1

@KamilZ Daniel day-lewis

1

@Rothan1 Vinchy homme

3

@Chakalaka odezwała się opoka mądrości na tej stronie xD

1

@MichalZZZ Anita Blonde

0

@Azi Kolega miał i z radością się rozstawał bo koszty eksploatowania robiły nie do przełknięcia , mówimy o s40.

1

Super! Andrzej jest super prezydent.

0

Co za oszukańce...Nie ma co się martwić tymi sprzedawczykami

0

@AmigoBlancos W końcu prawdę mówisz, brawo.

0

@AmigoBlancos Zostaje Ci usunięcie konta.

4

@AmigoBlancos Weź idź się się przewietrz na dwór bo zaraz stracisz szacunek u wszystkich użytkowników, a naprawdę jesteś bliski.

2

Escandalo!! To jest kpina już.

0

@AmigoBlancos Dobra nie pogrążaj się bo już to jest żałosne.

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 Ech gdyby mi broda rosła jak u drwala to też bym się tak nosił :D

0

0

@MESSIah16 melduje się

0

@Stoiczkow Bardzo podobny przykład jest z PSL.

7

@MaTt_BarcaFan Ciekawsze to niż kolejne przerzucanie się polityką.

1

@tomono BO moja jest prawda i tylko moja :D

0

@Lionello Niestety nie każdy tutaj patrzy szerzej.

0

@Volk zdecydowanie bałwanek

3

Andrzej Duda!!!

0

@SHIBA Tylko ćwikła.

0

@MarioVeB! Jeszcze wspomnisz moje słowa.

0

@MarioVeB! I to się odbije czkawką.

1

@DaPi Widziałem, ze mogę liczyć na pomoc ;)

0

@neeed Napisz jeszcze raz, ale po polsku.

1

@Mespiq bedzie z niego wielki piłkarz bez dwóch zdań.

2

@socha Dla mnie była max żółta i nie porównuj tego rzeźnika do Naszego Leo.

1

Ramosa nie powinno byc na boisku, wiec nie powinno byc gola, proste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?