usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JANEK777 Świetny wątek wpleciony w świat fantasy ukazany książce pod tytułem Biblia, ale szczerze wolę Silamrillion Tolkiena.
2
@zmiter912576 Pingwinka
0
@Commando No to dla mnie cudem jest to, że ludzie opierają wiarę na takich bredniach, jak te z Fatimy i jeszcze starają się przekonać do tego innych, że to prawda objawiona.
0
@RomanHoffer A mi się tak marzy golenie się na krótko albo na łysą pałę, ale mi żona nie pozwala :(
3
@Commando Czyli ten cud w Fatimie to najmocniejszy argument ludzi wierzących na istnienie boskiego bytu?
3
@Hen Jest takie magiczne urządzenie, które widocznie dla wielu dalej jest nieznane. To jest alkomat. Jeżeli po jakieś imprezie na drugi dzień na kacu czy na grillu w lato wypiłeś dwa piwa i chcesz wrócić autem to zbadaj się alkomatem. Dobry alkomat masz za 500 stów i masz pewność. Proste.
0
@puyol_presidend5 po latach posiadania różnych sedanów i w końcu wzięcia combi, mogę powiedzieć jedno, dla mnie nie ma drogi powrotnej do sedanów :P
1
@Janiama 2-0 dla Atletico
0
@Emhyr A lewy będzie miał 120 goli więcej niż Suarez na koniec kariery.
1
@Sulimo Ja miałem skierowanie od lekarza i dostałem SMS gdzie mam mieć test i mogłem tam wejść na stronę podana w tym SMS i zmienić punkt wymazu.
3
@Tomek69249845 Taki dobrobyt mamy, że słyszałem, że Niemcy chcą do Nas do pracy przyjeżdżać i pracować, a nawet osiedlać. Znaczy tak mówili w TVP.
0
@MrCental Mnie do zasuwania oraz podnoszenia kwalifikacji motywują większe pieniądze i swojego wolnego czasu nie zamieniłbym na pieluchy i bajki, więc co komu pasuje. Pozdrawiam.
0
@MrCental i dlatego nie mamy z żoną dzieci.
0
@Pawel13sz To już wolę Indonezję albo Filipiny
1
@Kondziubarca Ziółko okazjonalnie jak najbardziej tak, ale palenie nałogowe na dłuższą metę robi z Ciebie w najlepszym wypadku gamonia, a w najgorszym możesz mieć przeróżne problemy o podłożonu psychicznym. Wszystko z głową i umiarem.
1
@Rust_Cohle
1 Kompania braci
2. Breaking Bed
3. Peaky Blinders
4. Gra o tron
5. Sukcesja
2
@JimMorrisonFCB ludzie też śmierdzą jak się nie myją, co to za argument z dupy?
0
@MSN1998 ja mam wielosezonowe z najwyższej półki od dwóch sezonów i nigdy nie zamienię już na oddzielne komplety, letnich i zimowych.
0
@Encore obaj skończą w średniakach ligi hiszpańskiej
1
@Faun akurat jestem starym 30 letnim dziadem i takie tytuły jak Skyrim, stare god od wary, wiedzminy, assasiny są mi doskonale znane, szukam bardziej nowych tytułów bo trochę wypadłem z obiegu ;)
1
Grałem w Wiedzmina 3, DS3, Bloodborne, Assassin Odyssey i Valhalla, Shadow of Mordor, God of War. Co możecie polecić w podobnych klimatach?
0
@tomek8756 Prawidłowo, siewców śmierci trzeba izolować.
0
@gontex nie pomogę bo kończyłem prawo 7 lat temu, więc pewnie nieaktualne już wszystko ;)
0
@gontex Miałem jako fakultet :D
0
Dwa mecze po 120 minut jak psu w dupę i do tego kontuzje, gorzej nie może już być..
0
Śmiało można było dać karnego, brawo dla dziadka Pique
0
Będzie karny na bank
1
@GeneralXavi Eldoka na wolno.
2
@macio_944 Co to za pieniędze w ogóle, korporacje niedługo będą w stanie wykupywać całe państwa.
0
@Kondzix Zjedz snikersa