usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest dramat..
0
@przemek14qwe To niech idzie przed 10 albo po 12, problem widzę nie do rozwiązania dla przeciętnego Janusza.
1
@Bykunn Mój kumpel pracuje dla brytyjskiej firmy gdzie robi background finansowy dla różnych korpo i od nowego roku do puli takiego backgroundu (criminal check, social media check, credit check itd) dodaje się covid check :D Mówiąc krótko, bez szczepienia nie będziesz rozpatrywany na rynku pracy w sektorze np. finansów na terenie Wielkiej Brytanii.
0
@przemek14qwe Ja wtedy jestem w pracy, jak duża cześć społeczeństwa, więc nie wiem komu to przeszkadza?
1
@ranger3120 wystarczy większe zakupy robić albo wstawać wcześniej, ale widzę niewykonalne zadania dla niektórych.
0
@ShinobiQWE Miska z wodą, bierzesz oddech, władasz twarz i otwierasz kilkukrotnie oko (oczy jeżeli jednym nie potrafisz) i po problemie. Powtarzać do skutku :)
0
@lucca87 stać stać, ale na lepsze.
0
@Kapitan_SW A potem siano w głowie od jarania. Też mi wybór.
2
@clyde W końcu udało mi się sprzedać mojego gruchota i kupić nowe auto oraz wywalczyć podwyżkę tuż przed pandemią, więc generalnie rok na plus.
1
@Rewolucja123 o Panie nowobogacki.
0
@AssisMoreira Polska język, trudny język.
2
1. @IronSanHybrid - 5pkt
2. @NaFazieHitman - 3pkt
3 @ściah - 1pkt
Poszło ;)
0
@pride1899 Generalnie w Tajlandii jest bardzo mało ładnych kobiet. Poza tym tam przebieranie się za kobietę nie budzi sprzeciwu czy jakiegoś społecznego napiętnowania. Na porządku dziennym byli faceci przebrani za kobiety, nawet na dalekiej północy w środku dżungli.
1
@IronSanHybrid Tutaj się w pełni zgodzę.
0
@IronSanHybrid Jak masz restauracje to owszem, opłaca się. Ja mówię tutaj o pubach i barach, które są w opłakanej sytuacji i niestety nie mogą się ratować wynosem. Otwarcie wiążę się często z kolejnym zatowarowaniem (chociażby w piwo), opłacenie barmana, prądu itd. Czasami bardziej opłaca się mieć zamknięte niż otwierać dla garstki ludzi. Niestety nie przyjdzie Ci banda pijanych Angoli, a kilku lokalsów pokryje Ci co najwyżej to otwarcie. Smutna rzeczywistość.
0
@IronSanHybrid Na studiach pracowałem jako barman przez niemal 3 lata w 3 różnych knajpach. Zostało mi sporo znajomości z tamtych lat i wszyscy ludzie związani z gastro wiedzą, że otwarcie na wariata tutaj nic nie da. Trzeba znieść obostrzenia całkowicie, żeby wróciła turystyka zagraniczna. Mówię, to na przykładzie Krakowa, który leży i kwiczy, a lokalni nie wypełnią tej luki, choćby stawali na rzęsach.
0
@IronSanHybrid Ktoś na pewno przyjdzie, ale nie liczyłbym na tłumy.
0
@IronSanHybrid To, że otworzą nie znaczy, że ktoś przyjdzie w ogóle.
0
@hoeniker Jest duża szansa, że dostanę Cyberpunka pod choinkę od żony i nie wiem czy się cieszyć czy płakać po tym co czytam na forum :D
0
@Triv44 Przecież to filmy dla dzieci, to co tu porównywać do Star wars.
10
@Chakalaka Trafił swój na swego.
0
@paweldunajecfcb Plastusiowy Pamiętnik.
0
@Stasik91 chyba za wszystko trzeba już płacić, ale mogę się mylić.
3
@Bykunn Murzyn jest dumny jak mówi do drugiego Murzyna nigga, ale dostaje małpiego rozumu jak ktoś mu powie, że jest czarny. Lekko nienormalne.
3
Inter to banda frajerów.
1
Można sobie darować ten mecz
0
@chavez Nie no co Ty, to tak obraza dla białej rasy, ojoj.
0
będzie manitka dzisiaj jak nic
0
To była typowa walka bark w bark...
1
@MesQueUnClub22 Na pewno nie na złom, przyjedzie koleś dobije gazu, załata dziurkę i po krzyku.