usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Linetty i Krychowiak to ledwo w tym środku czlapia
3
Znowu się dałem nabrać, który to już raz. Niby człowiek 30 na karku, a dalej się łudzi, że tym razem będzie lepiej.
1
Piękna obrona :)
0
Co za meczycho!
0
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 Za to jest, że jest czarny.
0
@MarioVeB! You know nothing jon snow.
1
@Mixtape Panie za 200 zł to ja dopiero pół baku mam.
0
@barcamember składają hołd swojemu idolowi- dżordżowi.
0
@Kettger możesz kupić teraz tv 4k już za 2 tys, potężna kwota dla niektórych.
0
Piękna ta Polska piłka.
0
@kaamil1910 Mówię o czystej masie mięśniowej. Przecież wiadomo, że można się upaść na kebabach szybko, ale nie o to chodzi przecież.
1
@SaulGoodman Powiedzenia! Zawsze uważałem, że ciężej jest zrobić masę mięśniową niż być osoba z nadwagą i zejść do odpowiedniej wagi.
1
@umtiti Nielicha historia
0
@LS Klasyka gatunku, czyli ludzie spieszący się na tramwaj/autobus. Klapki na oczach i świata się nie liczy.
0
@bdoss buzia i cycki.
0
@macio_944 No piękna hipokryzja, piękna.
7
@Pawlak1992 Po sezonie 2014/2015 w życiu bym nie pomyślał, że będziemy 5 lat później na skraju bankructwa z Braithwaitem jako Naszym jedynym napastnikiem.
4
@MysticCat To co umie najlepiej - kolejną gównoburzę.
1
@Sztywno Taka Tajlandia tylko tańsza i nie ma takich plaż ładnych, ale jedzenie moim zdaniem lepsze. Też chciałem ze znajomymi lecieć przełom października i listopada, ale chyba poczekamy na rozwój sytuacji covida i uderzymy luty/marzec.
0
@Sztywno Tajlandia, Wietnam i za rok jak się uspokoi wszystko to Filipiny.
1
@Bykunn Mugga robi robotę, nawet w dżungli w Tajlandii nic nie chciało się do mnie zbliżyć. Jak mieliśmy domek nad oceanem bez klimy to wystarczyło popsikać wejście i nic nie wlatywało przez całą noc. Mocarny środek.
0
@masq przynajmniej jest to jakaś korelacja na tej stronie bo innych widocznie nie ma i dlatego wciąż pisze.
1
@Bobo25 Ale ty masz mocna psychikę.
0
@barcelonaLM Obrzydliwy stary zboczuszek.
0
Widzę wesoło się dzieje w Krakowie, jakiś radny jest za wprowadzeniem obowiązku szczepień żeby korzystać z komunikacji miejskiej.
0
@stary_wyga Nie żebym Ciebie oceniał, ale takie rzeczy nie biorą się znikąd i musiałeś komuś mocno podpaść w firmie.
0
@marcin000019 Jeszcze raz, ale po polsku proszę.
1
@verdant Sytuacja o tyle delikatna była, że oni razem pochodzili z małej miejscowości i wyjechali już jako para do Krakowa. Tam mieszkali razem i potem wzięli ślub. Nigdy nie mieli innych związków. Z dziewczyną po całej sytuacji miałem tylko jedną krótką rozmowę telefoniczną i wiem, że wróciła w rodzinne strony. Ma 27 lat więc jeszcze sobie wszystko jakoś ułoży, mam chociaż taką nadzieję. Głównie się raczej z kolegą spotykałem na piwko, więc to z Nim zdecydowanie miałem bliższy kontakt i pewnie tak dalej zostanie.
1
@verdant Podejrzewam, że coś mógł podejrzewać wcześniej, ale nie był do końca pewny. Dopiero jak się przespał z innym facetem to pewnie utwierdził się, że jest 100% gejem. No jakby nie patrzeć jest teraz nim szczęśliwy.