usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 Bo Perez posmarował za cały sezon, muszą się spłacić
0
No, ale 4:0 z Realem parafrazując klaysk - No, ale osiemnastka
0
Po jakiego grzyba on wpuścił tego Lengleta?
1
@Kapitan hawk Fatalny sezon grzmota, Messi wciąga go nosem.
1
@Bykunn o tutaj pełna racja ;)
0
@Bykunn 10 brutto to nie są adekwatne pieniądze za taką robotę moim skromnym zdaniem.
0
@arasz1819 Dokładnie tak, krętacze z Realu tylko potrafią robić przekręty na czele z mafiosem Perezem, bez tego błąkali by się za plecami Barcelony co sezon, o wałkach w LM nie wspomnę.
1
@draxidox Miałem podobny dylemat z żoną czy brać kredyt przy zerowych stopach i w końcu kupić to mieszkanie po 8 latach najmu. Zdecydowaliśmy po długich namysłach i czy to jest pętla na szyję teraz? Na pewno jest to jakaś obawa, ale przy naszych zarobkach to i stopy 10% nie zaburzą płynności finansowej, a przez te lata odłożyliśmy sporo hajsu, że w końcu trzeba było to zrobić bo inflacja Nam to wszystko zeżre zaraz.
1
@masq plusów było sporo, ale zapomniałeś o najważniejszym minusie - to jest pijak i takim ludziom w pełni nigdy nie można zaufać. Ciotkom zrobił dobrze, Ciebie zrobił w bambuko.
2
@DaPidejpi W tygodniu nie piję bo gram w sqausha i dźwigam ciężary, na weekend z 3-4 piwka, mocnego alkoholu nie pije. No chyba, że jakieś wesele albo inna okazja to wtedy leci. Swoje popiłem i poćpałem na studiach ;)
0
@MikeBajson wychodzi na to, że to był wypadek przy pracy i wracamy na swoje miejsce. Efekt nowej miotły przestał działać.
0
Najważniejsze to te 4:0 z Realem, reszta to tło w końcu.
0
@Arkon W domu mam psa, a na domku letniskowym bezpańskie koty na które spuszczam psa albo strzelam z procy bo mi na drewno sikają.
3
@Barca1992 Ja pamiętam jak niektóre jednostki były za odmową opieki zdrowotnej z powodu braku szczepionki. Jacy ludzie są naiwni i bezdennie głupi czasami.
1
@MesQueUnClub96 Messi
2
@Commandement przypalić boczki jak Kuklinowski Kmicicowi w Potopie i po kłopocie ;)
0
@draxidox Dokładnie tak, również ludzi którzy mają dwie sprawne ręce i biorą zapomogi z mopsu. Niech jedzą gruz i śpią pod mostem.
5
@Gitarkafcb Ja też 7 lat na wynajmie, żeby oszczędzić i trochę zbudować ścieżkę kariery. Dwa lata temu wziąłem kredyt, mamy duży zapas finansowy z żoną, więc nie panikuje. Bawi mnie natomiast podejście, że lepiej wynajmować.
0
@Bykunn Zależy jakie miasto i jakie kraj, zależności jak w Polsce. Dla jednego wypłata 10 k na rękę to dużo, a dla mnie to średnio ;)
0
@Bykunn A mieszkania za granicą masz niebotycznie droższe niż w Polsce, więc na jedno wychodzi ;)
1
@Bykunn Robi się takie społeczeństwo nomadyczne jak to ująłeś bo mieszkanie robi się dla wielu nie osiągalne finansowo nawet przy kredycie i taka jest smutna prawda.
1
@Bykunn Nie mógłbym całego swoje życia przesiedzieć w wynajmowanym mieszkaniu jak jakiś nomad. Zawsze to lepiej mieć własny kąt, choćby za kredyt.
2
@Abominacja Redystrybucja bogactwa.. to takie sobie slogany teraz wymyślają socjaliści żeby ładnie brzmiało?
0
@TheNekro94 Czasem może i fajnie, ale żeby tracić przez to 2h na wstanie wcześniejsze i dojazdy autem to ja już wolę w domu siedzieć. Na szczęście na razie full zdalnie, ale kto wie.
0
@TheNekro94 Współczuję, ja nie wiem czy po takiej przerwie odnalazłby się biurze ;)
0
@LuisSuarez09 A jaka jest różnica między apostazja, a brakiem wiary?
0
@voetballer Można przy Tobie zacytować Najmana.
1
@MesQueUnClub_87 Mam podobnie, w piątek zawsze jestem pełen energii i wyspany, nie zależnie ile spałem.
0
@KmN ja do 30 odłożyłem z narzeczoną, teraz z żoną 150 tys na mieszkanie od końca studiów czyli w 5 lat plus kupiłem auto za 70 tys w wieku 29 lat. Auto trochę na wyrost bo poprzednie sprzedałem za 25 tys.
1
No no Zielu w końcu