1

Ależ mnie zmęczyło słuchanie tej baby, współczuje Smokowi.

2

@LuisSalvano Możesz śmiało się brać za kontynuacje biografii Brzęczka.

1

@kacperek2005letsgo nie potrzeba być na swoim, żeby stwierdzić, że 20 zł za godzinę basenu to nie jest cena wygórowana.

0

@HK23 A gdzie król Pele?

0

@Walker Może, jeszcze jak.

0

@ranger3120 przyjęte jest dwa tygodnie wypowiedzenia, ale jak kolega @Bobo25 pisze, można w niektórych momentach odejść z dnia na dzień, zależy jak skonstruowana jest umowa.

0

@escarabajo rejestrować auta nie można przez profil zaufany ku mojej złości.

0

@lucca87 każda marka ma swoje rodzynki jak i zgniłki, jezdzilem fiatem, audi, honda, oplem i teraz pegeutem. Najmilej wspominam audi, najmniej opla.

0

@aleksande_r w pięknym stanie

0

@aleksande_r dam Hondę accord 2006 w gazie

1

@Lenioq No wielka mi niespodzianka.

0

@Geble O matko, nie sądziłem, że to tak źle wygląda.

1

@Salwik92 Na razie rynek pracy jest niestabilny i nie ma co złorzeczyć, może na nowy rok się uspokoi.

0

@konrad1661 zdecydowanie basen

0

@Irmscher10 No to widzisz, masz czas i wiedzę, żeby to robić. Jeden z moich najpiękniejszych dni było pozbycie się tego auta. Nigdy już nie wrócę do lpg, może też dlatego, że już nie muszę tak oszczędzać.

0

@Irmscher10 Właśnie sprzedałem swoje auto które miałem w gazie i powiem tak, pierwszy i ostatni raz. Ile bym nie jeździł na regulacje i ciagle coś poprawiał to więcej miałem wkurw.. niż pożytku.

0

Mmm, maszyna :*

1

@Mesi12 Januszem zaleciało z daleka :D

2

@zmiter912576 Ja z mam z koleżankami taki mały interes na Grochowie, takie spotkania na godziny, polecam.

0

@BajteR Znudziła mi się, jestem z nią tylko dla pieniędzy ;)

2

Wychodzi żona z łazienki i mówię, że znów przegrywają, a ona - masz 30 lat, miałeś czas się przyzwyczaić. Jakoś mi smutno się zrobiło.

0

@ElTomas Właśnie mam ten sam problem, chyba daruje sobie druga połowę.

0

Od 20 lat oglądam reprezentację i zastanawiam się czy dożyje w ogóle jakiś sukcesów.

0

@TheNekro94 Nie musi nic mówić, to widać z daleka, że nie jest zainteresowana. Wystarczy kilka spotkań by to wyczuć, chyba, że się łudzisz, że może zaskoczyć za jakiś czas.

2

@GIGAKOKS Najwyżej powiozą Ciebie na suchy las

3

@IronSanHybrid Cała ta sytuacja od początku śmierdziała patologią, a ten film pięknie wszystko wyjaśnił.

0

@Hushovt Znalazłem wczoraj w tych przypisach tego Króla Rohanu co się wypuszczał na wrogów bez oręża i był to właśnie Helm Żelaznoręki ;)

0

@Ghotti potwierdzam ;)

9

@IronSanHybrid Kolejny dzielny i prawilny Seba padł walcząc o wolność w autobusach miejskich.

0

@patrykzmc2000 Gruby za grubego, dobry deal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?