2

Aj polak rodak :(

1

@PatrychoO dobre kartoflisko się zaraz zrobi.

1

@El dominatore Ja nie rozumiem jak w dzisiejszych czasach globalizacji i internetu nie umieć angielskiego na poziomie A2/B1. Trzeba być wyjątkowo opornym na naukę.

1

@FC1899Barca Polecam książkę Pakt Ribbentrop-Beck, bardzo ciekawe podejście do tematu.

0

@Brosik Dokładnie jak szpinak to tylko z fetą

3

@BartqRKO Bo biali są dumni z bycia białymi, a czarnym jest wstyd za bycie czarnymi.

0

Powiedzcie mi proszę jeżeli Sevilla wygrała LE to automatycznie zakwalifikowała się do LM. Skończyli na 4 miejscu w lidze co rownież daje awans, czy w takim wypadku drużyna z 5 miejsca przejmuje awans czyli Villareal czy wygranie LE w ogóle nie ma wpływu na tabele La Liga.

1

@IronSanHybrid Panie, nic Pan nie zrobi. Publiczne placówki tak wyglądają.

1

@Bykunn rozumiem, ale jak widzisz dla mnie 10 tys stracone przez rok jest niezauważalne

0

@Bykunn Pieniądze leżą od roku, nie muszę się bawić w inwestowanie bo razem z żoną mam budżet rodzinny na poziomie 15 tysięcy miesięcznie. Odkładamy co miesiąc po 7-8 tysięcy. Pieniądze odłożyłem bo zbieramy na mieszkanie i za 2-3 lata kupimy bez kredytów. Po co mi się bawić w coś na czym się nie znam skoro na tyle dobrze zarabiam, że nie muszę.

0

@Bykunn ja wrzuciłem 200 tys na procent 0,4% . Nie żeby to było super opłacalne, ale lepsze to niż przysłowiowa - skarpeta mieszkaniowa.

0

@Bykunn Wszystko zależy jak dużo chcesz włożyć.

2

@FC1899Barca Chwalmy rodaka Polaka!

2

Jest król, zaraz się popłaczę, mamo!

2

Dlaczego Polak rodak nie strzelił jeszcze?

0

Obrażają rodaka chorwata!

0

Polaka nie szanują

0

Robuś, oj smuteczek :(

0

Lyon został opluty teraz, szkoda.

0

@LuisSalvano Waćpana sprawa w sumie, mi by to uwłaczało, ale to moja opinia.

1

@LuisSalvano Jak to są 2-3 przystanki to polecam spacer. Nie wyobrażam sobie siebie starego chłopa, który jak małolat zerka przez ramię czy Pan Kanar nie wsiądzie i nie złapie za rękę. A wszystko by zaoszczędzić parę drobniaków.

2

@justfootball Zawód jak każdy inny. Mnie bardziej dziwi, że ludzie dalej szukają sposobu jak tu unikać płacenia tych kilku złotych za przejazd. Jak się korzysta z usługi to się raczej za nią płaci, a jak się nie podoba to się korzysta z auta, proste.

0

@Cochise To nie było też kwestia trenerska bo na stołkach zmieniali się rownież Prezesi.

0

@cules100pro No to sporo się zmieniło przez ostatnie 10 lat, my się przebieraliśmy na boisku pod budką, a bramki mieliśmy schowane w stodole :D

0

@l0Messini Bo po alkoholu to trzeba umieć pływać :)

0

@BarcaInfo Gdzie niby to sprostował?

0

@Janiama Bo się obsrał ze strachu, nie ma takiego mentala mimo świetnych umiejętności.

0

@Jacob94 ja tak samo, po tym meczu się czułem jakbym dostał obuchem.

0

Jeeee Jeee pięknie :D

1

Uff bardzo dobrze, że uznana bo liczę na 7 goli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?