usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Aj polak rodak :(
1
@PatrychoO dobre kartoflisko się zaraz zrobi.
1
@El dominatore Ja nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach globalizacji i internetu nie umieć angielskiego na poziomie A2/B1. Trzeba być wyjątkowo opornym na naukę.
1
@FC1899Barca Polecam książkę Pakt Ribbentrop-Beck, bardzo ciekawe podejście do tematu.
0
@Brosik Dokładnie jak szpinak to tylko z fetą
3
@BartqRKO Bo biali są dumni z bycia białymi, a czarnym jest wstyd za bycie czarnymi.
0
Powiedzcie mi proszę jeżeli Sevilla wygrała LE to automatycznie zakwalifikowała się do LM. Skończyli na 4 miejscu w lidze co rownież daje awans, czy w takim wypadku drużyna z 5 miejsca przejmuje awans czyli Villareal czy wygranie LE w ogóle nie ma wpływu na tabele La Liga.
1
@IronSanHybrid Panie, nic Pan nie zrobi. Publiczne placówki tak wyglądają.
1
@Bykunn rozumiem, ale jak widzisz dla mnie 10 tys stracone przez rok jest niezauważalne
0
@Bykunn Pieniądze leżą od roku, nie muszę się bawić w inwestowanie bo razem z żoną mam budżet rodzinny na poziomie 15 tysięcy miesięcznie. Odkładamy co miesiąc po 7-8 tysięcy. Pieniądze odłożyłem bo zbieramy na mieszkanie i za 2-3 lata kupimy bez kredytów. Po co mi się bawić w coś na czym się nie znam skoro na tyle dobrze zarabiam, że nie muszę.
0
@Bykunn ja wrzuciłem 200 tys na procent 0,4% . Nie żeby to było super opłacalne, ale lepsze to niż przysłowiowa - skarpeta mieszkaniowa.
0
@Bykunn Wszystko zależy jak dużo chcesz włożyć.
2
@FC1899Barca Chwalmy rodaka Polaka!
2
Jest król, zaraz się popłaczę, mamo!
2
Dlaczego Polak rodak nie strzelił jeszcze?
0
Obrażają rodaka chorwata!
0
Polaka nie szanują
0
Robuś, oj smuteczek :(
0
Lyon został opluty teraz, szkoda.
0
@LuisSalvano Waćpana sprawa w sumie, mi by to uwłaczało, ale to moja opinia.
1
@LuisSalvano Jak to są 2-3 przystanki to polecam spacer. Nie wyobrażam sobie siebie starego chłopa, który jak małolat zerka przez ramię czy Pan Kanar nie wsiądzie i nie złapie za rękę. A wszystko by zaoszczędzić parę drobniaków.
2
@justfootball Zawód jak każdy inny. Mnie bardziej dziwi, że ludzie dalej szukają sposobu jak tu unikać płacenia tych kilku złotych za przejazd. Jak się korzysta z usługi to się raczej za nią płaci, a jak się nie podoba to się korzysta z auta, proste.
0
@Cochise To nie było też kwestia trenerska bo na stołkach zmieniali się rownież Prezesi.
0
@cules100pro No to sporo się zmieniło przez ostatnie 10 lat, my się przebieraliśmy na boisku pod budką, a bramki mieliśmy schowane w stodole :D
0
@l0Messini Bo po alkoholu to trzeba umieć pływać :)
0
@BarcaInfo Gdzie niby to sprostował?
0
@Janiama Bo się obsrał ze strachu, nie ma takiego mentala mimo świetnych umiejętności.
0
@Jacob94 ja tak samo, po tym meczu się czułem jakbym dostał obuchem.
0
Jeeee Jeee pięknie :D
1
Uff bardzo dobrze, że uznana bo liczę na 7 goli.