0

@Colon W imię ojca.

2

@MichalZZZ im człowiek starszy tym czas szybciej leci niestety

0

@DaPi Odważnie sie zapuszcza w głąb ciemnoty Podlaskiej

0

@FCBeSeM tylko Legiunia.

0

@MESSIah16 Jak sie ma plecy to można wszystko. Mój stary znajomy z liceum pod wpływem zabił prowadząc dwójkę dzieci i ojca jadących rowerami i po kilku latach ciągnięcia sie sprawy dostał tylko 8 lat bezwzględnego.

0

@neutrealnykibic zwykła i wredna manipulacja, juz leci zgłoszenie, zaraz ci moderacja usunie tego posta tak jak wczoraj podobnego tutaj.

0

@DonMatteo901 Ale bieda umysłowa...

7

@msmsms bywało za małolata ;)

3

@MESSIah16 A co w dzisiejszych czasach mają studia do poziomu wiedzy czy elokwencji?

0

@Chwytliwy Tego nie jesteśmy w stanie w 100% stwierdzić. A żadne z ugrupowań nie stosuje skrajnych poglądów w każdym aspekcie życia.

1

@Tomo1989 No pewnie, że lepiej się żyje... Zobacz jak się żyło w czasach wojny albo czasach komuny. Tak się cieszę z tego dobrobytu, że postawie pomnik Jarkowi. Bardzo nie lubię takich porównań bo są bez sensu.

1

@fart Jest na to duże prawdopodobieństwo.

0

@Chwytliwy Nie miałbym nic przeciwko takiemu postawianiu sprawy pod warunkiem, że jest to dobre dla państwa i społeczeństwa. U nas za jednych i drugich jest kijowo, dlatego trzeba alternatyw, nawet skrajnych.

14

@tobiasson92 Ja nie jestem wierzący, a adopcja przez pary homo mnie gorszy. Jakim cudem, skoro gorszy jedynie katolików?

3

@fart A tam, Matrix leci teraz.

0

Ospina dał świetną piłkę, odkupił winy przy pierwszym golu.

0

@DanielOOL Za mało tofu dostał od żony.

0

@Triv44 Najlepszy prawy obrońca.

0

@DaPi Spokojnie, zaraz dostaniesz odpowiedź od znawców znamion, pieprzyków czy innych wyprysków. Tutaj lepiej pisać na forum niż chodzić do lekarza. Potwierdzone info.

0

@Chwytliwy Z tego co czytałem te dyskusje to nie wiedziałem, żeby ktoś zmienił zdanie, poszedł na jakiś kompromis czy stał się bardziej świadomy problemu. Wychodzi na to, że guzik warte te wymiany zdań skoro efekt żaden. Ot zwykłe przerzucanie się gównem jakich pełno na tej stronie bez względu na temat dyskusji.

0

@Chwytliwy A co te dyskusje niby wnoszą?

0

@lucas/catalan Ty chyba nie wiesz co to są kobiece kształty.

2

@lucas/catalan Ale wstrętna maciora.

0

@Arkon Zajebiście wyjęte zdanie z kontekstu, możesz śmiało startować do TVP info.

0

@Ghotti Tak się składa, że nominalnie to lewy obrońca.

5

@tbas Dobrą błazenadę zaserowałeś mości gałganie.

0

@AmigoBlancos Makalele przechodził z Celty do Realu za śmieszne pieniądze też, z tego co pamiętam.

0

@Bykunn Bardziej skłaniałbym się do dyskusji w kwestiach wiary czy ideami jakimi się kierujemy bo na to mamy realny wpływ. O polityce można pitolić i pół dnia, jednak w przełożeniu ma to taki sam wydźwięk jak gadanie o pierdołach.

0

@Bykunn Przechodzisz z jednej skrajności w drugą. Jeżeli ktoś dla Ciebie nie lubi rozmawiać o polityce i religii to już nie ma innych "większych" tematów?

0

@Kajtek77 Odkąd widziałem z czego robi się posypkę do chipsów, nie jem już ich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?