0

@Uukasz_93 Bo Perez posmarował za cały sezon, muszą się spłacić

0

No, ale 4:0 z Realem parafrazując klaysk - No, ale osiemnastka

0

Po jakiego grzyba on wpuścił tego Lengleta?

1

@Kapitan hawk Fatalny sezon grzmota, Messi wciąga go nosem.

1

@Bykunn o tutaj pełna racja ;)

0

@Bykunn 10 brutto to nie są adekwatne pieniądze za taką robotę moim skromnym zdaniem.

0

@arasz1819 Dokładnie tak, krętacze z Realu tylko potrafią robić przekręty na czele z mafiosem Perezem, bez tego błąkali by się za plecami Barcelony co sezon, o wałkach w LM nie wspomnę.

1

@draxidox Miałem podobny dylemat z żoną czy brać kredyt przy zerowych stopach i w końcu kupić to mieszkanie po 8 latach najmu. Zdecydowaliśmy po długich namysłach i czy to jest pętla na szyję teraz? Na pewno jest to jakaś obawa, ale przy naszych zarobkach to i stopy 10% nie zaburzą płynności finansowej, a przez te lata odłożyliśmy sporo hajsu, że w końcu trzeba było to zrobić bo inflacja Nam to wszystko zeżre zaraz.

1

@masq plusów było sporo, ale zapomniałeś o najważniejszym minusie - to jest pijak i takim ludziom w pełni nigdy nie można zaufać. Ciotkom zrobił dobrze, Ciebie zrobił w bambuko.

2

@DaPidejpi W tygodniu nie piję bo gram w sqausha i dźwigam ciężary, na weekend z 3-4 piwka, mocnego alkoholu nie pije. No chyba, że jakieś wesele albo inna okazja to wtedy leci. Swoje popiłem i poćpałem na studiach ;)

0

@MikeBajson wychodzi na to, że to był wypadek przy pracy i wracamy na swoje miejsce. Efekt nowej miotły przestał działać.

0

Najważniejsze to te 4:0 z Realem, reszta to tło w końcu.

0

@Arkon W domu mam psa, a na domku letniskowym bezpańskie koty na które spuszczam psa albo strzelam z procy bo mi na drewno sikają.

3

@Barca1992 Ja pamiętam jak niektóre jednostki były za odmową opieki zdrowotnej z powodu braku szczepionki. Jacy ludzie są naiwni i bezdennie głupi czasami.

1

2

@Commandement przypalić boczki jak Kuklinowski Kmicicowi w Potopie i po kłopocie ;)

0

@draxidox Dokładnie tak, również ludzi którzy mają dwie sprawne ręce i biorą zapomogi z mopsu. Niech jedzą gruz i śpią pod mostem.

5

@Gitarkafcb Ja też 7 lat na wynajmie, żeby oszczędzić i trochę zbudować ścieżkę kariery. Dwa lata temu wziąłem kredyt, mamy duży zapas finansowy z żoną, więc nie panikuje. Bawi mnie natomiast podejście, że lepiej wynajmować.

0

@Bykunn Zależy jakie miasto i jakie kraj, zależności jak w Polsce. Dla jednego wypłata 10 k na rękę to dużo, a dla mnie to średnio ;)

0

@Bykunn A mieszkania za granicą masz niebotycznie droższe niż w Polsce, więc na jedno wychodzi ;)

1

@Bykunn Robi się takie społeczeństwo nomadyczne jak to ująłeś bo mieszkanie robi się dla wielu nie osiągalne finansowo nawet przy kredycie i taka jest smutna prawda.

1

@Bykunn Nie mógłbym całego swoje życia przesiedzieć w wynajmowanym mieszkaniu jak jakiś nomad. Zawsze to lepiej mieć własny kąt, choćby za kredyt.

2

@Abominacja Redystrybucja bogactwa.. to takie sobie slogany teraz wymyślają socjaliści żeby ładnie brzmiało?

0

@TheNekro94 Czasem może i fajnie, ale żeby tracić przez to 2h na wstanie wcześniejsze i dojazdy autem to ja już wolę w domu siedzieć. Na szczęście na razie full zdalnie, ale kto wie.

0

@TheNekro94 Współczuję, ja nie wiem czy po takiej przerwie odnalazłby się biurze ;)

0

@LuisSuarez09 A jaka jest różnica między apostazja, a brakiem wiary?

0

@voetballer Można przy Tobie zacytować Najmana.

1

@MesQueUnClub_87 Mam podobnie, w piątek zawsze jestem pełen energii i wyspany, nie zależnie ile spałem.

0

@KmN ja do 30 odłożyłem z narzeczoną, teraz z żoną 150 tys na mieszkanie od końca studiów czyli w 5 lat plus kupiłem auto za 70 tys w wieku 29 lat. Auto trochę na wyrost bo poprzednie sprzedałem za 25 tys.

1

No no Zielu w końcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?