaci rachunek!

0

No i balonik pękł z hukiem.

2

Sędzia się wybroni z tej decyzji i tyle w temacie ...

0

Boje się, że nie starczy energii na drugą połowę przy takiej dużej intensywności.

2

@MesQueUnClub08 Zarabiając 10 k jesteś planktonem w IT, już Ci to mówiłem. Pod koniec miesiąca mam spotkanie biznesowe i będę rzucał dla wafli z IT najnowszego Apple na open space, wpadnij na te igrzyska dla biedaków, profilem pasujesz.

1

@lucca87 Daje 10 zł i 30 groszy

0

@AmigoBlancos Oczywiście, jakby był kozakiem to grałby w topowym klubie.

0

@AmigoBlancos Jeden i drugi to typowe średniaki. Popatrz na Barcelonę, tak się robi klasowe transfery.

4

@MesQueUnClub08 Ty wstrętny biedaku, ja sobie wymieniam apple co 3 miesiące, a starego rzucam wtedy na open space jak jestem w biurze i patrzę jak korpo juniorki zarabiające mniej niż 10 k miesięcznie tłuką się o tego fona. Czuć wyjątkowo to sobie możesz z tym fonem w gronie innych przegrywów z IT.

0

@Gibbon_FCB Jedno wielkie xD Fede jest przereklamowany.

2

@eydeem Brałbym większą kasę, ale analogicznie - praca którą lubię za 7 k, a praca którą nie lubię za 14 k.

3

@Hellrider A powiedz mi gdzie ta patologia która tak usilnie próbuje zabrać szczęście parom homo? Rozumiem, że żyjesz w świecie gdzie na drzwiach jak za drugiej wojny światowej było zakaz wstępu żydom to teraz jest zakaz wstępu par homo?

0

Nic tego nie będzie, mental siadł

5

@oskaritto Budzik dzwoni, wstaje z łóżka, otwieram laptop i jestem w pracy. Mało tego często się spóźniam.

3

@jeyx77x słaby deal wymieniać 300 kg na 40 kg xD

0

@MysticCat Dokładnie, dla niego liczą się już tylko indywidualne osiągnięcia i boi się, że Messi go wyprzedzi w golach w LM. Jednak coś czuję, że ten sezon da do myślenia mentalowi i pogodzi się z faktem, że nie dojeżdża. Już sam fakt, że go nikt nie chciał z poważnych klubów musiał być ciosem dla niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?