usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ mnie zmęczyło słuchanie tej baby, współczuje Smokowi.
2
@LuisSalvano Możesz śmiało się brać za kontynuacje biografii Brzęczka.
1
@kacperek2005letsgo nie potrzeba być na swoim, żeby stwierdzić, że 20 zł za godzinę basenu to nie jest cena wygórowana.
0
@HK23 A gdzie król Pele?
0
@Walker Może, jeszcze jak.
0
@ranger3120 przyjęte jest dwa tygodnie wypowiedzenia, ale jak kolega @Bobo25 pisze, można w niektórych momentach odejść z dnia na dzień, zależy jak skonstruowana jest umowa.
0
@escarabajo rejestrować auta nie można przez profil zaufany ku mojej złości.
0
@lucca87 każda marka ma swoje rodzynki jak i zgniłki, jezdzilem fiatem, audi, honda, oplem i teraz pegeutem. Najmilej wspominam audi, najmniej opla.
0
@aleksande_r w pięknym stanie
0
@aleksande_r dam Hondę accord 2006 w gazie
1
@Lenioq No wielka mi niespodzianka.
0
@Geble O matko, nie sądziłem, że to tak źle wygląda.
1
@Salwik92 Na razie rynek pracy jest niestabilny i nie ma co złorzeczyć, może na nowy rok się uspokoi.
0
@konrad1661 zdecydowanie basen
0
@Irmscher10 No to widzisz, masz czas i wiedzę, żeby to robić. Jeden z moich najpiękniejszych dni było pozbycie się tego auta. Nigdy już nie wrócę do lpg, może też dlatego, że już nie muszę tak oszczędzać.
0
@Irmscher10 Właśnie sprzedałem swoje auto które miałem w gazie i powiem tak, pierwszy i ostatni raz. Ile bym nie jeździł na regulacje i ciagle coś poprawiał to więcej miałem wkurw.. niż pożytku.
0
Mmm, maszyna :*
1
@Mesi12 Januszem zaleciało z daleka :D
2
@zmiter912576 Ja z mam z koleżankami taki mały interes na Grochowie, takie spotkania na godziny, polecam.
0
@BajteR Znudziła mi się, jestem z nią tylko dla pieniędzy ;)
2
Wychodzi żona z łazienki i mówię, że znów przegrywają, a ona - masz 30 lat, miałeś czas się przyzwyczaić. Jakoś mi smutno się zrobiło.
0
@ElTomas Właśnie mam ten sam problem, chyba daruje sobie druga połowę.
0
Od 20 lat oglądam reprezentację i zastanawiam się czy dożyje w ogóle jakiś sukcesów.
0
@TheNekro94 Nie musi nic mówić, to widać z daleka, że nie jest zainteresowana. Wystarczy kilka spotkań by to wyczuć, chyba, że się łudzisz, że może zaskoczyć za jakiś czas.
2
@GIGAKOKS Najwyżej powiozą Ciebie na suchy las
3
@IronSanHybrid Cała ta sytuacja od początku śmierdziała patologią, a ten film pięknie wszystko wyjaśnił.
0
@Hushovt Znalazłem wczoraj w tych przypisach tego Króla Rohanu co się wypuszczał na wrogów bez oręża i był to właśnie Helm Żelaznoręki ;)
0
@Ghotti potwierdzam ;)
9
@IronSanHybrid Kolejny dzielny i prawilny Seba padł walcząc o wolność w autobusach miejskich.
0
@patrykzmc2000 Gruby za grubego, dobry deal.