0

@Gacu95 Brawo wygrałeś życie.

2

@FC1899Barca Tu robisz sobie jaja czy na serio piszesz?

0

@norbi77 średni nawet jak na polskie warunki

0

@MesQueUnClub_87 Bo to najlepsza 10 ostatniej dekady? A ile miał dobrych sezonów Xavi wtedy?

0

@Janiama Mam taki sam kaszel :D

0

@AnnaMarianna Chleba i igrzyska dla biedoty

0

@zawsze_barca ale maszkara...

0

@FC1899Barca Polecam Tajlandię, o wiele tańsza, a można też niebiańskie i puste plaże znaleźć.

0

@tadzik447 3 stówki w skali całego roku jak masz auto to żadne koszty

0

@SuperVegeta ja kupiłem telefon za 2,5 kafla i nawet sobie nie wyobrażam żeby go dobrze nie zabezpieczyć bo mam dziurawe ręce i często mi wylatuje telefon, ale ani razu (spadł mi już kilkanaście razy) nie uszkodziłem w żadnym stopniu telefonu.

0

@barcafan9512 po świętach najszybciej

4

@SeeleyBooth Taka żona to skarb

1

@sebasek99 Nie chce żeby diabeł mnie garnku smoły topił :(

3

@michal26 Trzeba też wziąć pod uwagę, że było to świeżo po I wojnie światowej i wielu ludzi było bez opieki oraz wyniszczona wojną.

0

@Chwytliwy obstawiam, że lepszym ruchem marketingowo byłoby pozwolenie na rozegranie tego turnieju.

0

@Kwiatek67 Ja bym widział u Nas już szybciej Kabanosa

1

@MichalZZZ No to w takim razie mogę życzyć tylko kolejnych udanych lat ;)

0

@MichalZZZ Ja tu widzę post z narzekaniem na babę, że coś ciągle chce i nie daje spokoju. Nie wygląda to jakoś na cudowne chwile poza meczami.

0

@MichalZZZ Z tego co piszesz to chyba coś poszło nie tak.

0

@MichalZZZ Zadam proste pytanie, po cholerę pakowałeś się w małżeństwo?

0

@Majkel34 Dawaj na priv.

0

@Stanio87 Ja tylko napisałem, że piwo koncernowe to syf i niedobrze mi się robi jak myślę o Nim, a to Ty dopisałeś jakieś mędrkowanie do tego. Dla mnie to mogą pić i denaturat czy jabola. Ich zdrowie w sumie. Mi natomiast na myśl o piciu Harnasia, przechodzi zimny dreszcz po plecach. Więcej dystansu kolego, a mniej napinania się.

4

@BaroPodertos a idź pan w ch... z takim orędziem.

0

@Mankind Myyyddeeełkoooo Faaaaa, nanananana !

1

@Stanio87 jestem piwowarem domowym od 5 lat, sam sobie piwko warze i mam świadomość z jakich produktów jest robione piwo typu tyskie czy żubr. To tak jakbyś pił pryte malinowa i się śmiał bo ktoś pije dobrej jakości wino. Nie miałbym problemu z odróżnieniem słabego lagera od dobrego, a nawet potrafiłbym wymienić wady, więc nie mierz swoją miarą i życzę smacznego.

1

@Katalonbar Każde piwo koncernowe to jest syf. Jak widzę gości co kupują czteropak tyskiego to mnie na wymioty bierze.

0

@Elosek Umówmy się, znajomość komunikatywnego angielskiego w dzisiejszych czasach to nie jest jakieś wielkie osiągnięcie.

1

@aleksandrowielki Na razie włożyłbym to między bajki, jak pomoc przedsiębiorcom.

4

@FC1899Barca Przecież ta statystyka to kpina.

1

@Janas11224 god of war zdecydowanie lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?