6

@Pewex to jest prowokacja, pomalowali białego żeby udawał czarnego.

7

@macio_944 Jestem aktualnie na Cyprze i jestem przerażony! Nikt nie nosi maseczki, ludzie tańczą i piją piwo, bawią się społem! Jak wchodzę do sklepu to od razu krzyczę do babki za kasą, żeby założyła maseczkę, że to Europa, a nie jakiś dziki kraj! Leciałem z Katowic i tam wszyscy w maskach, elegancko i w samolocie, a na miejscu małpiego rozumu dostali! Od razu maski zdjęte, a policja z nosem na wierzchu wita i macha do turystów! Co to w ogóle jest! Zastanawiam się czy nie wrócić wcześniej, nie chce zginąć gdzieś na plaży zarażony podstępnie Covidem, pijąc drinka. Co za chore czasy! Zastanawiam się czy nie założyć 3 maseczek naraz, może pomoże. Teraz leżę w łóżku i dochodzą mnie głosy z imprezy w centrum Pafos, oby się to nie skończyło jakaś tragedią bo do Nikozji kawałek, a nie wiem czy na miejscu jest tylu specjalistów, karetek i respiratorów. Matko boska co za nieodpowiedzialność.

3

@BorysR Dokładnie, wiesz ile palców zostaje pociętych w kuchni przez ostre noże. Tylko promil zgłasza takie przypadki, a tysiące to bagatelizuje! Mój wujek tak kroił mięso, że przeciął ścięgno i nie może palca wyprostować do końca. I kto ma za to wziąć odpowiedzialność?! Producent noży? Nieeee, oni nie dbają o twoje palce tylko o stan konta. Ja od lat mam drewniane noże, w ostateczności rwę zębami. Trzeba mieć otwarty umysł, jestem z tobą kolego.

0

@Hellrider Mnie na koniec studiów też nie było stać na pewne rzeczy, to poszedłem do pracy za barem na 2 lata. Potem jeszcze jak w zawodzie zaczynałem pracować to na weekendy chodziłem lać piwo bo wypłata nie rozpieszczała. Więc argumenty, że mnie nie stać na książki jest słabą wymówką.

1

@Kusco15 Obstawiam, że jak kolega wspomniał o książkach naukowych to ma na myśli studia wyższe, a takowe zawsze mają bibliotekę swoją, większą bądź mniejszą. Zawsze można szukać wymówek.

2

@Hellrider Zdradzę Ci tajemnicę, tylko cicho bo to mistyczne miejsce w dzisiejszych czasach - biblioteka uczelniana.

1

@Persyfl Dziękuję, bardzo sobie cenię miejsce w którym jestem bo zawdzięczam to w dużej mierze sobie. Życzę powodzenia i wytrwałości Tobie.

2

@Persyfl Nic nie poradzę, że ludzie to w większości nieuki oraz nieroby i nie chcą zmienić swojego statusu społecznego poprzez ciężką pracę i naukę, a jedynie co potrafią to wyciągać rękę po socjale i wyć jak to im źle. Niby takie proste, a dalej nienawidzą.

1

@Persyfl Oczywiście, jak jesteś leniem oraz nieudacznikiem i nie podnosisz swoich kwalifikacji to zawsze będziesz dymany na śmieciówkach.

0

@Persyfl To raczej wina ludzi, którzy się dają dymać na śmieciówkach.

1

@Kurkmen Na poddaszu stodoły, na sianie po sianokosach, gdzie na dole chodził ojciec mojej ówczesnej dziewczyny, a my mieliśmy po 17 lat.

0

Jeden gość od obrony przez pomoc do ataku, robi całą akcję. Cudownie...

0

@Sysia11 oni są krok za najlepszymi drużynami, my jesteśmy o krok za średniakami, tu jest różnica.

0

@RomanHoffer A po co na pole chodzić? Już po sianokosach ?

0

Kończ waść ten mecz..

1

@TheGoldenEleven
1.Lewy
2.Mbappe
3.Messi
4.Benzema
5.Kante

1

Czyli fajerwerków starczyło na jedną połowę..

0

@FranekCastle marna prowokacja, ale szanuję za upór.

2

@Hanok Mi to lotto. Nie lubię swojej roboty, ale bardzo lubię pieniądze jakie za nią dostaje, więc mi to rekompensuje.

0

@AmigoBlancos o tym właśnie piszę, popularność w danym momencie.

0

@AmigoBlancos Paolo Maldini, od biedy Thierry Henry jako nagroda za popularność jak Figo w 2000 roku.

0

@MarFan Dlaczego dopowiadasz sobie własne historie do mojej wypowiedzi i jeszcze komentujesz sobie te wydumane hipotezy, wytykając mi brak logiki. No to jest dopiero kuriozum :D

0

@AmigoBlancos I tak obaj na nie nie zasłużyli w danym roku, więc jaka to różnica? xD xD xD plus xD

1

@Momals11 Największa kompromitacja ZP to było danie jej Nedvedowi oraz Owensowi.

0

@gontex ja skończyłem, ale nie pomogę

4

@Bykunn W wieku 19 lat jak wyjechałem z domu rodzinnego to byłem chory dosłownie raz i to studiach. Potem jak zacząłem pracować to nigdy L4 nie wziąłem. A świat mnie straszy covidem, że bez szczepienia umrę. To jest jakieś kuriozum.

1

@szymonex10 no masz racja, trzeba pamiętać, że to bałkańskie bydło i trzeba uważać

0

@Jacu327 Nie znasz się, Kaziu wie lepiej

0

Lewy dzisiaj słabizna

1

Krychowiak klasa światowa, pewna gra na drugi, trzeci kontakt xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?