3

@Luki 10 ja przez ostatnie dni przejechałem prywatnie ponad tysiąc kilometrów po Polsce i ani razu mnie nikt nie zatrzymał.

0

"Kontrola paragonów, ustawianie ludzi w kolejce, groźby wobec właściciela – tak wyglądała interwencja policji w jednym z barów w Mikołowie."



https://www.wiesci24.pl/2020/04/09/porazajaca-interwencja-policji-w-mikolowie-mandat-za-brak-wskazania-co-sie-zamowilo-w-barze-i-grozby-wobec-wlasciciela/?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork

2

@4drian0 Bo ludzi w taką pogodę nie tylko chodzili do parku, ale też w góry, nad morze, za miasto, do lasu, do parków narodowych, na działki, na domki letniskowe, do miejscowości turystycznych czy na wioskę do dziadków. Tu jest cały pies pogrzebany .

0

@tristan87 Zainwestuj w kindle ;) ja długo nie mogłem się przekonać bo wolałem papier, jednak to ile książek sobie przeczytałem za darmo albo za małe pieniądze rekompensuje mi wszystko.

0

@Colon No i to szanuje, widać że dbają o swój dorobek.

1

@barteq Czwarty sezon to kwintesencja braku realizmu. W pewnym momencie byłem już zniesmaczony poziomem tandety. Mocno naciągany i rozczarowujący sezon.

1

@xofcbxo takie standardy teraz są że młode mamusie to 25 lat mają

0

@MichalZZZ Will Smith miał zagrać Neo w Matrixie :D

2

@AdrianStoku Jeszcze jak ;)

1

@matmarrunio Oczywiście, że będzie. Zaraz będzie miesiąc posuchy.

3

@AduŚ07 Jadę sam, nawet żonę zostawiam w domu. Pracujemy oboje zdalnie od 3 tygodni, muszę trochę sam posiedzieć. Jak ten troll w swojej jaskini ;)

23

Ja w poniedziałek ruszam samotnie autem na mój domek letniskowy w głuszy odciąć się na parę dni. Sprawdzę jak moje tuje rosną, zetnę trawkę, zrobię grilla i wypije zimne piwko przy słoneczku, podłącze wodę, posprzątam cały domek, aż się łezka w oku kręci jak myślę o tej sielance.

1

@DaPi Artezan Double IPA oraz AleBrowar DDH DIPA

0

@NemeZis93 trochę czyli ile?

0

@-barca4ever- Ja będę zmieniał w następnym tygodniu

0

@VamosGirl Do rodziny Ci nikt nie zabroni jechać.

0

@tombard Mama pracowała w ministerstwie i była wysoko postawiona. Są równi i równiejsi.

0

@IronSanHybrid Właśnie coś cicho się zrobiło o tych antyszczepionkowcach.

0

@tombard Mój znajomy dostał 8 lat bezwzględnego za zabicie ojca i dwójki dzieci będąc pod wpływem zielska. Głośna sprawa to była.

3

@jacob345 No z tym genialnym serialem bym nie przesadzał. Dobry i wciągający, ale mało wymagający i czasami głupkowaty, ale na pewno na duży plus.

1

@ranger3120 Skoro nie wiesz i się nie interesujesz to po co w ogóle stwierdzasz, że coś w tym musi być. Jak ja założę forum, że ziemia jest w środku dupy olbrzyma, znajdę kilka setek debili którzy w to uwierzą i zaczną sami się nakręcać i tworzyć sami idiotyczne teorie o dupie olbrzyma to też napiszesz, że coś w tym jest bo tak wielu ludzi mylić się może? Że gdzieś jest w tym ziarenko prawdy? Litości.

0

@ranger3120 To podaj mi chociaż jeden niepodważalny i logiczny argument płaskiej ziemi oraz jaki cel ma ukrycie takiego wielkiego spisku.

1

@Krzysztof1987 Mój znajomy ma sklep z piwami kraftowymi i dla niego ta sytuacja to młyn na wodę, sprzedaje się wszystko aż miło. Generalnie mówi, że klientów tyle samo, ale ludzie robią zapasy i jak przychodzą to kupują więcej niż normalnie.

14

@szymonekk Szkoda, że jednak nie dali mu te 30k, może by sobie uświadomił jaka głupotę robi.

1

@SevBlaugrana A na koniec okaże sie, że Trump jest reptalionem i ma tajny pakt z żółwiem na którym spoczywa płaski świat.

0

@Faun Petarda! Dzięki za podesłanie.

2

@michaleu Ja nawet nie widziałem kto to jest.

2

@barcafan9512 To możesz sobie spokojnie popracować nad ortografią ;)

1

@pauletaa A kto to jest?

5

@IronSanHybrid A pieniądze można zawsze wydrukować na takiej duuuuzej drukarce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?