0

@ranger3120 Niedobrze, a muszę dolce kupić niedługo

1

@Nano22 Jest tak jak mówisz, chociaż nie wiem po co o takie pierdoły się kłócić ;)

0

@kynio302 Koledze się podobało, więc nie widzę problemu.

0

@draxidox W następnym tygodniu się zapisuje

0

@Medium Mnie interesują tylko rozmiary dla prawdziwych mężczyzn :D

0

@Medium Panie ja się pytam gdzie tak tanie kebsy są?!

1

@AmigoBlancos To największa porażka w historii transferów piłki nożnej i niezmiernie mnie to cieszy. A pączek Eden ma to na co zasłużył.

1

@AmigoBlancos I bardzo dobrze, miano największej porażki transferowej zostaje.

1

Ale asysta Lewego

0

Glik jest zajebisty, taki obrońca na jeden zwód

1

@Kapitan hawk słynna szkoła pewnego Portugalczyka

3

Ja mam wrażenie, że chłopaki z okręgówki by tutaj większy młyn zrobili

0

@kamyk_23 Taki ładny napis Craft beer, a ty wybierasz takiego siura, wstyd.

2

@Kidd Jak po dobrej imprezie, z rana spojrzę do klopa to zaczynam wierzyć w siły nadprzyrodzone bo człowiek nie byłyby w stanie stworzyć takiego zła.

1

@Emhyr Bosch z klapką i wysuwaną antenką

1

@Medium Pewnie, że elegancko, a do tego nowocześnie.

0

@TheNekro94 Cudowna perspektywa wybierać między fatalną partią, a złą partią.

3

@Krystian1588 My już mamy swojego Asensio w postaci Ferrana.

0

@Janas11224 Akurat Ferran to też nie poziom Barcelony, a gra częściej.

1

@Pewex Jak to ich kibic, a tfu.

1

@Archie Polecam zrobić na kaczce i koniecznie opalić cebulkę jak kolega wyżej napisał.

1

@AllBundy Ty wstrętny rasisto! :D

2

@Vitoo Najsilniejszy był Ancalogon który brał udział w Wojnie Gniewu.

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub08 Zarabiam na takich juniorkach jak Ty 100 k miesięcznie i śmieje się z ich za każdym razem. Ostatnio jeden wybił sobie jedynki jak mu iPhona 11 rzuciłem na open space, a nawet to nie był najnowszy model, tak walczył xD Uwielbiam pokazywać miejsce w szeregu juniorom z IT bo myślą,że jak zarabiają 10-15 k to coś znaczą.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@MesQueUnClub08 A ty dalej na głodowej stawce wafli z IT?

0

Komentarz usunięty

1

@takisobiektos Gdzie ty miałeś te upały po 40? Ja nienawidzę jesieni, cały Krk wali tak, że lepiej siedzieć w domu i kisić się w swoim smrodzie przy zamkniętych oknach.

0

@Bartula Dlatego na wakacje najlepiej w listopadzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?