2

Przecież większość w obronie jest robiona na jeden zwód, na jedno wypuszczenie piłki, ja jeb...

0

@Pampek1994 jakie 30 mln, 20 to max.

0

Ale odjazd na raz..

0

@Wilczeq Jajco! XDDDD

0

@TR3YWAY U mnie dokładnie jest tak samo i to zawsze przy gotowaniu potraw na stół wigilijny.

0

@sokot Jak ty te 20 lat sobie wyliczyłeś?

0

@lucca87 Z tego co patrzyłem to chyba coś mi tam zabiorą, ale największą kradzież dokonuje się właśnie w zależności jak tam mi wpadają bonusy, na przełomie sierpnia/września gdzie właśnie 1,5 k mi zabierają. Moja żona też wskakuje podobnie jak ja na drugi próg podatkowy, co w skali roku z rodzinnego budżetu wypada Nam koło 15 tys :)

0

@lucca87 Nasz kochany premier mówił, że powyżej 10000 brutto to są ludzie bogaci ;) ja sam zarabia koło 12000 brutto i jak sam mówisz, to dobre zarobki, ale szału na dłuższą meta nie ma.

0

@macio_944 Mam wrażenie, że jesteś w większości bo mnie też wynik meczu mało obchodzi.

1

@Przemek2323 Nie znam dokładnych statystyk, wydawało mi się, że jak ktoś u nas zarabia ponad 10000 brutto to jest uznawany za bogatego, to jednak większość zarabia mało albo niewiele więcej to takim nowy ład się przysłuży.

3

@Przemek2323 Nie wiem skąd to zdziwienie, że statystycznie większość zarabia najniższa krajowa albo nie dużo więcej i na tym ładzie zyska plus emeryci i nieroby. Jeżeli pijesz do tego czy to popieram (chociaż nie wiem skąd ten wniosek) to oczywiście nie popieram - jako osoba której będą zabierać aby dawać innym.

1

@Nieznajomy Będzie musiała więcej oddać, aby biedniejsza połowa miała więcej, prosty rachunek.

0

@Przemek2323 Statystycznie większość zyska.

0

@Persyfl Dokładnie, im szybciej przebijam drugi próg podatkowy tym czuje się się coraz bardziej atrakcyjniejszy i bogatszy dla państwa.

1

@krissu8 ciężko, ale na chodowieckiego parkuj śmiało

1

@nitey jeżeli w ogóle ktokolwiek chce umniejszyć Messiemu to na pewno nie są to prawdziwi kibice Barcelony.

0

@zodiak_10 Amen! Dla Naszego złotego piłkarza!

0

@Djzordon Dokładnie! Real to przewali jeszcze, a Barca będzie mistrzem :)

0

@amanter mega! Jaram się mocno!

0

@Comentateiro Jak możesz w ogóle deprecjonować najlepszego piłkarza globu?

0

@busquets5 Messi to najlepszy piłkarz globu, 7 złotych piłek to za mało dla Ciebie?

0

@Jacu327 pracuje zdalnie i mogę zaczynać między 6-10, ale zdecydowanie wybieram 7. Godzina w punkt.

0

Czyli taka nagroda pocieszenia, ale smuteczek dla Lewego, hehe.

4

@Djzordon Escandalo !

2

@Rhaan Właśnie nie wiem skąd to wielkie prześladowanie homoseksualnych osób, ale też może to kwestia Krakowa. Dzisiaj idę na urodzinach kolegi geja, do pewnego klubu na Kazimierzu i zakładam się, że będzie tam multum homo jak i hetero bawiących się społem.

1

@Arkon Ja się pytam gdzie Znachor, gdzie Potop?

0

Co za pech, niestety

0

@chavez ja nigdy nóg nie robiłem, mam konkretnie umięśnione, ale to już kwestia genów.

0

@Witekk10 Jako byłe dziecko gastronomii zawsze daje, ale nie zawsze obsługa na to zasługuje.

30

@tomek8756 Ja bym wprowadził ogólną, raz tygodniową lewatywę dla wszystkich. Oczywiście dla zdrowia bo kto mi powie, że lewatywa jest zła? Sporo osób ma zaparcia, a Ci co nie mają niech się poświęcą dla dobra ogółu. To tylko jedno psiknięcie w dupsko w tygodniu, a zdrowe jelita tysięcy Polaków, nie możemy patrzeć tylko na siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?