usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fawrf zapomniałeś dodać, że jesteś weganinem ;)
2
@dogie1337 Nie można pisać w lewą stronę bo moderacja banuje, szaaa, nie wiesz tego od mnie.
0
@Ghostface Spoko, zwracam honor ;)
1
@Ghostface Dawno takiej bzdury nie czytałem, raczej nie przemyślałeś tego co napisałeś.
1
@Xxxbarca4ever oby się nie skończyło dużymi pajadami i zastraszeniem reszty przedsiębiorców.
1
@Kurkmen Ja też od roku klikam zdalnie i jak myślę o powrocie do biura to mnie wzdryga. Jak dla mnie mogło by tak zostać na stałe.
3
@sebasek99 Jakimi argumentami?
0
@Pawel1980 Świetna wiadomość! Jednego malkontenta mniej.
0
@FilipeX Milan 1-3 Juve, 2-2
1
@NaFazieHitman też ostatni się zastanawiałem nad kupnem hybrydy, ale wygrał poczciwy ropniak.
1
@monsterrize Dokładnie, ja tylko modlę się żeby za 5 lat dla moich staruszków starczyło na emerytury. Ja przestałem się łudzić, że coś dla mnie będzie na starość i takie programy to mydlenie oczu, chociaż jak widać naiwni się znajdą.
9
@Chwytliwy Znajdź sobie kobietę, pasję, ciekawą robotę to cały twój problem zniknie.
0
@Bobo25 Bo to jest po prostu nie opłacalne. Lepiej te pieniądze samemu zainwestować.
1
@Zoker Jak już nazbiera się porządna sumka to ja wypłacam, wrzucam do wanny i kąpię się jak Sknerus McKwacz.
0
@TheNekro94 Duke Nukem: Manhattan Project, Return to Castle Wolfenstein, Heros 3, Skyrim.
0
@Gh0st nie każdy musi mieć maturę
1
@RR To jest zwykły populizm, nic ponad to.
31
@sebasek99 Zakazać ostrych noży! Ileż to palców przez nieuwagę zostało splamionych krwią? Ot chciał pokroić ogórka, a skończyło się przeciętym ścięgnem! Precz z ostrymi nożami, tylko tępe noże, hej ho, kto ze mną!?
0
@Bykunn xD tak stary dokładnie tak sobie to tłumacz xD i jeszcze raz xD bo za mało xD
1
@Bykunn Tu się pojawia magiczne słowo - mogę je wydać na inne sposoby. Jak Ciebie nie stać to sobie tak tłumaczysz, że można lepiej wydać. Ludzie którzy mają kasę nie muszą sobie szukać usprawiedliwień, tylko kupują.
0
@ranger3120 Wniosek jest taki, jak Ciebie nie stać na wesele to nie robisz.
1
Co poleciał chłop !
1
@jedrek7000 Perez posmarował.
1
@Rust_Cohle Cukrowy baron!
0
@AmigoBlancos Adriano, drugiego takiego nie było i nie będzie.
0
@MESSIah16 Czytaj ze zrozumieniem to nie będziesz miał na przyszłość problemów. Julkami nazywam strajkujące młodociane dziewczyny. Nie mam tu na myśli całej populacji kobiet. Widzę, że trzeba Ci każde zdanie rozbierać na czynniki pierwsze...
4
@Hosh Ach ten nowoczesny i postępowy świat :)
2
@MESSIah16 Ja nie mówię nikomu co mają robić? Skąd takie założenie? Ja mówię tylko, że to nie jest absolutnie powód do dumy. Logika się kłania.
1
@hoeniker Widzę trafiłem w czuły punkt ;)
15
@Hosh Ach ten nowoczesny zachód ;) a potem wychodzą Julki na ulicę i krzyczą, że są dumne bo poddały się aborcji.