usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP Tylko Rafał i kolorowe flagi dla każdego!
0
@eckov Chyba tempa w PL?
1
@Chakalaka bardzo zacne grono, dla mnie wszystkie ostatnie wypusty z Pinty w puszkach samodzielnie czy kooperacjach to majstersztyk. Brakuje mi tylko u Ciebie jakiś piwek z Funky Fluid ;)
0
@lucca87 Mundial 98, głównie finał.
1
@Encore Coutinho
0
@IronSanHybrid bardzo słabe.
3
@Shapiro Mnie śmieszą ludzie którzy wierzą, ze te maseczki za pare złotych powstrzymują szerzenie się tej nowogrypy.
3
@koziar I tak właśnie powinno sie robic transfery.
0
@ForcaMilosz Oczywiście , ze nie ;)
0
@ForcaMilosz rozumiesz co znaczy, z przymrużeniem oka?
0
@Chwytliwy Jakby się uprzeć to można byłoby podciągnąć to pod profanację, tak z przymrużeniem oka. Jednak nie zmienia to faktu, że zachowali się bezmyślnie.
2
@szymon6847 Film całkiem dobry z wybitną rolą Phoenixa, ale czy najlepszy? Śmiem wątpić.
1
I cyk karniaczek.
3
@Encore I tak jest zdecydowanie mniej palaczy niż było te 10-15 lat temu, obostrzenia jednak zrobiły swoje, cena pewnie tez.
0
@messi564 Milan z Schevchenko, Inzaghi, Ibra, Pato?
20
@Chwytliwy Od mojej siostry która jest pedagogiem i robi teraz doktorat i ma styczność z różnymi innym pedagogami, przedszkolakami, nauczycielami w różnych placówkach publicznych i prywatnych. No, ale Twoja obserwacja kilku dzieciaków czy nastolatków to przecież rzeczowa i jedyna prawda. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
81
@Chwytliwy No właśnie dzisiejsze wychowanie prowadzi do zgoła odmiennych skutków niż piszesz. Dzieci wyrastają na niesamodzielnych nastolatków bez szacunku do nikogo. Może jednak stara sprawdzona szkoła powinna powrócić.
0
@pt9 szczera prawda, jednak to nie jest zabawka dla każdego.
1
@Bamboleo nie, ale moja babcia mieszka w Kolbuszowej.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@sebasek99 Nie ma to jak wyrobić sobie opinie na jednym dziecku, paru obserwacjach i zarzucanie mi przesadę. Tak się składa, że moja siostra skończyła pedagogikę specjalną i głównie opiekuje się dziećmi z lekkim upośledzeniami (autyzm, z.asparagera) jednak pracuje rownież prywatnie oraz publicznie w różnych placówkach. Ma codziennie styczność z różnymi dziećmi, masą pedagogów, opiekunek, przedszkolanek i moje zdanie poparte jest w miarę rzetelną obserwacjach najmłodszych przez ludzi którzy zajmują się tym zawodowo. Krótko mówiąc, nie masz pojęcia co piszesz.
8
@sebasek99 Bardziej chodzi mi o to, ze rodzice przez pryzmat mediów i innych idiotyzmów hoduje dzieci pod kloszem. Jak zimno to nie można na dwór, jak wycinać to broń boże nożyczkami, jak słońce to lepiej w domu siedzieć bo rak skóry itd. Siostra pracuje w dużym przedszkolu w Wawie i jest przerażona jak wyglądają dzisiejsze dzieci. Niesamodzielne, leniwie, bez zainteresowań, blade, flakowate, bez życia.
12
@sebasek99 Właśnie przez takie podejście wychowujemy kalekie dzieci. Więckiewicz w Ślepnąc od świateł był bardziej dosadny.
0
@Fali No chyba ktoś musi wrócić do podstawówki.