0

@VandaI możemy jak najbardziej

0

Te wahadła to jest pomyłka u Nas

0

Co oni robią w tej obronie

1

Jak dostaniemy w dupę to możemy się pożegnać z mistrzostwami świata

0

@Jakchcesz Możesz sobie legalnie palić w Polsce jak masz receptę od psychiatry czy psychologa i realizować zakup marihuany w aptece. Jest to teraz dosyć popularne, ale o tym jest akurat cisza bo marihuana teraz nie wzbudza takich napięć, są lepsze tematy zastępcze w dobie pandemii.

1

@JimMorrisonFCB Oj z tym Rashfordem by nie przesadzał, mało to razy go kibice na taczkach chcieli wywieźć ;)

0

@BartqRKO Piękna kolejka głupiutkich owieczek, a lewy pas pusty.

2

@MesQueUnClub_87 Następny weekend ma być ładny, więc zaproszę znajomych na grilla do siebie na działkę i będziemy dzielnie walczyć z wirusem piwem i karkówką.

1

@kewin Bozia chroni swoje wierne owieczki.

0

@Dawid66 Na Wałbrzych!

1

@Dzemix111 Samsung 128 GB Evo plus 3, polecam jeśli masz możliwość nagrywania w 4k.

5

@Rewolucja123 Szybciej wygra Real niż Atleti.

2

@FC1899Barca Zgadzam się że wszystkimi prócz Dembele, jeszcze jest młody i może się odbudować.

0

@urbipl Na studiach pracowałem w pubach jako barman i w dobrym pubie po tygodniu robiło się utarg na knajpę, pracowników, zatowarownie itd.

0

@clyde Ja jestem świetny w kuchni za co żona mi to gorąco wynagradza ;)

3

@Quavosk Nie znasz się będzie tryplet.

0

Jezuniu Messi...

1

Ludzie czego w nie rozumiecie? Atak na ścięgna achillesa to jest faul i minimum żółta kratka.

1

Będzie karny, przepisy są jasne tutaj...

2

Jakieś takie obsrane trochę te PSG

1

Ziomek sobie w najlepsze ciśnie bekę, a tutaj odpaleni ludzie jakby im rodziny mordowali. Łatwo tutaj niektórych wybić z równowagi, oj łatwo.

0

@JohnA litości..

1

Świetne te noty, takie nie bardzo trafne.

0

Takie pytanko, jeżeli kupię PS5 to gry z PS4 będą mi chodzić bez problemów? Głównie mam pudełkowe i czy wszystkie postępy z danych gier zostaną również przeniesione czy będę musiał od nowa młócić?

1

@zadafcb Obok Hobbita i Dzieci z Bullerbyn najlepsza lektura w podstawówce.

0

@MarioVeB! Ok, zwracam honor.

0

@MarioVeB! Liczysz tylko ludzi czy zwierzęta bo jakoś nie jestem w stanie sobie zwizualizować miliardowej widowni albo inaczej proszę o dane, żeby mnie nawrócić na tory prawidłowego myślenia.

2

@MarioVeB! Co Ty bredzisz? Jaka miliardowa widownia?

0

@mercurial2000 Człowieku, a jeżeli ona miała atak padaczki, udar, bolesną miesiączkę albo po prostu nie udolnie ćwiczyła manewry na stacji paliw, a Ty byś chciał od razu strzelać, zabijać. Być może spokojna rozmowa by wystarczyła. Wstyd.

0

@Yosemite O ile będzie mu się chciało bo to o to się ciągle rozchodzi. On umiejętności dalej ma i nie zapomniał jak się gra w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?