3

Linetty i Krychowiak to ledwo w tym środku czlapia

3

Znowu się dałem nabrać, który to już raz. Niby człowiek 30 na karku, a dalej się łudzi, że tym razem będzie lepiej.

1

Piękna obrona :)

0

Co za meczycho!

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 Za to jest, że jest czarny.

0

@MarioVeB! You know nothing jon snow.

1

@Mixtape Panie za 200 zł to ja dopiero pół baku mam.

0

@barcamember składają hołd swojemu idolowi- dżordżowi.

0

@Kettger możesz kupić teraz tv 4k już za 2 tys, potężna kwota dla niektórych.

0

Piękna ta Polska piłka.

0

@kaamil1910 Mówię o czystej masie mięśniowej. Przecież wiadomo, że można się upaść na kebabach szybko, ale nie o to chodzi przecież.

1

@SaulGoodman Powiedzenia! Zawsze uważałem, że ciężej jest zrobić masę mięśniową niż być osoba z nadwagą i zejść do odpowiedniej wagi.

1

@umtiti Nielicha historia

0

@LS Klasyka gatunku, czyli ludzie spieszący się na tramwaj/autobus. Klapki na oczach i świata się nie liczy.

0

@bdoss buzia i cycki.

0

@macio_944 No piękna hipokryzja, piękna.

7

@Pawlak1992 Po sezonie 2014/2015 w życiu bym nie pomyślał, że będziemy 5 lat później na skraju bankructwa z Braithwaitem jako Naszym jedynym napastnikiem.

4

@MysticCat To co umie najlepiej - kolejną gównoburzę.

1

@Sztywno Taka Tajlandia tylko tańsza i nie ma takich plaż ładnych, ale jedzenie moim zdaniem lepsze. Też chciałem ze znajomymi lecieć przełom października i listopada, ale chyba poczekamy na rozwój sytuacji covida i uderzymy luty/marzec.

0

@Sztywno Tajlandia, Wietnam i za rok jak się uspokoi wszystko to Filipiny.

1

@Bykunn Mugga robi robotę, nawet w dżungli w Tajlandii nic nie chciało się do mnie zbliżyć. Jak mieliśmy domek nad oceanem bez klimy to wystarczyło popsikać wejście i nic nie wlatywało przez całą noc. Mocarny środek.

0

@masq przynajmniej jest to jakaś korelacja na tej stronie bo innych widocznie nie ma i dlatego wciąż pisze.

1

@Bobo25 Ale ty masz mocna psychikę.

0

@barcelonaLM Obrzydliwy stary zboczuszek.

0

Widzę wesoło się dzieje w Krakowie, jakiś radny jest za wprowadzeniem obowiązku szczepień żeby korzystać z komunikacji miejskiej.

0

@stary_wyga Nie żebym Ciebie oceniał, ale takie rzeczy nie biorą się znikąd i musiałeś komuś mocno podpaść w firmie.

0

@marcin000019 Jeszcze raz, ale po polsku proszę.

1

@verdant Sytuacja o tyle delikatna była, że oni razem pochodzili z małej miejscowości i wyjechali już jako para do Krakowa. Tam mieszkali razem i potem wzięli ślub. Nigdy nie mieli innych związków. Z dziewczyną po całej sytuacji miałem tylko jedną krótką rozmowę telefoniczną i wiem, że wróciła w rodzinne strony. Ma 27 lat więc jeszcze sobie wszystko jakoś ułoży, mam chociaż taką nadzieję. Głównie się raczej z kolegą spotykałem na piwko, więc to z Nim zdecydowanie miałem bliższy kontakt i pewnie tak dalej zostanie.

1

@verdant Podejrzewam, że coś mógł podejrzewać wcześniej, ale nie był do końca pewny. Dopiero jak się przespał z innym facetem to pewnie utwierdził się, że jest 100% gejem. No jakby nie patrzeć jest teraz nim szczęśliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?