usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Motyw miłosny między krasnoludem, a elfką to jest dopiero największa zmora Hobbita.
0
@Ronmes Hugo Boss Bottled Night, Dior Sauvage
0
@hardmind Ja już dawno się przyzwyczaiłem, że jak idę na 3-4 piwa do miasta to stówa nie moja.
0
@Vebrol 18 zł za piwo to nie jest nic nadzwyczajnego.
0
@Janas11224 to jest hipokryzja level hard.
0
@Ronmes 1. Atletico 2. Real. 3. Sevilla 4.Barcleona 5.Villareal 6.Sociedad
0
@DLFCB Chyba milionów, a nie miliardów.
1
@Rust_Cohle dostałem z roboty jako prezent mi band 6 i potwierdzam, że oprócz liczenia kalorii na treningach do niczego mi się nie przydaje.
1
@Ojciec5tkidzieci okej, dzięki za info.
0
@Ojciec5tkidzieci Mam pytanko czy są jakieś przeciwskazania typu z mała wada wzroku? Mam lekko ponad -2.00 i się zastanawiam czy to jest wada która się kwalifikuje na korektę i drugie pytano - jak cenowo to wygląda?
0
@krawczykPSG w sumie to zależy jaki kierunek, ja przestałem chodzić w ogóle na wykłady po 3 roku.
1
@krawczykPSG chętnie się zamienię i pozabijam bąki na wykładach ;)
54
@Arkon Grupa badawcza w postaci córki i jej znajomych, a potem odniesie tego do przekroju wieku na La Rambie, daje zaiste rzetelne wyniki.
1
@Cochise Lewa tylnia opona na S7 zmieniana o 22.00.
0
@RomanHoffer już spokojnie bo Ci żyłka pęknie xD
0
@RomanHoffer Jacy wszyscy teraz delikatni są.
5
@Dojaar Dlaczego lewica na siłę próbuje wmówić większości, że małżeństwa jednopłciowe są niezbędne w Polsce, a w innym przypadku to upadek moralny w porównaniu do światłem Europy zachodniej?
0
@Elrumo IPA to tam tylko na etykiecie jest.
0
@nitey tak jak puchar gampera xD
1
@clyde ja jestem prosty chłop i pije piwo albo wodę.
3
@Peszko07 Co za wstrętni przestępcy, do paki na minimum 10 lat, siewcy śmierci.
1
@Wojtas1080pl A co ma piernik do wiatraka? Jakbym miał w awatarze flagę ONR to byłoby okej? Jacy ludzie są ograniczeni na umyślne.
0
@swiergol2 mnie bardziej od palaczy męczyły stare śmierdzące dziady, którym tak naprawdę nic nie zrobisz, ale chwała bogu nie jestem już na studiach, jeżdżę autem i unikam całej tej patologii w komunikacji. Za żadne skarby nie zamieniłbym tramwaj na auto nawet jak jest taniej i szybciej.
0
@Vebrol Na pewno nie gówno rapu.
0
Wychodzi ewidentny brak duńskiego Ronaldo.
1
@Janiama 4-2 dla Barcelony
1
@ObiektywnyKibic121 Tu nie chodzi o szczęście tylko walkę do końca, a nie to co u Nas pampers mode jak przegrywają
1
@TheNekro94 Polecam, żeby sobie wyrobić zdanie. Ja akurat próbowałem na studiach i chyba już jestem za stary żeby znów wsiąść do pociągu zwanego psychodelą i zniknąć na kilka godzin, aczkolwiek wspomnienia mam bardzo pozytywne.
0
@Chakalaka Jakżeś lichego zdrowia to właśnie praca zdalna jest dla Ciebie, nie musisz z nikim wchodzić w interakcje, ergo - nie zarazisz się.
0
@Chakalaka Cudownie, praca zdalna na wieczność.