usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@ProMILs Ograniczenie zadań domowych to sztandarowy postulat, mają mój głos!
0
@PatrykBarcelona nie ma takiej opcji
0
@LuisSalvano To tak jakbyś przeczytał jedną książkę z działu fantastyki i stwierdził, że fantastyka to największe gówno literackie, brawo za podejście :) Dla mnie mogą pić najgorsze pomyje, ich zdrowie, ale wypada podejść rzetelnie do tematu.
0
@daniel32778 Szkoda zdrowia na takie piwa, ale co kto woli albo inaczej na co portfel mu pozwala.
1
@escarabajo Tu się zgodzę w pełni dlatego warto czytać etykiety piw czy piwo jest choćby all malt czy masz 100% zasypu słodowego, to już jest dobrze.
0
@LuisSalvano Ja od kilku lat sam sobie warzę piwka i zdaję sobie sprawę, że dla niektórych 10 złotych za piwo to majątek, ale za jakość produktów trzeba płacić.
1
@escarabajo Ja niczego nie narzucam, tylko staram się uświadomić ludziom z jakich marnych składników robione jest piwo w dużych browarach jak Heineken, ale ludzie wolą tanio i nijako, byle dużo i w łeb waliło. Jeżeli ktoś piszę, że woli takie piwo niż nawet dobrego czeskiego pilsa albo dobrego niemieckiego lagera to albo jest ignorantem albo po prostu nie lubi piwa i wszystko jedno co leje do gardła.
0
@escarabajo To tylko pokazuje jakim jesteś ignorantem, ale proszę Ciebie bardzo pij te szczyny na starych chmielach z dodatkiem syropu glukozowego albo innego zamiennika dla słodów, smacznego :)
1
@escarabajo Zdaje sobie sprawę, że ludzie wolą pić prytę bo jest tania i słodka, a kręcą nosem na dobre wina bo drogie i wymyślne smaki. Taki sam kazus.
2
@BorzyKrzys Dla mnie większy szok, że w ludzie mając tyle dobrych polskich browarów regionalnych czy craftowych kupują takie szczyny jak Heineken.
0
@Albus54 2000 tys za depilację laserowa
0
@Foton Najbardziej rasistowskim ruchem było ostatnio nagranie filmu Nomadland gdzie obserwujemy ludzi którzy z różnych powodów stracili domy, pracę, są na marginesie społecznym dorabiając gdzie popadnie i poruszając się zdezelowanymi kamperami. W tym film nie ma ani jednego czarnego. Malo tego ten film dostał Oskara i mam nadzieję, że dzielne BLM coś z tym zrobi bo to już jawne śmianie się ludziom czarnym w twarz.
2
@PatrychoO Tylko piwko
0
@Pawel13sz Fajną kobitę masz, z dużym dystansem :D
0
@clyde Od dawna powtarzam, że najlepszy byłby bałwanek na DM
1
@Ojciec5tkidzieci Do obejrzenia i zapomnienia. Tak średnio bym powiedział, tak średnio.
1
@Wilczeq Miałem podobną sytuację. Byłem na żaglach i po zakrapianej nocy w porcie obudziłem się zlany potem. Nie widziałem co się dzieje. Jakiś tajemniczy głos mówił, idź w las. Zlękniony poszedłem pełen wiary, że mój stan ulegnie zmianie bo czułem się fatalnie. Cały blady i osłabiony idąc ścieżką leśną poczułem silnej pragnienie, takie pierwotne, płynące z wewnątrz mnie. Zdjąłem spodnie i uległem defekacji. Od razu lepiej się poczułem, mało tego, nie daleko było pełno miękkiego mchu, którym mogłem się oporządzić. To musiał być palec boży, który kazał mi iść akurat w to odosobnione miejsce pełne delikatnego mchu. Inaczej zesrałbym się w śpiwór na jachcie. Historia prawdziwa, niepodważalna i nikt nie może mi kłamu zarzucić.
0
@Arkon Jak leciałem do Tajlandii to sczepiłem się na tężec i WZW. Nie jestem sceptykiem, ale po co ma się szczepić na coś co przeszedłem bezobjawowo? Zaszczepię się jedynie wtedy, kiedy będzie to utrudniało mi jakieś wyjazdy czy życie codzienne.
5
@DonAndres*8 Ale to biednie wygląda...
2
@nitey Ale populistyczne hasełka, wstyd.
1
@cat_r37 To naprawdę wypali widząc jakie szychy siedzą nad tym projektem.
0
@amanter I myk kolejna.
0
@blodziakk był czas się przyzwyczaić
2
@Janiama Będzie dobrze, głowa do góry!
0
@FIJI Proszę wskaż mi gdzie napisałem, że mam wywalone jak mężczyzna przeklina? Dlaczego imputujesz mi rzeczy które nie napisałem i przerabiasz na własną modłę? Stwierdziłem wprost, że nie wypada i kobietom i facetom tak bluzgać, jednak bardziej uderza mnie przeklinanie u kobiet niż mężczyzn. Czego dalej nie rozumiesz?
1
@FIJI Ani facet ani kobieta nie powinni zachowywać się w taki sposób, uważam jednak że u kobiet rzucanie bluzgami nie przystoi, po prostu. Kwestia wychowania jak mówisz, może do Ciebie tak mama mówiła i dla Ciebie to norma.
3
@FIJI Tak napisałem, ponieważ kobieta winna mieć więcej klasy z racji płci niż mężczyzna, ale jeżeli dla Ciebie nie ma różnicy jak rzuca mięsem kobieta czy facet to już Twoja sprawa. Mnie to po prostu mierzi.
0
@FIJI Nie widzisz różnicy między rzucaniem bluzgami na równi z ułomnym Sebastianem na wiecu ONR od zwykłego przekleństwa, które wyrwie się każdemu? Może kwestia wychowania albo brak umiejętności czytania ze zrozumieniem jest u Ciebie problemem?
33
@tristan87 Jak w ogóle kobieta może tak bluzgać, brzydzę się takim zachowaniem.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.