usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WisniaKala Ale wieśniactwo.
2
@FafitFCB Floro mistrz, krótko i na temat.
4
@elo1600 brawo dla Warszawy!
0
@GeraltzKatalonii był karny, sędzia bez problemu by się wybronił.
1
@Persyfl No no trochę pokory kolego, to jest kebs, a nie hot dog. Żarcie prawdziwego Polaka.
0
pięknie Morata :)
5
@Janiama Piszesz głupoty i jesteś zdzwiony, że ludzie się z Ciebie śmieją. Ot pokrętny tok myślenia w który brniesz, pogrążając się jeszcze bardziej. Kończ waść wstydu sobie oszczędź.
0
@MesQueUnClub_87 Duży pieniądz nie psuje ludzi, tylko pokazuje jacy naprawdę są.
0
@Kamyk37 Dalej nie widzę zależności? Tak jak nie widzi mi się życie za 3 k, mając rodzinę, panie nie jest przecież najgorzej :D
1
@Sysia11 To daruj sobie imputowanie mi rzeczy których nie napisałem bo wychodzi to śmiesznie. Napiszę więc wprost bo niektórych to przerasta intelektualnie. Brak matury zamyka Ci pewne drzwi, a posiadanie matury otwiera inne. Ot i tyle w przekazie.
0
@Sysia11 Mistrzu dedukcji, a gdzie ja napisałem, że ludzie bez matury to debile?
0
@Sysia11 A co ma piernik do wiatraka?
0
@Encore To oddaj bo piszesz jak dziecko z podstawówki. Oczywiście zaraz mi powiesz, że co drugi co ma firmę nie ma matury :D życzę powodzenia, najwyżej znajdziesz robotę u wuja co nic nie robi, a pieniądze same wlatują xD
0
@Encore To są wyjątki od reguły, ale patrząc na twoją ortografię to radzę, weź się za tę maturę xD
0
@Encore Spróbuj zarobić poważne pieniądze w Polsce bez matury, życzę powodzenia. W KFC może pracować każdy kto ma dwie ręce, czy to debil bez matury czy debil z maturą, nie widzę różnicy na takim plebejskim stanowisku.
0
@VegetaPolska Ale mnie rozbawiłeś Panie życia i wolności za 3 k miesięcznie xD
0
@VegetaPolska Jeżeli komuś wystarczy praca za psie pieniądze to i matura nie potrzebna.
2
@mnawara90 O panie, pewnie jeszcze z Gadu-Gadu korzystasz :D
1
@Ghotti Oj piękne czasy Lineage 2. Pamiętam jak nauczyłem ojca podstawowego młócenia magiem i jak byłem w szkole, a staruszek miał wolne to siedział w ciągu dnia i wbijał mi levele :D
0
@tomek8756 Baba głupia, ale pośrednio ma ciut racji.
2
@DonMatteo901 Niech się chłop do roboty weźmie, a nie opowiada dyrdymały.
0
@marcin62 Ale jak prowokacja? Były mitologie, stare wierzenia, a ostały się chrześcijańskie zabobony.
1
@ShinobiQWE Jak można w XXI wieku wierzyć w zabobony.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty