usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Adamski69 Jakieś 15 lat temu byłem z rodzicami i siostrą (12 lat miała wtedy) w Tunezji. Pojechaliśmy na wycieczkę na Saharę i tam jeden z beduinów dawał dla ojca 30 wielbłądów od ręki za siostrę.
0
@borys27 I tak w dupie jesteśmy - podsumowanie.
0
@Coutinho007 I jaki tego wynik?
0
@MiGzi był spoko jakieś 10-12 lat temu teraz to jedna z gorszych wódek na rynku
0
@pauletaa Mogę tylko współczuć
0
@IronSanHybrid o matko to ktoś pije bolsa w ogóle?
0
@pauletaa jakbyś miał łysy łeb też byś czapkę zakładał jak słońce grzeje
0
@tobiasson92 W prokuraturach już się gotuje i wszyscy są postawieni na baczność i poinformowani, że będzie w najbliższym czasie dużo roboty, więc będą na bank ludziom do dup się dobierać.
0
@Encore Wątpię, słabe to było i od razu czytelne się robi.
1
@ranger3120 Dodać do fermentującego klasycznego stouta razem z kawą i tonką, efekt smakowy murowany ;)
0
@lukas10 można gdzieś jeszcze w to pograć?
1
@LeoKrol Każde piwo robione w domu jest lepsze od tych gównianych sieciówek.
0
@insp1re Polecam na sen dwie kropelki.
1
@VamosGirl Z tego co pamietam to powyżej 15 tysięcy bank ma obowiązek zgłaszać do urządu skarbowego aczkolwiek różne banki mają różne wewnętrzne procedury oraz nawet oddziały które zajmują się wyłącznie AML, więc różnie to bywa.
1
@Ojciec5tkidzieci Wiem bo ostatnio mnie takim obdarowali ;)
1
@Ojciec5tkidzieci Jak to mandat za prędkość to musiało być więcej niż 20 km/h skoro 4 pkt.
1
@Persyfl To po co pytasz jak Ciebie to nie obchodzi? Pogubiłeś się trochę.
0
@Persyfl Tym wywodem odpowiedziałeś sobie sam. Jeżeli dalej nie wiesz, to napisz do mnie prywatną wiadomość to zdradzę Ci tą wielką tajemnicę.
0
@Persyfl Myślę, że doskonale znasz odpowiedź.
0
@Persyfl Uwielbiam internetowych prawników, równie śmieszni co studenci pierwszego roku prawa chodzący na zajęcia z aktówką i w garniturze.
2
Ale mi Sport poprawił humor z rana
1
@GIGAKOKS Dużo tego nie było bo większość wtopiłem to i za długo nie balowałem, ale było warto patrząc jak potoczyły się dalsze losy firmy.
1
@GIGAKOKS Doskonale to rozumiem, przez dwa lata prowadziłem biznes z dwoma wspólnikami i jak w końcu sprzedałem swoje udziały to byłem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi ;)
2
@Martwy A skąd ja niby mam to widzieć? Nie spędzam tutaj całego dnia, a założyłem, że o 5.00 w poniedziałek to się wstaje do pracy.
1
@GIGAKOKS zadzwonić z rana do roboty, ze się zwalniasz i zmienić pracę na taką w której nie musisz wstawać o 5.00?
3
A gdzie wypunktowanie, że było sędziowanie pod Real?
1
@HighestInTheRoom Ameryki nie odkrywasz.
0
@JohnA To znaczy bycie upośledzonym językowo.
0
@Esio Może ktoś zrobił to wyłącznie z czystej złośliwości, mało to buraków śmiga po tym padole.
1
Ależ mnie zmęczyło słuchanie tej baby, współczuje Smokowi.