usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Komentarz usunięty
2
@Gwyn Ubóstwo to ty masz ortograficzne kolego.
2
@Comentateiro Ani homo ani wege bo to już nie modne.
1
@puyol_presidend5 Bo gra na wahadle cały czas w Lipsku gdzie trener kładzie duży nacisk na atakowanie właśnie wahadłowymi.
0
To już nie mamy szans na mistrza? Przecież takie krzyki były ostatnio tutaj?
1
@D1OS Mi się robi wstyd jak to oglądam.
3
Ten Cadiz to jest jakaś parodia drużyny.
0
@jacobFCB mmm skodunia
5
@Kgorecki2500 Popraw tego byka bo oczy krwawią.
0
@barcelonaLM Oczywiście, że łatwo przekupi. Nierobów w tym kraju nie brakuje i rzucą się jak świnie na trufle.
1
@marcin62 Bill Gates się będzie pultał i zaaplikuje Ci chipa.
29
@Hopner15 30 lat chodzę po tym padole, 5 lat studiów, 6 lat w zawodzie, zabrane grube tysiące z moich wypłat żeby finalizować 500 plus i inne socjalne gówna. Nigdy od państwa nic nie dostałem, a w nagrodę za moją ciężką pracę w tym roku przebiłem drugi próg podatkowy i będą mi zabierać jeszcze więcej. Jak czytam takie wypociny jak te od PO dla kogo jeszcze rozdać to ogarnia mnie pusty śmiech.
1
@YoNoEntiendoNada Dokładnie przez te balony zagrożona jest populacja mew, żółwi czy innych zwierzaków.
0
@clyde Masz fantazje jeździć rowerem w taką pogodę.
0
W tym momencie Barcelona to nawet w LE odpadła by w przedbiegach...
0
Eee jedna jaskółka wiosny nie czyni, dla mnie to zwykły fuks
0
Oj jakie tu napinki były przed meczem:D
1
Barca już obsrana...
0
@Sulimo mamy przecież Busiego :D
0
@Yosemite poszły najgrubsze działa.
0
@tristan87 No chyba nie.
0
@Comentateiro Michael Owen i Andrew Cole.
1
@masq Ja regularnie chodzę? Sporo jest otwartych od dawna.
2
@Persyfl Na co mamy narzekać? Na prawidłową decyzję?
0
@Cwaniak4 Do Bale to mu jeszcze brakuje. Jakby nie patrzeć spłacił Realowi się Walijczyk mimo gorzkiego końca.
2
@Ojciec5tkidzieci Mieli kwity, że przeszli wszyscy covida. Załatwiło im to biuro turystyczne przez które mieli zorganizowaną wycieczkę.
4
@Ojciec5tkidzieci Ojciec leciał w listopadzie do Egiptu na nurkowanie z grupą 25 nurków. Wszyscy mieli lewe papiery. Coś około 200 zł płacili za kwit.
1
@Comentateiro Mi też brakuje tych uroczych mężczyzn wymachujących różowymi dildosami, klepiących się po tyłkach w rytm krzyków o wszechobecnej i porażającej nietolerancji.
1
@Survier Suwalszczyzna zdecydowanie. Cześć Warmii, tej bliżej granicy rosyjskiej. Mazury są przereklamowane, od lat zbiera się tam mnóstwo motłochu.
2
@Persyfl Przykro mi to czytać. Chciałem tylko podyskutować o złym założeniu jakie przyjąłeś w danej argumentacji, a Ty od razu na noże, że niby nic nie znaczę :( Skoro tak to już nie zawracam głowy, a jutro wstaje nowy dzień i może wstanie nowy Persyfl, który spojrzy na mnie łaskawiej ;) Dobranoc i owocnych dyskusji.