usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To była typowa walka bark w bark...
1
@MesQueUnClub22 Na pewno nie na złom, przyjedzie koleś dobije gazu, załata dziurkę i po krzyku.
1
@lucas/catalan Kibice obrażają wybitnego człowieka jakim był George Floyd.
0
@katalonczyk987 berries and co
1
@AlexDark00 Moja siostra pracuje z dziećmi, które mają lekkie upośledzenia umysłowe między innymi autyzm. Wszystkie były szczepione, więc deal with it :D
0
@Homeopata8989 Ja się zastanawiam tylko po co dla gościa taki "prezent"? Rozdziewiczania kobiety to nie jest nic przyjemnego dla faceta.
2
@Gwyn Znam problem - zmień avatar.
2
@AmigoBlancos Czytałeś to chociaż raz przed wrzuceniem?
0
@Kidd Poziom medialny i pozycje na rynku ma również Dr.Brew, a produkują piwa, które nadają się do wylania. Brokreacja w przeciągu 2-3 lat się uwsteczniła. Kiedyś The Butcher było świetnym piwem, teraz to ulep karmelowy z tępą goryczką. Ich butle aktualnie są po prostu średnie bądź słabe.
1
@Kidd Na tle polskiego kraftu brokreacja jako borwar wypada średnio, a nawet słabo.
1
To se pograł, he he.
1
Perez posmarował.
0
Trzeba wrócić do korzeni, czyli wykop pod bramkę Włochów i może ktoś przejmie.
2
Przecież oni nie potrafią wyjść ze swojej połowy..
5
Krychowiak powinien żegnać się z reprezentacją
0
@tbas Dokładnie, jedyne co może zrobić to lwią cześć wpłacić na jakieś fundacje, żeby ratować wizerunek.
0
@Quahoo jabba the cutt barber
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Joe_Pesci Gość z mojego rodzinnego miasta, nie sądziłem, że tak dobrze sobie radzi po tym "wypadku".
1
@SiSenior Polskie społeczeństwo nie jest gotowe na małżeństwa par homoseksualnych i to się szybko nie zmieni, bez względu na to jak głośno lewica będzie o tym wyła.
0
@LuisSalvano Oby jak najdłużej.
1
@Rust_Cohle Po weselu ciotka pielęgniarka mnie podłączyła i w godzinę mogłem do auta wsiadać, a z rana miałem promile i kaca giganta.
1
@Criss18Barca Wyzwolonymi ludźmi, walczącymi w słusznej sprawie!
0
@Yosemite Boli Ciebie wielka Andora?
8
@LuisSalvano Każdy ma swoich idoli i bohaterów na miarę swoich oczekiwań.
1
@Janiama Kartacze.
3
@IronSanHybrid No i to było dobre!
2
@MarioVeB! Akurat mnie to nie dziwi. Szwedzi mają już ogromną wprawę w sterylizacji, eugenice i szeroko pojętym mordowaniu niechcianego życia.
0
@Geble Moja branża rownież przeżywa dobry boom ( zamówienia publiczne w sektorze medycznym) i dla mnie ta sytuacja z covidem jest wręcz na rękę bo od marca siedzę na dupie w domu, a pieniądze mam takie same. Nawet moja żona, która pracuje w rekrutacji w korpo nie narzeka na brak projektów.
1
@NeroTFP Poznałem gościa który wyrwał się z tej sekty w wieku 18 lat i to jest dramat jak mi poopowiadał trochę o tym wszystkim.