0

@RomanHoffer A ja właśnie jem śniadanie elegancko teraz ;)

1

@antymadridista100 Kraków jest komunikacyjnie tragiczny. Z roku na rok coraz durniejsze ruchy zarządów miasta oraz ciągłe remonty wprowadzają komunikacyjny chaos i całe miasto potrafi stanąć na kluczowych odcinkach. Jak już to szukaj lokum przy tramwajach, to jedyny rozsądne wyjście w Krk. Autobus czy samochód bez różnicy czasowo, ale pieniężnie.

0

@Rastafarnianin A teraz mamy kult nieróbstwa, ze skrajności w skrajność.

2

Komentarz usunięty

1

@Janiama 0-0 będzie

0

@AmigoBlancos Nie, to była świetna decyzja, można się teraz przynajmniej pośmiać z mentala.

0

@koras Nie polecem, z ciekawości jadłem w Kambodży. Chude i łykowate, może za słabo tłukli psa przed śmiercią.

0

@takisobiektos Za takie coś to powinna być czerwona kartka i parę meczy zawieszenia.

11

@Herato Mnie stać z żoną na posiadanie dzieci, ale jesteśmy zbyt wygodni, żeby to sobie psuć pieluchami.

0

@Gaz Obejrzałem, wszystko zależy od wieku, częstotliwości, z czym się pije, jaki mają dokładnie skład i ogólnie naszego zdrowia i predyspozycji. Czyli generalnie jak ze wszystkim, normalnie eureka! Ja tego gówna nie tykam i takie filmiki nic nie zmienią.

4

@Kurkmen to wali gorzej po wątrobie niż alko, nie warto tego shitu pić.

6

@Ojciec5tkidzieci Ja jestem moon fluid gender i moja tożsamość seksualna ujawnia się w zależności od faz księżyca, więc różnie to bywa.

1

@Emhyr Przecie to szrot jest i tylko naiwny tego nie widzi.

5

@Herato Benzema też ?

0

@Mixtape Ziomki z La Ramby Ciebie dojadą, był karny madrycka podszywko!

0

@patrykzmc2000 Jerzy Brzęczek mode xD

0

@AlexDark00 Tak, to jest szrot. Najgorszy na boisku dzisiaj.

0

Ja powiem tak, bez emocji podchodziłem do tego meczu, podniósł mi ciśnienie ten karny na koniec, ale wnioski są jedne jesteśmy klasę gorsi od Realu. Dobre 15 minut to za mało. Mamy za dużo placków w drużynie.

0

@AlexDark00 A nie Garcia, podobno nie szrot z City? xD

0

Boże czy Ty to widzisz ...

0

@norbi77 To nie jest szczęście tylko, parodia Naszej obrony. Drugi gol to też szczęście? Znowu nikogo na 20 metrze nie było.

0

Przecież Real gra na pół gwizdka, gdyby chciał to by wjechał w tych kapci w obronie jak w masło

2

@TheRobertos City tak samo, Barcelona dymana na trasnferach jak zawsze.

2

100 mln za szroty na skrzydłach, a miały być takie koty ...

2

Fede to jest przekozak, ile dałbym żeby go mieć w Barcelonie...

1

W ogóle to mnie nie rusza, nawet jakby manite dostali. Inter odarł mnie ze złudzeń.

0

@TheNekro94 Niezbadane są ścieżki głupoty skrajnej lewicy.

2

@Varg Ja chodzę bez gaci, zdrowo i przewiewnie.

1

@Rust_Cohle Nie, to znaczy, że kadra dalej jest nie kompletna i nie jest gotowa do rywalizacji we wszystkich rozgrywkach w okresie całego sezonu.

10

Brać Tuchela i nie patrzeć na sentymenty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?