usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież większość w obronie jest robiona na jeden zwód, na jedno wypuszczenie piłki, ja jeb...
0
@Pampek1994 jakie 30 mln, 20 to max.
0
Ale odjazd na raz..
0
@Wilczeq Jajco! XDDDD
0
@TR3YWAY U mnie dokładnie jest tak samo i to zawsze przy gotowaniu potraw na stół wigilijny.
0
@sokot Jak ty te 20 lat sobie wyliczyłeś?
0
@lucca87 Z tego co patrzyłem to chyba coś mi tam zabiorą, ale największą kradzież dokonuje się właśnie w zależności jak tam mi wpadają bonusy, na przełomie sierpnia/września gdzie właśnie 1,5 k mi zabierają. Moja żona też wskakuje podobnie jak ja na drugi próg podatkowy, co w skali roku z rodzinnego budżetu wypada Nam koło 15 tys :)
0
@lucca87 Nasz kochany premier mówił, że powyżej 10000 brutto to są ludzie bogaci ;) ja sam zarabia koło 12000 brutto i jak sam mówisz, to dobre zarobki, ale szału na dłuższą meta nie ma.
0
@macio_944 Mam wrażenie, że jesteś w większości bo mnie też wynik meczu mało obchodzi.
1
@Przemek2323 Nie znam dokładnych statystyk, wydawało mi się, że jak ktoś u nas zarabia ponad 10000 brutto to jest uznawany za bogatego, to jednak większość zarabia mało albo niewiele więcej to takim nowy ład się przysłuży.
3
@Przemek2323 Nie wiem skąd to zdziwienie, że statystycznie większość zarabia najniższa krajowa albo nie dużo więcej i na tym ładzie zyska plus emeryci i nieroby. Jeżeli pijesz do tego czy to popieram (chociaż nie wiem skąd ten wniosek) to oczywiście nie popieram - jako osoba której będą zabierać aby dawać innym.
1
@Nieznajomy Będzie musiała więcej oddać, aby biedniejsza połowa miała więcej, prosty rachunek.
0
@Przemek2323 Statystycznie większość zyska.
0
@Persyfl Dokładnie, im szybciej przebijam drugi próg podatkowy tym czuje się się coraz bardziej atrakcyjniejszy i bogatszy dla państwa.
1
@krissu8 ciężko, ale na chodowieckiego parkuj śmiało
1
@nitey jeżeli w ogóle ktokolwiek chce umniejszyć Messiemu to na pewno nie są to prawdziwi kibice Barcelony.
0
@zodiak_10 Amen! Dla Naszego złotego piłkarza!
0
@Djzordon Dokładnie! Real to przewali jeszcze, a Barca będzie mistrzem :)
0
@amanter mega! Jaram się mocno!
0
@Comentateiro Jak możesz w ogóle deprecjonować najlepszego piłkarza globu?
0
@busquets5 Messi to najlepszy piłkarz globu, 7 złotych piłek to za mało dla Ciebie?
0
@Jacu327 pracuje zdalnie i mogę zaczynać między 6-10, ale zdecydowanie wybieram 7. Godzina w punkt.
0
Czyli taka nagroda pocieszenia, ale smuteczek dla Lewego, hehe.
4
@Djzordon Escandalo !
2
@Rhaan Właśnie nie wiem skąd to wielkie prześladowanie homoseksualnych osób, ale też może to kwestia Krakowa. Dzisiaj idę na urodzinach kolegi geja, do pewnego klubu na Kazimierzu i zakładam się, że będzie tam multum homo jak i hetero bawiących się społem.
1
@Arkon Ja się pytam gdzie Znachor, gdzie Potop?
0
Co za pech, niestety
0
@chavez ja nigdy nóg nie robiłem, mam konkretnie umięśnione, ale to już kwestia genów.
0
@Witekk10 Jako byłe dziecko gastronomii zawsze daje, ale nie zawsze obsługa na to zasługuje.
30
@tomek8756 Ja bym wprowadził ogólną, raz tygodniową lewatywę dla wszystkich. Oczywiście dla zdrowia bo kto mi powie, że lewatywa jest zła? Sporo osób ma zaparcia, a Ci co nie mają niech się poświęcą dla dobra ogółu. To tylko jedno psiknięcie w dupsko w tygodniu, a zdrowe jelita tysięcy Polaków, nie możemy patrzeć tylko na siebie.