usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uff mamy 50% posiadania piłki, jest nadzieja.
0
Przecież tam nikt już nie wraca xD
1
Jeszcze niech coutinho strzeli Nam bramkę i będzie piękne podsumowanie.
0
Jezu co tu się dzieje :(
0
Ja pierdziele, co ten Davies zrobił
2
Dlaczego ten dzban nie robi zmian, teraz jest dobra okazja!
0
Dawaj Gryzoń!!!
0
@IronSanHybrid Ja nie wiem skąd te zdziwienie, degrengolada trwa już od dłuższego czasu,
1
Najważniejsze, że Real w 10 lat tylko 3 mistrzostwa.
0
Ja mam nieodparte wrażenie, że żaden zespół który grał w 1/8 nie dał by się tak wydymać.
0
Będzie manita..
0
Jest fart, oby do przodu
0
Szybciutko się wyjaśnia
1
@xVENUMx Unlimited stosowałem bardzo długo i byłem zadowolony.
0
@konrad1661 Ja bym jadł, w najgorszym wypadku czeka Ciebie posiedzenie na tronie.
0
@msmsms Ja bardziej gardzę zachowaniem ludzi na motorówkach którzy nie znają przepisów, etyki pływania i zachowują się jak banda małpiszonów. Jest to nagminne na Mazurach
1
@barcelonistka1899 Oczywiście w tym ja i chodzę na codzień tak, ale na wakacjach, siłowni czy jakiś wypadach zawsze soczewki.
0
@msmsms Ja jestem żeglarzem i gardzę motorówkami ;)
1
@MesQueUnClub_87 Niestety kolego, ale gdybyś baby nie puścił i doprowadził do kolizji byłaby to Twoja wina.
2
@TheNekro94 Jako okularnik przez niemal całe życie nie wyobrażam sobie jak można nie korzystać z dobrodziejstwa noszenia soczewek.
0
@Denver Zawsze mnie zastanawia jaki jest cel ładowania pieniędzy w ponad 20 letniego trupa.
0
@LuisSalvano Bez sensu, bardzo dużo motorówek masz teraz bez jakiegokolwiek patentu czy uprawnień.
0
@macio_944 W Suwałkach tez ciepło, nie ma lekko.
4
@Persyfl Misiu jeżeli ma Ci byc lżej na sercu to wygrałeś tę dyskusje i możesz byc dumny, ja właśnie kończę pracę i muszę wychodzić z Mordoru, a szkoda mi czasu wolnego na dalszą polemikę.
6
@Persyfl jesteś bardziej oporny na argumenty niż plaskoziemcy. Śmiem twierdzić, ze lejesz wodę dla samego lania. Odnosisz sie do argumentacji pobieżnie, wyrywkowo, dodają swoje i przeinaczając sens. Daleko tutaj do jakiejś polemiki czy tym bardziej konsensusu. Tak naprawdę mi to wisi, mam ciekawsze rzeczy do roboty. Chcesz to wierz w co tam uważasz.
2
@Persyfl Nie rozumiem dlaczego jesteś taki oporny na rzetelne podejście do tematu. Dalej prawisz swoje dyrdymały, ktore nie maja przełożenia na dzisiejsze czasy. Oczywiście, ze nie ja decyduje o symbolach, ale lata ideologii, przekonań, pokoleń ludzi, wierzeń itd. I choćby lś zatańczył na rzęsach nie zmienisz tego i kropka. Tenczowa flaga to symbol LGBT i tego ani ja ani Ty nie zmienisz. Flaga została przywłaszczona przez homosiów, a swastyka przez Niemców i tak zostało. Moze to sie zmieni, ale nie szybko i musisz sie z tym pogodzić.
22
@Persyfl Misiu zapraszam Ciebie na samotny wypad na miasto ze swastyka na czole i przeświadczeniem, ze nikt nie ma monopolu na symbole i dla Ciebie to pradawny symbol szczęścia i każdy ma to szanować. Tak świat nie dziala. Swastyka to symbol nazistowyskich niemiec, a tęczowa flaga symbol LGBT. Nie wiem z czym chcesz tu polemizować? Mniejszość nie moze narzucać większości jak ma interpretować symbole bo to jest fundamentalna wiedza i nawet dziecko wie, ze serduszko to symbol miłości, a nie flaga homosiów.
5
@Persyfl Symbolem miłości to moze byc serduszko co najwyżej, gdyby homosie obwiesili serduszkami syrenkę to ludzie patrzyli by z przymrużeniem oka i nie było by w ogóle tematu.
1
@NeroTFP Tylko Rafał i kolorowe flagi dla każdego!
0
@eckov Chyba tempa w PL?