1

Uff mamy 50% posiadania piłki, jest nadzieja.

0

Przecież tam nikt już nie wraca xD

1

Jeszcze niech coutinho strzeli Nam bramkę i będzie piękne podsumowanie.

0

Jezu co tu się dzieje :(

0

Ja pierdziele, co ten Davies zrobił

2

Dlaczego ten dzban nie robi zmian, teraz jest dobra okazja!

0

Dawaj Gryzoń!!!

0

@IronSanHybrid Ja nie wiem skąd te zdziwienie, degrengolada trwa już od dłuższego czasu,

1

Najważniejsze, że Real w 10 lat tylko 3 mistrzostwa.

0

Ja mam nieodparte wrażenie, że żaden zespół który grał w 1/8 nie dał by się tak wydymać.

0

Będzie manita..

0

Jest fart, oby do przodu

0

Szybciutko się wyjaśnia

1

@xVENUMx Unlimited stosowałem bardzo długo i byłem zadowolony.

0

@konrad1661 Ja bym jadł, w najgorszym wypadku czeka Ciebie posiedzenie na tronie.

0

@msmsms Ja bardziej gardzę zachowaniem ludzi na motorówkach którzy nie znają przepisów, etyki pływania i zachowują się jak banda małpiszonów. Jest to nagminne na Mazurach

1

@barcelonistka1899 Oczywiście w tym ja i chodzę na codzień tak, ale na wakacjach, siłowni czy jakiś wypadach zawsze soczewki.

0

@msmsms Ja jestem żeglarzem i gardzę motorówkami ;)

1

@MesQueUnClub_87 Niestety kolego, ale gdybyś baby nie puścił i doprowadził do kolizji byłaby to Twoja wina.

2

@TheNekro94 Jako okularnik przez niemal całe życie nie wyobrażam sobie jak można nie korzystać z dobrodziejstwa noszenia soczewek.

0

@Denver Zawsze mnie zastanawia jaki jest cel ładowania pieniędzy w ponad 20 letniego trupa.

0

@LuisSalvano Bez sensu, bardzo dużo motorówek masz teraz bez jakiegokolwiek patentu czy uprawnień.

0

@macio_944 W Suwałkach tez ciepło, nie ma lekko.

4

@Persyfl Misiu jeżeli ma Ci byc lżej na sercu to wygrałeś tę dyskusje i możesz byc dumny, ja właśnie kończę pracę i muszę wychodzić z Mordoru, a szkoda mi czasu wolnego na dalszą polemikę.

6

@Persyfl jesteś bardziej oporny na argumenty niż plaskoziemcy. Śmiem twierdzić, ze lejesz wodę dla samego lania. Odnosisz sie do argumentacji pobieżnie, wyrywkowo, dodają swoje i przeinaczając sens. Daleko tutaj do jakiejś polemiki czy tym bardziej konsensusu. Tak naprawdę mi to wisi, mam ciekawsze rzeczy do roboty. Chcesz to wierz w co tam uważasz.

2

@Persyfl Nie rozumiem dlaczego jesteś taki oporny na rzetelne podejście do tematu. Dalej prawisz swoje dyrdymały, ktore nie maja przełożenia na dzisiejsze czasy. Oczywiście, ze nie ja decyduje o symbolach, ale lata ideologii, przekonań, pokoleń ludzi, wierzeń itd. I choćby lś zatańczył na rzęsach nie zmienisz tego i kropka. Tenczowa flaga to symbol LGBT i tego ani ja ani Ty nie zmienisz. Flaga została przywłaszczona przez homosiów, a swastyka przez Niemców i tak zostało. Moze to sie zmieni, ale nie szybko i musisz sie z tym pogodzić.

22

@Persyfl Misiu zapraszam Ciebie na samotny wypad na miasto ze swastyka na czole i przeświadczeniem, ze nikt nie ma monopolu na symbole i dla Ciebie to pradawny symbol szczęścia i każdy ma to szanować. Tak świat nie dziala. Swastyka to symbol nazistowyskich niemiec, a tęczowa flaga symbol LGBT. Nie wiem z czym chcesz tu polemizować? Mniejszość nie moze narzucać większości jak ma interpretować symbole bo to jest fundamentalna wiedza i nawet dziecko wie, ze serduszko to symbol miłości, a nie flaga homosiów.

5

@Persyfl Symbolem miłości to moze byc serduszko co najwyżej, gdyby homosie obwiesili serduszkami syrenkę to ludzie patrzyli by z przymrużeniem oka i nie było by w ogóle tematu.

1

@NeroTFP Tylko Rafał i kolorowe flagi dla każdego!

0

@eckov Chyba tempa w PL?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?