usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pioz123 Za 10 dni w Czarnogórze z przelotami, noclegami itd. nie zapłacisz dużo więcej niż 10 dni nad polskim morzem, więc to nie zawsze jest kwestia finansów. Ja też lubię poznawać nowe kultury, próbować lokalnej kuchni oraz alkoholi, zwiedzać wszerz i wzdłuż państwa w których nie byłem. Dlatego leżenie plackiem nad zimnym Bałtykiem i jedzenie sandacza w cenie świeżych owoców morza ni jak mi się nie spina, ale jak komuś to pasuje to spoko ;)
2
@jeyx77x Ja nie narzekam na wodę, tylko na pogodę. Jak całe życie jeździsz nad Bałtyk to nic dziwnego, że Ci się podobna jak nie masz porównania. Dla mnie to szkoda czasu i pieniędzy.
4
@Deeespacito Ja nie wiem z jakiego powodu ludzie się pchają na polskie morze. Zimno, drogo i pełno Januszy oraz Sebków.
1
@wojti258 Proszę o oznaczenie na przyszłość
0
Jak on poszedł za 72 mln, to za Lewego Bayern też z Nas wyciśnie ostatnie soki i wyjdzie z 60 mln.
1
@RobiS Ale mniej niż 60
1
@DaPidejpi Ja dopuszczam możliwość, że przybył tam Hercules i im pomógł, w końcu w mitologii o tym jest wzmianka, że dotarł do Egiptu. Jestem wystarczająco open minded person?
58
@DaPidejpi A ci kosmici to po co te piramidy zbudowali tym Egipcjanom? Skoro do Nas doleci to musieli być mega zaawansowaną cywilizacją i szczytem ich pomysłowości było wyciosanie klocków, położenie ich jeden na drugi, zbicie piątki z faraonem i powrót do siebie albo na inne planety ciosać kolejne klocki dla innych cywilizacji?
1
@CryMeARiver A co masz do płaskiej ziemi?
1
@CryMeARiver Ale gdzie ja wyśmiałem autora posta? Zapytałem szczerze, czy wierzy również w płaską ziemię i reptalianów, a ty odebrałeś to jako szyderstwo. Zastanów się może, kto tutaj w ogólnym rozrachunku ma problemy ze sobą i otoczeniem?
0
@CryMeARiver A gdzie ja napisałem, że chodzę do kościoła czy daję na tacę, mistrzu dedukcji?
0
@FC1899Barca Reptalianów i płaską ziemię też wierzysz?
0
@LS Zawsze bierz papier bo to zawsze jakaś podkładka.
1
@LS A masz chociaż jakiś papier, że auto zostało u niego?
1
@TheCaptainVeB nie idź na prawo bo skończysz jako smutny aplikant za 2k netto w kancelarii
3
@macio_944 Jeżeli nie potrafisz zdać matury na poziomie 30% to jesteś po prostu tłukiem. A czy taki tłuk może dobrze zarabiać i radzić sobie w życiu? Oczywiście, że tak.
1
@Lautaro ty siewco śmierci!
1
@Gappeq Wystarczająco dużo napisałeś, żeby stwierdzić, że masz kijowo. Może jednak rozwód? Jestem 6 lat po ślubie, 12 lat związku, chwalę sobie niezmiernie.
0
@Gappeq Współczuję ziomek, masz smutne życie na własne życzenie.
0
@HypeR Właśnie zawsze się zastanawiałem jak można sukcesywnie zbijać masę mięśniową z nóg?
3
@Comentateiro Pełna zgoda, mi korona nie spadnie z głowy jak zacznę jeść mniej mięsa, jeździć więcej rowerem zamiast autem czy pić wodę przefiltrowaną zamiast tej w plastiku. Ale czy takie same podejście będzie miał wspomniany Bill Gates? Śmiem wątpić...
7
@Comentateiro Ta ekopropagada jest przerażająca bo uderza w najbiedniejszych oraz klasę średnią żeby prezes Comarchu mógł bezkarnie latać swoim prywatnym odrzutowcem przy akompaniamencie ryku ekoidiotów którzy myślą, że ja będą elektryczne auta w Polsce to nie będzie emisji CO2.
2
@Katalończyk 99 to zajebistych masz znajomych i rodzinę xD
0
@maroon Tajlandia na przykład
2
@AbelKabel Dysortografia to wytłumaczenie skrajnego lenistwa i niedbalstwa w stosunku do rodzimego języka.
0
@pt9 Tu pełna zgoda, to jakie kto miał oceny w szkole często nijak ma się do życia dorosłego.
2
@MysticCat Tu się zgodzę, akurat wterynaria to ciężki kawałek chleba. Ciężkie studia, słabe zarobki, często ciężka praca (kolega jeździ po nocach kurniki zasiedlać kurami)
0
@Mixtape od kilku tygodni do kilku miesięcy w zależności co chcesz osiągnąć oraz od kondycji, umiejętności, predyspozycji.
0
@NeKenI Dobrze, powiedz mi z czego może wynikać różnica w NL, a Polsce? Jako piwowar domowy chętnie się dokształcę?
EDIT - piwa które piłem w krajach śródziemnomorskich najczęściej są importowane z krajów beneluksu oraz Danii bo tam są największe produkcje tego piwa, więc jest duża szansa, że na takie piwo trafiłem.
0
@NeKenI A ty piłeś coś innego po za international lager, który według idei ma smakować zawsze tak samo, czyli nijak? Jaka różnica ma być między browarem wyprodukowany z tych samych składników przez browar Arcyksiążęcy, który jest wykupiony przez Heineken i od przeszło 20 lat tam warzą to piwo? Piłem Heinekena w większości krajów śródziemnomorskich oraz azjatyckich, gdy z braku laku w knajpach bądź sklepach nie było innych alternatyw, a tego siura zawsze jest wszędzie dużo. Jakbym Ci zrobił ślepy test Kozela wyprodukowanego w Białymstoku czy Czechach to byś nie poczuł różnicy. Jedynie kiedy może być różnica w tym samym piwie to data wyprodukowania, im świeższy lager tym smaczniejszy (jeśli nie było problemów produkcyjnych), a druga sprawa to piwa w zielonych butelkach przepuszczają więcej światła, aniżeli butelki brązowe czy puszki, stąd często można wyczuć zapach skunksa co wielu laików odbiera jako zapach chmielu, a to duża wada. W sumie nie wiem czemu się produkuje przed takim ignorantem, który jedyne co potrafi powiedzieć to " piłeś go gdzieś poza Polską. Czy ograniczasz się do swojej wioski" Jak pisał znany degustator i krytyk Micheal Jackson picie international lager typu Haineken to jak seks na łódce, fu*cking pretty close to water.