1

@Sulimo Motyw miłosny między krasnoludem, a elfką to jest dopiero największa zmora Hobbita.

0

@Ronmes Hugo Boss Bottled Night, Dior Sauvage

0

@hardmind Ja już dawno się przyzwyczaiłem, że jak idę na 3-4 piwa do miasta to stówa nie moja.

0

@Vebrol 18 zł za piwo to nie jest nic nadzwyczajnego.

0

@Janas11224 to jest hipokryzja level hard.

0

@Ronmes 1. Atletico 2. Real. 3. Sevilla 4.Barcleona 5.Villareal 6.Sociedad

0

@DLFCB Chyba milionów, a nie miliardów.

1

@Rust_Cohle dostałem z roboty jako prezent mi band 6 i potwierdzam, że oprócz liczenia kalorii na treningach do niczego mi się nie przydaje.

1

@Ojciec5tkidzieci okej, dzięki za info.

0

@Ojciec5tkidzieci Mam pytanko czy są jakieś przeciwskazania typu z mała wada wzroku? Mam lekko ponad -2.00 i się zastanawiam czy to jest wada która się kwalifikuje na korektę i drugie pytano - jak cenowo to wygląda?

0

@krawczykPSG w sumie to zależy jaki kierunek, ja przestałem chodzić w ogóle na wykłady po 3 roku.

1

@krawczykPSG chętnie się zamienię i pozabijam bąki na wykładach ;)

54

@Arkon Grupa badawcza w postaci córki i jej znajomych, a potem odniesie tego do przekroju wieku na La Rambie, daje zaiste rzetelne wyniki.

1

@Cochise Lewa tylnia opona na S7 zmieniana o 22.00.

0

@RomanHoffer już spokojnie bo Ci żyłka pęknie xD

0

@RomanHoffer Jacy wszyscy teraz delikatni są.

5

@Dojaar Dlaczego lewica na siłę próbuje wmówić większości, że małżeństwa jednopłciowe są niezbędne w Polsce, a w innym przypadku to upadek moralny w porównaniu do światłem Europy zachodniej?

0

@Elrumo IPA to tam tylko na etykiecie jest.

0

@nitey tak jak puchar gampera xD

1

@clyde ja jestem prosty chłop i pije piwo albo wodę.

3

@Peszko07 Co za wstrętni przestępcy, do paki na minimum 10 lat, siewcy śmierci.

1

@Wojtas1080pl A co ma piernik do wiatraka? Jakbym miał w awatarze flagę ONR to byłoby okej? Jacy ludzie są ograniczeni na umyślne.

0

@swiergol2 mnie bardziej od palaczy męczyły stare śmierdzące dziady, którym tak naprawdę nic nie zrobisz, ale chwała bogu nie jestem już na studiach, jeżdżę autem i unikam całej tej patologii w komunikacji. Za żadne skarby nie zamieniłbym tramwaj na auto nawet jak jest taniej i szybciej.

0

@Vebrol Na pewno nie gówno rapu.

0

Wychodzi ewidentny brak duńskiego Ronaldo.

1

@Janiama 4-2 dla Barcelony

1

@ObiektywnyKibic121 Tu nie chodzi o szczęście tylko walkę do końca, a nie to co u Nas pampers mode jak przegrywają

1

@TheNekro94 Polecam, żeby sobie wyrobić zdanie. Ja akurat próbowałem na studiach i chyba już jestem za stary żeby znów wsiąść do pociągu zwanego psychodelą i zniknąć na kilka godzin, aczkolwiek wspomnienia mam bardzo pozytywne.

0

@Chakalaka Jakżeś lichego zdrowia to właśnie praca zdalna jest dla Ciebie, nie musisz z nikim wchodzić w interakcje, ergo - nie zarazisz się.

0

@Chakalaka Cudownie, praca zdalna na wieczność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?