usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Niedobrze, a muszę dolce kupić niedługo
1
@Nano22 Jest tak jak mówisz, chociaż nie wiem po co o takie pierdoły się kłócić ;)
0
@kynio302 Koledze się podobało, więc nie widzę problemu.
0
@draxidox W następnym tygodniu się zapisuje
0
@Medium Mnie interesują tylko rozmiary dla prawdziwych mężczyzn :D
0
@Medium Panie ja się pytam gdzie tak tanie kebsy są?!
1
@AmigoBlancos To największa porażka w historii transferów piłki nożnej i niezmiernie mnie to cieszy. A pączek Eden ma to na co zasłużył.
1
@AmigoBlancos I bardzo dobrze, miano największej porażki transferowej zostaje.
1
Ale asysta Lewego
0
Glik jest zajebisty, taki obrońca na jeden zwód
1
@Kapitan hawk słynna szkoła pewnego Portugalczyka
3
Ja mam wrażenie, że chłopaki z okręgówki by tutaj większy młyn zrobili
0
@kamyk_23 Taki ładny napis Craft beer, a ty wybierasz takiego siura, wstyd.
2
@Kidd Jak po dobrej imprezie, z rana spojrzę do klopa to zaczynam wierzyć w siły nadprzyrodzone bo człowiek nie byłyby w stanie stworzyć takiego zła.
1
@Emhyr Bosch z klapką i wysuwaną antenką
1
@Medium Pewnie, że elegancko, a do tego nowocześnie.
0
@TheNekro94 Cudowna perspektywa wybierać między fatalną partią, a złą partią.
3
@Krystian1588 My już mamy swojego Asensio w postaci Ferrana.
0
@Janas11224 Akurat Ferran to też nie poziom Barcelony, a gra częściej.
1
@Pewex Jak to ich kibic, a tfu.
1
@Archie Polecam zrobić na kaczce i koniecznie opalić cebulkę jak kolega wyżej napisał.
1
@AllBundy Ty wstrętny rasisto! :D
2
@Vitoo Najsilniejszy był Ancalogon który brał udział w Wojnie Gniewu.
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub08 Zarabiam na takich juniorkach jak Ty 100 k miesięcznie i śmieje się z ich za każdym razem. Ostatnio jeden wybił sobie jedynki jak mu iPhona 11 rzuciłem na open space, a nawet to nie był najnowszy model, tak walczył xD Uwielbiam pokazywać miejsce w szeregu juniorom z IT bo myślą,że jak zarabiają 10-15 k to coś znaczą.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@MesQueUnClub08 A ty dalej na głodowej stawce wafli z IT?
0
Komentarz usunięty
1
@takisobiektos Gdzie ty miałeś te upały po 40? Ja nienawidzę jesieni, cały Krk wali tak, że lepiej siedzieć w domu i kisić się w swoim smrodzie przy zamkniętych oknach.
0
@Bartula Dlatego na wakacje najlepiej w listopadzie ;)