usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamilZ Daniel day-lewis
1
@Rothan1 Vinchy homme
3
@Chakalaka odezwała się opoka mądrości na tej stronie xD
1
@MichalZZZ Anita Blonde
0
@Azi Kolega miał i z radością się rozstawał bo koszty eksploatowania robiły nie do przełknięcia , mówimy o s40.
1
Super! Andrzej jest super prezydent.
0
Co za oszukańce...Nie ma co się martwić tymi sprzedawczykami
0
@AmigoBlancos W końcu prawdę mówisz, brawo.
0
@AmigoBlancos Zostaje Ci usunięcie konta.
4
@AmigoBlancos Weź idź się się przewietrz na dwór bo zaraz stracisz szacunek u wszystkich użytkowników, a naprawdę jesteś bliski.
2
Escandalo!! To jest kpina już.
0
@AmigoBlancos Dobra nie pogrążaj się bo już to jest żałosne.
0
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 Ech gdyby mi broda rosła jak u drwala to też bym się tak nosił :D
0
@Comentateiro 1
0
@MESSIah16 melduje się
0
@Stoiczkow Bardzo podobny przykład jest z PSL.
7
@MaTt_BarcaFan Ciekawsze to niż kolejne przerzucanie się polityką.
1
@tomono BO moja jest prawda i tylko moja :D
0
@Lionello Niestety nie każdy tutaj patrzy szerzej.
0
@Volk zdecydowanie bałwanek
3
Andrzej Duda!!!
0
@SHIBA Tylko ćwikła.
0
@MarioVeB! Jeszcze wspomnisz moje słowa.
0
@MarioVeB! I to się odbije czkawką.
1
@DaPi Widziałem, ze mogę liczyć na pomoc ;)
0
@neeed Napisz jeszcze raz, ale po polsku.
1
@Mespiq bedzie z niego wielki piłkarz bez dwóch zdań.
2
@socha Dla mnie była max żółta i nie porównuj tego rzeźnika do Naszego Leo.
1
Ramosa nie powinno byc na boisku, wiec nie powinno byc gola, proste.