0

@Pawlak1992 Mi się kiedyś też zdarzyło, że szukałem okularów, a miałem je na nosie. Ale fakt, ja mam wadę w granicach 0,5-1 i mam czasem maindfucka.

0

@Xwowrak A ja myślałem, że picie na magazynach zniknęło dawno temu. Pogratulować głupoty.

1

@reloaded Miałem takiego kolegę co po ślubie wyniósł się na drugi koniec Polski i słuch o Nim zaginął. Wiec nie wiem czy warto :D

0

@Joe_Pesci To nie jest życie, to smutna wegetacja.

1

Ludwiczek to jest jednak gigant taktyczny, który w takim meczu stawia na 3-5-2 w którym wahadłowi grają kluczową rolę, a ten ustawia tam Albę w pampersie i Roberto, który gra na zaciągniętym ręcznym. Sousa raz taki numer zrobił i od razu zmienił i skład i taktykę, więc oby było to samo i u Nas.

1

Nie ma jeszcze tragedii, spodziewałem się 3:0 w pierwszej połowie, jest progres u Ludwiczka.

4

Eric świetne zachowanie przy strzale, Puyol by to na klatę przyjął, splunął i wykopał

1

@AmigoBlancos koszykówka

1

@IronSanHybrid To jest bardzo nowoczesny i postępowy program.

0

@Slazzy w Lidlu masz ciekawy wybór piw craftowych po 7 zł.

5

@Cochise Mam domek letniskowy pod Gibami blisko styku granic Litwy i Białorusi. Niestrudzenie co weekend chodzę po lasach i walczę wiatrówką z uchodźcami, dzięki temu policja, wojsko i straż graniczna przymyka na mnie oko. Normalnie mój domek w imię stanu w jakim znajduje się Polska byłby zajęty jako baza wypadowa dla Wojska, a ja bym miał zakaz wjazdu do miejscowości Giby. Więcej kłamiesz mój przyjacielu albo również z rodziną macie dobre układy i przymykają oko na wasze wypady na grzyby ;)

1

@GeneralXavi Kropelki CBD, często gram w squasha o 21-22 i też mam czasami problemy ze spaniem. Ale kolega polecił mi te kropelki i mega pomagają. Nawet żona czasem stosuje jak ma stresy, chociaż miała negatywne nastawienie na początku.

1

Ale my mamy szczęście, nie wierzę.

0

Przecież Ci Albańczycy robią zwód na raz, a Ci się gubią w pomocy i obronie. No klasa.

0

@qbuteq Jeżeli zaoferowali dwa razy więcej, to musiałeś być mocno dymany przez szefa.

2

Klasyka czyli nieszczęsny w bramce. Dawać borubara.

0

@TheNekro94 ja też się cieszyłem z podwyżek do póki nie przebiłem drugiego progu podatkowego.

0

@Walker nigdy więcej LPG w aucie.

1

@Dembouz1899 na szczęście nikt Ciebie nie zmusza

2

@amanter To wszytko dla Naszego dobra przecież.

0

@JimMorrisonFCB Rozumiem, że znasz moich kolegów tak jak ja od 20 lat i wiesz co ich obraża i co jest dla nich pogardą... To, że się z ich śmieje, że padli na kawalerskim bo muszą się swoimi prosiaczkami zajmować, nie znaczy, że gardzę ich wyborami. Nie wszyscy mają kij w dupie i potrafią śmiać się z siebie.

0

@JimMorrisonFCB Zapomniałem jak rodzice są delikatni jak się mówi o ich pociechach. Ja mam psa i jak ktoś go nazwie śmierdzącym kundlem to się nie obrażam bo w istocie tak jest. I tak jestem pieprzonym karierowiczem co lubi wyjechać na drugi koniec świata na wakacje, mieć fajne auto, chodzić do dobrych restauracji, a przede wszystkim realizować swoje hobby, dobrze się wyspać i nie patrzyć w portfel. I moi przyjaciele to rozumieją, a ja rozumiem ich. Ale Ty na siłę chcesz mi coś udowodnić, tylko jaki jest tego cel?

0

@JimMorrisonFCB To moi przyjaciele i szanuję ich wybory, jednak to nie dla mnie. Po prostu bawiło mnie jak piali z zachwytu, że w końcu poza domem i jak sobie to wszystko odbiją, a potem padali jak muchy jeden po drugim. To mnie tylko utwierdza w moim przekonaniu, nie wiem jaką ty tutaj pogardę widzisz?

3

@draxidox Mamy z żoną po 30 lat i nie wyobrażam sobie, żeby w Nasze ułożone i wygodne życie wkradał się mały zasraniec. Jakiś czas temu byłem na kawalerskim z chłopami koło 30 i można było szybko wyłapać tatusiów. To byli Ci co najbardziej krzyczeli z radości i wolności, a potem wieczorem przy drugim piwie padali i odsypiali swoje pociechy. Ja podziękuje.

0

@LuisSalvano A jak jutro zmienię Avatar na flagę ONR to dalej będziesz stosował taką dziecinną argumentację czy stać Ciebie na coś więcej? xD

0

@LuisSalvano Co ma piernik do wiatraka? Ja zarzucam ci stracenie resztek godności, a Ty nie potrafisz stworzyć nawet pół argumentu na swoją obronę, tylko piszesz coś o adopcji. Oj nic dziwnego, że wielu tu ma z Ciebie ubaw.

1

@LuisSalvano No pewnie, że był dla żartów xD Twojego zdania od dawna nikt nie bierze na poważnie, ale udawaj, że jest inaczej.

0

@LuisSalvano Na szczęście nikt Ciebie nie brał nigdy na poważnie, a teraz odarłeś się z resztek godności. Miłego moczobrania.

1

@LuisSalvano Czyli uważasz, że poparcie dla adopcji par homoseksualnych jest na równi ze sprzedaniem godności poprzez przyjmowanie moczu. No no jesteś bardziej wypaczony niż myślałem.

0

@LuisSalvano A powinno bo macie wiele wspólnego :) przynajmniej mam szacunek do siebie i godność, niektórzy są w stanie to sprzedać za litr moczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?