usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@DonMatteo901 Lewicowiec kontra wiedza z podstawówki, klasyczna walka.
1
@betonito Ludzie to są jednak idioci. Cały lipiec czy sierpień pierdyliard ludzi gnieździło się nad morzem, w górach, Mazurach. Gdzie nie pojedziesz to wszędzie rodziny z dziećmi i nagle teraz problem z powrotem do szkoły. Przecież to jawna kpina.
0
@Hushovt Pamiętam jak przypisach w Powrocie Króla był któryś król Rohanu, który podczas oblężenia czy tam na starość zdziczał i wypuszczał się walczyć bez żadnego oręża, a był tak straszny w tym, że nikt nie mógł go pokonać. Było coś takiego czy mnie pamięć zwodzi?
2
Komentarz usunięty
0
@Encore jak widzę obronę to ogarnia mnie pusty śmiech
0
@kuz poprzednia ekipa to omnibusy w porównaniu do nowego sortu
0
@masq standardowa
3
Nie sądziłem, że na tej stronie jest taka wnikliwa inwigilacja niewygodnych tematów czy dyskusji.
1
A ja głupi sądziłem, że po jajach z transferem i odejściem Figo drugi raz takiego cyrku nie zobaczę na swoje oczy. Los bywa przekorny i kolejny kapitan odchodzi tylnymi drzwiami, to jest jakieś fatum.
1
@FC1899Barca Kaczyński wygląda jakby popuścił w spodnie
0
@Hushovt Dużo nie tracisz, do Tolkiena nie ma podjazdu. Dla mnie Sapek nie łapie się nawet do top 5 książek fantastycznych.
0
@ChampionLW Spokojnie, w lato jest znośne powietrze, gorzej się robi na jesień jak odpalą piecyki ;)
1
@DonMatteo901 Pamietam jego mecz w barwach Wigier jak kręcił piłką i graczami Zagłębia Lubin wygranym meczu 2-1.
1
@Bykunn Jeżeli myślisz, że ten gest miał na celu tylko oddanie hołdu to radzę zdjąć różowe okulary albo dorosnąć.
0
@Bykunn Odwołuje się do Twojego toku myślowego, to był tylko przykład, widać nie zrozumiały dla Ciebie.
10
@Bykunn Idąc Twoją logiką wychodzi na to, że wszyscy czarni w Usa znali Floyda, skoro rozpętali mała wojnę domową.
2
@DonMatteo901 Rudy hipokryta.
0
@jeyx77x Rośnie Nam pokolenie bladych, flakowatych i na starcie już znudzonych życiem dzieci.
0
Komentarz usunięty
0
@robsesh jego nie da się słuchać dłużej niż minutę.
0
@LeoKrol przebijam, ja dzisiaj mam wolne :D
1
@MesQueUnClub96 tak
3
Neur to jest kocur
0
@robsesh Składaj Cv na trenera napastników w PSG.
1
Podróba Dembele strzela!
3
Piękne padolino
0
Kojarzycie nudniejszy fina LM?
0
@nammah Ale mniejsze szkło :D
1
Śmierdzi remisem
0
Szkoda Naszego Polaka Rodaka :(