0

@LuisSalvano Wiadomo jak jest araby z pustyni myją się w wielbłądzich szczynach, a obok nich ich koledzy leją na modelki. Zgadnij kto nie ma tutaj za grosz szacunku.

3

@LuisSalvano Oczywiście, że wszystko jest możliwe w dzisiejszych czasach. Ludzie nawet z lubością biorą na siebie złoty deszcz. Co za chore czasy.

1

@Gallaret Laporta to zwykły populista i nawet jeśli nie zdawał sobie w pełni sprawy z sytuacji Barcelony, to nie jest na tyle głupi by od początku wierzyć, że uda mu się Messiego zakontraktować. To było hasełko pod publikę i jak widać, część się dala na to nabrać.

0

Cudownie po prostu... Ja się zastanawiam jakim cudem oni chcieli Messiego zakontraktować. Wychodzi mały kłamczuszek z Laporty.

1

@Sulimo Warto też dodać, że to była jednym bitwa po której ciała krasnoludów nie zostały złożone w skałach bądź ziemii, tak jak zwykle chowali swoich zmarłych, a zostały spalone na stosach.

0

@macio_944 A i tak mają ponad 30% poparcia...

0

@Herato Będą składać hołd wielkiemu Dżordżowi, postaci równie wielkiej co tragicznej. Który dla wielu jest wzorem wszelkich cnót narodu Afroamerykańskiego, który przez lata był ciemiężony przez białych opraców aby w końcu po latach walki, każdy czarnoskóry miał szansę i mógł wyrosnąć na kolejnego Dżordża.

1

Gówno z tego będzie dzisiaj niestety

2

@Bobo25 Zawsze możesz nauczyć się niemieckiego, wyjechać na zachód, zarabiać w euro i czuć się Panem Niemcem, wolna droga.

0

Komentarz usunięty

3

@macio_944 Ale Podlasia to Ty nie obrażaj, mam już domy drewniane, a sołtys buduje już murowany.

0

@LeoMessiah Jak najbardziej tak, ale muszę szczerze powiedzieć, że znam może jedną parę która była by gotowa na adopocję. Reszta znajomych nawet o tym nie myśli.

0

@Comentateiro Przestać być polakiem robakiem i kupić sobie auto. Proste.

5

@Janas11224 Wszystko ma swoje granice i w tym przypadku zostały one przekroczone.

0

@Cochise jeżeli Braun to debil, to jak można nazwać ten wpis?

0

@Comentateiro Większych głupot dawno nie czytałem, a nie czekaj gość straszący korona w gorących jest lepszy.

0

Komentarz usunięty

0

@Geble Jak chcesz dobrego piwa "smakowego" się napić to nie ma litości. Pulpy z owoców dodawane do piwa podbijają mocno cenę. Reszta typu radler to piwko z farbką, lepiej już w tym przedziale cenowym kupić Żywiec Białe albo porządną niemiecką pszenicę. Czasem w dobrej cenie można dorwać belgijkie blonde. W Lidlu również robią dobre promki na piwa z mango czy marakują. Jest dużo możliwości, a szkoda życia na "piwa" typu soomerbay.

0

@BarcaInfo Tajemnice Brokeback mountain, piękny film o męskiej przyjaźni.

0

@jeyx77x Chociażby po to żeby być nie zależnym w takiej Chorwacji i móc pozwiedzać, a nie płacić kokosów na miejscu za wynajęcie auto. No chyba, że lecisz w jedno miejsce i nie ruszasz dupy przez cały pobyt, to inna sprawa. Swoim Peugeot 508 2017 r 2.0 180 km zrobiłem przed dwa tygodnie 4 tysiące km. Słowenia, Chorwacja, Albania, Gruzja, Serbia, Węgry. Świetny wypad.

3

Komentarz usunięty

0

@Whudi To jedyna polska drużyna której życzę odpadnięcia z każdych europejskich rozgrywek i blamażu w ekstraklasie. Rozumiem Twój tok myślenia, ale wybacz, Legii serdecznie nienawidzę.

3

@MesQueUnClub96 Bardzo dobre, odpadną szybko.

0

@WisniaKala Widzę dla prostych ludzi prosty świat zero jedynkowym, no ale czego tu wymagać.

0

@WisniaKala Oj nie musisz być taki agresywny? Możemy się zaprzyjaźnić :D

0

@WisniaKala Oho trafiłem w czuły punkt, nie martw się, idiotów do wypasania świń też potrzeba ;)

0

@WisniaKala Wolę być brudny raz do roku niż głupi przez całe życie, pozdrawiam :)

0

@WisniaKala Spoko to możesz wracać do wieśniaków i plebsu śpiewać zielone oczy, dla mniej inteligentnych też musi być rozrywka :)

0

@WisniaKala Woodstock chociażby.

0

@WisniaKala A co to ma do rzeczy? Jeżeli dla Ciebie to jest dobra zabawa to równie dobrze będziesz się bawił z parobkami, plebsem, prostym ludem i przygłupim sołtysem na wiejskiej potupajce w remizie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?