usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VandaI możemy jak najbardziej
0
Te wahadła to jest pomyłka u Nas
0
Co oni robią w tej obronie
1
Jak dostaniemy w dupę to możemy się pożegnać z mistrzostwami świata
0
@Jakchcesz Możesz sobie legalnie palić w Polsce jak masz receptę od psychiatry czy psychologa i realizować zakup marihuany w aptece. Jest to teraz dosyć popularne, ale o tym jest akurat cisza bo marihuana teraz nie wzbudza takich napięć, są lepsze tematy zastępcze w dobie pandemii.
1
@JimMorrisonFCB Oj z tym Rashfordem by nie przesadzał, mało to razy go kibice na taczkach chcieli wywieźć ;)
0
@BartqRKO Piękna kolejka głupiutkich owieczek, a lewy pas pusty.
2
@MesQueUnClub_87 Następny weekend ma być ładny, więc zaproszę znajomych na grilla do siebie na działkę i będziemy dzielnie walczyć z wirusem piwem i karkówką.
1
@kewin Bozia chroni swoje wierne owieczki.
0
@Dawid66 Na Wałbrzych!
1
@Dzemix111 Samsung 128 GB Evo plus 3, polecam jeśli masz możliwość nagrywania w 4k.
5
@Rewolucja123 Szybciej wygra Real niż Atleti.
2
@FC1899Barca Zgadzam się że wszystkimi prócz Dembele, jeszcze jest młody i może się odbudować.
0
@urbipl Na studiach pracowałem w pubach jako barman i w dobrym pubie po tygodniu robiło się utarg na knajpę, pracowników, zatowarownie itd.
0
@clyde Ja jestem świetny w kuchni za co żona mi to gorąco wynagradza ;)
3
@Quavosk Nie znasz się będzie tryplet.
0
Jezuniu Messi...
1
Ludzie czego w nie rozumiecie? Atak na ścięgna achillesa to jest faul i minimum żółta kratka.
1
Będzie karny, przepisy są jasne tutaj...
2
Jakieś takie obsrane trochę te PSG
1
Ziomek sobie w najlepsze ciśnie bekę, a tutaj odpaleni ludzie jakby im rodziny mordowali. Łatwo tutaj niektórych wybić z równowagi, oj łatwo.
0
@JohnA litości..
1
Świetne te noty, takie nie bardzo trafne.
0
Takie pytanko, jeżeli kupię PS5 to gry z PS4 będą mi chodzić bez problemów? Głównie mam pudełkowe i czy wszystkie postępy z danych gier zostaną również przeniesione czy będę musiał od nowa młócić?
1
@zadafcb Obok Hobbita i Dzieci z Bullerbyn najlepsza lektura w podstawówce.
0
@MarioVeB! Ok, zwracam honor.
0
@MarioVeB! Liczysz tylko ludzi czy zwierzęta bo jakoś nie jestem w stanie sobie zwizualizować miliardowej widowni albo inaczej proszę o dane, żeby mnie nawrócić na tory prawidłowego myślenia.
2
@MarioVeB! Co Ty bredzisz? Jaka miliardowa widownia?
0
@mercurial2000 Człowieku, a jeżeli ona miała atak padaczki, udar, bolesną miesiączkę albo po prostu nie udolnie ćwiczyła manewry na stacji paliw, a Ty byś chciał od razu strzelać, zabijać. Być może spokojna rozmowa by wystarczyła. Wstyd.
0
@Yosemite O ile będzie mu się chciało bo to o to się ciągle rozchodzi. On umiejętności dalej ma i nie zapomniał jak się gra w piłkę.