9

Komentarz usunięty

2

@Gwyn Ubóstwo to ty masz ortograficzne kolego.

2

@Comentateiro Ani homo ani wege bo to już nie modne.

1

@puyol_presidend5 Bo gra na wahadle cały czas w Lipsku gdzie trener kładzie duży nacisk na atakowanie właśnie wahadłowymi.

0

To już nie mamy szans na mistrza? Przecież takie krzyki były ostatnio tutaj?

1

@D1OS Mi się robi wstyd jak to oglądam.

3

Ten Cadiz to jest jakaś parodia drużyny.

0

@jacobFCB mmm skodunia

5

@Kgorecki2500 Popraw tego byka bo oczy krwawią.

0

@barcelonaLM Oczywiście, że łatwo przekupi. Nierobów w tym kraju nie brakuje i rzucą się jak świnie na trufle.

1

@marcin62 Bill Gates się będzie pultał i zaaplikuje Ci chipa.

29

@Hopner15 30 lat chodzę po tym padole, 5 lat studiów, 6 lat w zawodzie, zabrane grube tysiące z moich wypłat żeby finalizować 500 plus i inne socjalne gówna. Nigdy od państwa nic nie dostałem, a w nagrodę za moją ciężką pracę w tym roku przebiłem drugi próg podatkowy i będą mi zabierać jeszcze więcej. Jak czytam takie wypociny jak te od PO dla kogo jeszcze rozdać to ogarnia mnie pusty śmiech.

1

@YoNoEntiendoNada Dokładnie przez te balony zagrożona jest populacja mew, żółwi czy innych zwierzaków.

0

@clyde Masz fantazje jeździć rowerem w taką pogodę.

0

W tym momencie Barcelona to nawet w LE odpadła by w przedbiegach...

0

Eee jedna jaskółka wiosny nie czyni, dla mnie to zwykły fuks

0

Oj jakie tu napinki były przed meczem:D

1

Barca już obsrana...

0

@Sulimo mamy przecież Busiego :D

0

@Yosemite poszły najgrubsze działa.

0

@tristan87 No chyba nie.

0

@Comentateiro Michael Owen i Andrew Cole.

1

@masq Ja regularnie chodzę? Sporo jest otwartych od dawna.

2

@Persyfl Na co mamy narzekać? Na prawidłową decyzję?

0

@Cwaniak4 Do Bale to mu jeszcze brakuje. Jakby nie patrzeć spłacił Realowi się Walijczyk mimo gorzkiego końca.

2

@Ojciec5tkidzieci Mieli kwity, że przeszli wszyscy covida. Załatwiło im to biuro turystyczne przez które mieli zorganizowaną wycieczkę.

4

@Ojciec5tkidzieci Ojciec leciał w listopadzie do Egiptu na nurkowanie z grupą 25 nurków. Wszyscy mieli lewe papiery. Coś około 200 zł płacili za kwit.

1

@Comentateiro Mi też brakuje tych uroczych mężczyzn wymachujących różowymi dildosami, klepiących się po tyłkach w rytm krzyków o wszechobecnej i porażającej nietolerancji.

1

@Survier Suwalszczyzna zdecydowanie. Cześć Warmii, tej bliżej granicy rosyjskiej. Mazury są przereklamowane, od lat zbiera się tam mnóstwo motłochu.

2

@Persyfl Przykro mi to czytać. Chciałem tylko podyskutować o złym założeniu jakie przyjąłeś w danej argumentacji, a Ty od razu na noże, że niby nic nie znaczę :( Skoro tak to już nie zawracam głowy, a jutro wstaje nowy dzień i może wstanie nowy Persyfl, który spojrzy na mnie łaskawiej ;) Dobranoc i owocnych dyskusji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?