usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca Ja jestem z zarobków bardzo zadowolony, ale z pracy jaką wykonuję zdecydowanie mniej, ale daje mi możliwość dalszego rozwoju i zarabiania jeszcze więcej.
1
Komentarz usunięty
2
@Sulimo Koty to wredne mendy, jak mojemu coś nie pasowało to mi szczał do butów, jak coś z mamą to srał do kwiatków, a ojca jakoś znosił. Pełna premedytacja w działaniach tych zwierząt odczytuje się jako wielce wysoką inteligencję, co zawsze mnie śmieszy.
0
@Azi Przecież to jest kpina, bez zarabiania 7-8 tys na rękę to nie startuj teraz nawet do miana klasy średniej.
0
@Azi od kiedy to 6 brutto to klasa średnia? Chyba netto?
2
@Toretto tak jak kolega @anxted napisał, Cypr tylko max tydzień i w październiku/listopadzie.
2
@AmigoBlancos tak jak Twoja obecność na tej stronie, czemu nie siedzisz na notatniku?
1
@gumaz byłbym już w drodze na drugi koniec świata :D
2
@Kgorecki2500 u mnie historia rozszerzona była zdana 78%, ale to było dawno temu jak wyżej koledzy wspomnieli - 13 lat
0
@arasz1819 Ukraińcy tak bardzo kochają Polskę, jak Polacy Niemców za możliwość zbierania szparagów
1
@Kgorecki2500 Larry 7 miłość na fali :D
0
@tomek8756 Miałem WF z klasą matematyczna w Liceum i tam był koleś który był kompletną fajtłapą i jak mieliśmy jakieś zaliczenia typu rzut piłką lekarską to niczego nie zaliczał na minimum. Miał problem nawet ze zrobieniem przewrotu do przodu na materacu :D szkoda mi było gościa bo nie był grubasem, tylko jakiś taki nieforemny był i ledwo zaliczał co roku ten WF ;)
1
@LaRoja Wczoraj tankowałem do pełna i 500 zł wyleciało z portfela
0
@macio_944 A ja już nie mogę się doczekać 3 tygodni w dżungli w Kambodży i Tajlandii, te 35 stopni przy mega wilgotności to jest dopiero hardcore :D
0
@Nazio87 za 4 tys za tydzień mógłbym pracować bez mrugnięcia, mnie trupy nie ruszają - podczas praktyk w prokuraturze byłem parę razy na zdarzeniach oraz w prosektoriach.
1
@Janiama 4-2 Barca
0
@Kapitan hawk brawo! Takich łowców Nam trzeba xD
0
@Kapitan hawk juhu, ale super!
0
@rado_Barca nie opłacało się, 5 lat zmarnowane, które mogłem poświęcić na tysiąc innych rzeczy.
1
@patry295 zawodowo zdecydowanie nie, rodzinnie i towarzysko jak najbardziej tak, zdrowotnie w porządku, majątkowo jest lepiej niż myślałem.
1
@michal26 Pierwsze swoje piwo uwarzyłem 8 lat temu (ach do tej pory pamiętam tą herbacianą i mdłą IPĘ), kiedy jeszcze w Polsce kraft zaczynał się rozkręcać. Od tego czasu zrobiłem 120 warek przeróżnych styli piwnych ;) nie ma już chyba co mnie zaskoczyć w piwowarstwie.
1
@michal26 Szlachetny styl piwa, dopiero moje 3 podejście do warzenia tego piwa mogę uznać za udane. Mimo wszystko wolę sobie kupić porządnego portera niż samemu zrobić, a to jest u mnie rzadkość w domowym piwowarstwie ;)
2
@SteuerFreiMoney Jesteś na ciśnieniu jak ja na studiach kiedy paliłem codziennie i jak myślisz, że to nie ma wpływu na Ciebie to jesteś w grubym błędzie.
0
@Rust_Cohle Co wy ludzie robicie, że musicie wstawać o takich nie ludzkich godzinach?
1
@macio_944 Szczęście? matactwa Pereza, kupione mecze i sędziowie, tak Real wygrywa mecze i tylko głupi tego nie widzi.
1
@MesQueUnClub_87 A ja uwielbiam takie dni, odpalam sobie playa i macham myszka po ekranie, a pieniądze wpadają :)
2
@paweldunajecfcb w tym budżecie dasz radę ogarnąć sobie Tajlandię
0
@Kluivert_P Czasy gdy wyższe wykształcenie mało przełożenie na rynku pracy powoli zanika, w życiu trzeba być przede wszystkim zaradnym.
0
@Uukasz_93 Bo Perez posmarował za cały sezon, muszą się spłacić
0
No, ale 4:0 z Realem parafrazując klaysk - No, ale osiemnastka