usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Bobo25 Dlatego nie mam dzieci.
2
@Djzordon Escandalo! Prowadź wodzu!
0
@Djzordon Escandalo, zdecydowanie
4
@Djzordon ESCALANDO
4
Komentarz usunięty
1
@JohnA Takich ludzi jest wbrew pozorom bardzo dużo, będzie płacz i zgrzyt zębów.
1
@rocky5 Bez szczepień przeszedłem Covid bezobjawowo, po dwóch dawkach miałem taką gorączkę, że myślałem, że mi mózg wypłynie przez uszy. Można jakoś te szczepionki oddać? :D
1
@BueN0 Pod warunkiem, że masz skończone studia, inaczej to bez sensu.
1
Jakie macie domowe sposoby na zbicie gorączki? Lipa? Okłady? Lekarza ma dopiero na późne popołudnie, a od rana faszeruje się gripexami i tylko lekko mi spada. Z 39 na 38.
0
@jawor2201 Chaos, zamęt, kontrola bo jak to mawiał Littlefinger - chaos is a ladder.
0
@Ghotti Ale bieda edition z tego burgera.
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
7
@Vebrol A gdzie był Gondor gdy padła zachodnia bruzda?!
0
@Persyfl Mordo ja jestem mistrzem dedukcji i statystyk. Od ręki mogę Ci zrobić jedną i możesz podzielić się wnioskami z niej. Badania prowadzone na grupie osób z różnych środowisk pytaniem - Czy na święta jest jest prawdopodobieństwo dostania zatwardzenia tudzież sraczki w związku ze świątecznymi potrawami i związanymi nimi obrzędami ( jedzeniem karpia) pokazały ewidentnie, że ponad 70% powiedziała, że tak. Wniosek - statystycznie osoby wierzące mają większe prawdopodobieństwo problemów gastrycznych nie osoby nie wierzące podczas świąt.
1
@Persyfl Jako osoba nie wierząca i nie obchodzą świąt, dowiedziałem się, że na nie istniejącą u mnie wigilię zaproszę niechcianego gościa. To są te chyba cuda świąteczne.
1
@Persyfl Jestem mądrzejszy o ten sondaż, tego mi ostatnio brakowało.
0
@david89 Stary, ja bym nie ryzykował, nawet po 3 dawce, chcesz mieć kogoś na sumieniu z rodziny?
0
@bartekvisca Spokojnie idzie zarobić w takim na przykład Krakowie i jakoś za to żyć, nawet gdzieś tam pójść i sobie coś kupić, ale o odkładaniu pieniędzy to raczej zapomnij.
0
36 letni Modric tę pomoc PSG zabiega dwa razy :D
3
@Comentateiro A jak mam katar raz na 5 lat to nie muszę się szczepić?
0
@busquets5 Skąd w ludziach chęć kupowania takich starych gruzów. Nie szkoda Wam kasy?
3
@macio_944 Chętnie sobie kupię Elden Ring i postaram się zmienić zdanie na tematu Soulsów ;)
0
@kejdzi U mnie kobieta w pracy była na L4 pół roku zanim rozwiązali za porozumieniem stosunek pracy z firmą.
0
@DaPidejpi Ja zawsze myślałem, że nie ma nic nudniejszego niż prawo dopóki nie poznałem studentów administracji, bez urazy ;)
0
@masq na spokojnie, my mamy akurat bramkarza na środek tabeli.
1
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo Brawo i to mi się podoba, o to chodzi.
0
Mam obawy, że jak Barcelona nie awansuje do LM w następnym sezonie to będzie początek drogi do bycia Milanem 2.0.