usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Jedyny plus, że Mukambe pójdzie po lepsze zasiłki dalej na zachód.
0
@Medium Ja wypłaciłem wszystkie pieniądze, kupiłem 100 litrów benzyny, a do tego mam jeszcze całą piwnice zapasu srajtaśmy. Nawet mi Was nie żal.
6
@Persyfl A z czyich pieniędzy jak nie podatników?
0
@ViscaDelFritz1983 Czyli koniec Covida w Polsce?
1
@Rewolucja123 do 100 jedziesz z cardio, potem zacznij wprowadzać ćwiczenia.
0
@Bykunn Jeżeli nie ma racji i milczysz to znaczy, że jesteś mądry. Jeżeli masz rację i milczysz to znaczy, że jesteś żonaty ;)
1
@koksik2700 klapa od kibla, proste.
0
@Kusco15 Widzę klaska, tylko prawica to kompletni debile, ale lewica no to już przecież mają gdzieś tam rację. Jesteście siebie warci.
3
@NaFazieHitman ja bym się na przyszłość nie martwił, wątpię żeby Rosja wlazła do Polski
11
Podobno jak dzisiaj wyjmiesz pieniądze z banku, posadzisz w ogródku, użyźnisz papierem toletowyn kupionym podczas pandemi i podlejsz dzisiejsza benzyną z konewki to wyrosną drzewka z monetami zamiast owoców.
https://zapodaj.net/d9a69e024df72.jpg.html
0
@osa91 Sam jestem po prawie i widziałem ludzi co na aplikacjach pracowali za najniższą krajową w jakiś kancelariach, więc tak tylko się śmieje. No offence ;)
0
@osa91 Jeszcze byś lepiej wyszedł na tych truskawkach ;)
0
@robsesh Eee tam na weekend jadę na domek letniskowy pod Wiżajny robić okopy :D
1
@Kurkmen No zdecydowanie, przedsiębiorcy są traktowani jak skarbonka, którą można od czasu do czasu mocniej potrząsnąć i zawsze coś wypadnie ;) wróciłem do korzeni, jestem z wykształcenia prawnikiem i pracuje w szwajcarskiej firmie medycznej dla której robię przetargi.
3
@Kurkmen Miałem pub razem ze wspólnikiem z piwem craftowym, który nawet całkiem dobrze działał, ale siadało mi na głowę ciągłe patrzenie w utargi, użeranie się z sanepidami, urzędami, a do tego posiadywanie z zaproszonymi browarami i znajomkami bo jak to szefa może nie być w weekend. Mało się wtedy z narzeczoną nie rozstałem. Odszedłem w końcu z firmy która była trochę moim marzeniem jako piwowara domowego, ale co zrobić ;)
1
@Kurkmen 5 lat w jednej firmie, wcześniej 2 lata na własnej działalności od której do teraz mam nitki siwych włosów od stresów ;)
1
@Persyfl Lovelas to nie piwo dla każdego, ale dla mnie wyborne.
1
@messi564 Mocno nachmielone double/triple/ddh ipy z browarów - Pinta, Funky Fluid, Nepomucen, Gwarek, Monsters oraz wędzonki z Bamberga typu urbock. Generalnie piwa które ze względu na drogie i mało dostępne chemiele oraz dymione słody nie jestem w stanie sobie sam zrobić w domowych warunkach.
1
@dmcteam jako osoba która spędziła za małolata pół życia w basenie, powiem Ci jedno - po nocy Ci samo wypłynie, zawsze wypływa.
0
@agaFCB Bez problemu, przycisk okej i złożone.
0
@BartqRKO Mam mieszańca Labradora i moja suka, jak widzi wodę to leci jak dzik w żołędzie, ale ma wielki opór przed wskoczeniem do basenu u rodziców w domu i też muszę na upartego wrzucać w wakacje żeby psa schłodzić.
0
@Antimadridista_WR Za czasów Mourinho to bym Ramosa z Pepe poddał długim i bolesnym torturom jakbym miał możliwość. Jednak teraz gdy już jestem znacznie starszy to serio, nawet ucieszona gęba Casemiro po faul mnie nie rusza. Albo może te lata dostawania po dupie i bycia pośmiewiskiem w Europie mnie trochę wypłukało z emocji. Dzisiaj będę kompletne neutralny co do meczu, nawet nie wiem czy go obejrzę.
2
@macio_944 Chodzi ci o browar spółdzielczy i tak, mieli Gerde. Do tej pory kiszę pierwszy wypust tego piwa, będzie już z 5 lat ;)
0
@Szreko Nie potrafisz wytłumaczyć prostych pytań, ale to tak to już jest z rasistami i homofobami którzy mają zamknięte głowy. Może kiedyś się spojrzysz szerzej na świat, a nie z tej zapyziałej Polski.
0
@Szreko No wybacz proszę, ale to ty jesteś tutaj impertynencki. Zdążyłeś w dwóch postach obrazić ludzi czarnoskórych i osoby fluid gender. Wstyd.
0
@Szreko A dlaczego zakładasz z góry, że jestem facetem? Skąd wiesz z jaką płcią aktualnie się utożsamiam?
0
@PatrykBarca ja swój kupowałem 2 lata temu, cena taka sama, a nawet ciut wyższa niekiedy.
0
@Szreko Czyli czarni mają problem z utożsamieniem się z białym? Wstydź się! to jest rasizm, jakbyś nie wiedział.
1
@Szreko Ale po co? Powiedz mi jaki to ma cel? Jaki jest to zabieg artystyczny? Czemu na siłę wypacza się uniwersum Tolkiena? Dlaczego w LOTR nie było takich wygibasów?
1
To jak to tam leciało? Jedziemy po mistrza? xD