11

@DonMatteo901 Lewicowiec kontra wiedza z podstawówki, klasyczna walka.

1

@betonito Ludzie to są jednak idioci. Cały lipiec czy sierpień pierdyliard ludzi gnieździło się nad morzem, w górach, Mazurach. Gdzie nie pojedziesz to wszędzie rodziny z dziećmi i nagle teraz problem z powrotem do szkoły. Przecież to jawna kpina.

0

@Hushovt Pamiętam jak przypisach w Powrocie Króla był któryś król Rohanu, który podczas oblężenia czy tam na starość zdziczał i wypuszczał się walczyć bez żadnego oręża, a był tak straszny w tym, że nikt nie mógł go pokonać. Było coś takiego czy mnie pamięć zwodzi?

2

Komentarz usunięty

0

@Encore jak widzę obronę to ogarnia mnie pusty śmiech

0

@kuz poprzednia ekipa to omnibusy w porównaniu do nowego sortu

0

@masq standardowa

3

Nie sądziłem, że na tej stronie jest taka wnikliwa inwigilacja niewygodnych tematów czy dyskusji.

1

A ja głupi sądziłem, że po jajach z transferem i odejściem Figo drugi raz takiego cyrku nie zobaczę na swoje oczy. Los bywa przekorny i kolejny kapitan odchodzi tylnymi drzwiami, to jest jakieś fatum.

1

@FC1899Barca Kaczyński wygląda jakby popuścił w spodnie

0

@Hushovt Dużo nie tracisz, do Tolkiena nie ma podjazdu. Dla mnie Sapek nie łapie się nawet do top 5 książek fantastycznych.

0

@ChampionLW Spokojnie, w lato jest znośne powietrze, gorzej się robi na jesień jak odpalą piecyki ;)

1

@DonMatteo901 Pamietam jego mecz w barwach Wigier jak kręcił piłką i graczami Zagłębia Lubin wygranym meczu 2-1.

1

@Bykunn Jeżeli myślisz, że ten gest miał na celu tylko oddanie hołdu to radzę zdjąć różowe okulary albo dorosnąć.

0

@Bykunn Odwołuje się do Twojego toku myślowego, to był tylko przykład, widać nie zrozumiały dla Ciebie.

10

@Bykunn Idąc Twoją logiką wychodzi na to, że wszyscy czarni w Usa znali Floyda, skoro rozpętali mała wojnę domową.

2

@DonMatteo901 Rudy hipokryta.

0

@jeyx77x Rośnie Nam pokolenie bladych, flakowatych i na starcie już znudzonych życiem dzieci.

0

Komentarz usunięty

0

@robsesh jego nie da się słuchać dłużej niż minutę.

0

@LeoKrol przebijam, ja dzisiaj mam wolne :D

1

3

Neur to jest kocur

0

@robsesh Składaj Cv na trenera napastników w PSG.

1

Podróba Dembele strzela!

3

Piękne padolino

0

Kojarzycie nudniejszy fina LM?

0

@nammah Ale mniejsze szkło :D

1

Śmierdzi remisem

0

Szkoda Naszego Polaka Rodaka :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?