0

@bartekvisca Ja jestem z zarobków bardzo zadowolony, ale z pracy jaką wykonuję zdecydowanie mniej, ale daje mi możliwość dalszego rozwoju i zarabiania jeszcze więcej.

1

Komentarz usunięty

2

@Sulimo Koty to wredne mendy, jak mojemu coś nie pasowało to mi szczał do butów, jak coś z mamą to srał do kwiatków, a ojca jakoś znosił. Pełna premedytacja w działaniach tych zwierząt odczytuje się jako wielce wysoką inteligencję, co zawsze mnie śmieszy.

0

@Azi Przecież to jest kpina, bez zarabiania 7-8 tys na rękę to nie startuj teraz nawet do miana klasy średniej.

0

@Azi od kiedy to 6 brutto to klasa średnia? Chyba netto?

2

@Toretto tak jak kolega @anxted napisał, Cypr tylko max tydzień i w październiku/listopadzie.

2

@AmigoBlancos tak jak Twoja obecność na tej stronie, czemu nie siedzisz na notatniku?

1

@gumaz byłbym już w drodze na drugi koniec świata :D

2

@Kgorecki2500 u mnie historia rozszerzona była zdana 78%, ale to było dawno temu jak wyżej koledzy wspomnieli - 13 lat

0

@arasz1819 Ukraińcy tak bardzo kochają Polskę, jak Polacy Niemców za możliwość zbierania szparagów

1

@Kgorecki2500 Larry 7 miłość na fali :D

0

@tomek8756 Miałem WF z klasą matematyczna w Liceum i tam był koleś który był kompletną fajtłapą i jak mieliśmy jakieś zaliczenia typu rzut piłką lekarską to niczego nie zaliczał na minimum. Miał problem nawet ze zrobieniem przewrotu do przodu na materacu :D szkoda mi było gościa bo nie był grubasem, tylko jakiś taki nieforemny był i ledwo zaliczał co roku ten WF ;)

1

@LaRoja Wczoraj tankowałem do pełna i 500 zł wyleciało z portfela

0

@macio_944 A ja już nie mogę się doczekać 3 tygodni w dżungli w Kambodży i Tajlandii, te 35 stopni przy mega wilgotności to jest dopiero hardcore :D

0

@Nazio87 za 4 tys za tydzień mógłbym pracować bez mrugnięcia, mnie trupy nie ruszają - podczas praktyk w prokuraturze byłem parę razy na zdarzeniach oraz w prosektoriach.

1

@Janiama 4-2 Barca

0

@Kapitan hawk brawo! Takich łowców Nam trzeba xD

0

@Kapitan hawk juhu, ale super!

0

@rado_Barca nie opłacało się, 5 lat zmarnowane, które mogłem poświęcić na tysiąc innych rzeczy.

1

@patry295 zawodowo zdecydowanie nie, rodzinnie i towarzysko jak najbardziej tak, zdrowotnie w porządku, majątkowo jest lepiej niż myślałem.

1

@michal26 Pierwsze swoje piwo uwarzyłem 8 lat temu (ach do tej pory pamiętam tą herbacianą i mdłą IPĘ), kiedy jeszcze w Polsce kraft zaczynał się rozkręcać. Od tego czasu zrobiłem 120 warek przeróżnych styli piwnych ;) nie ma już chyba co mnie zaskoczyć w piwowarstwie.

1

@michal26 Szlachetny styl piwa, dopiero moje 3 podejście do warzenia tego piwa mogę uznać za udane. Mimo wszystko wolę sobie kupić porządnego portera niż samemu zrobić, a to jest u mnie rzadkość w domowym piwowarstwie ;)

2

@SteuerFreiMoney Jesteś na ciśnieniu jak ja na studiach kiedy paliłem codziennie i jak myślisz, że to nie ma wpływu na Ciebie to jesteś w grubym błędzie.

0

@Rust_Cohle Co wy ludzie robicie, że musicie wstawać o takich nie ludzkich godzinach?

1

@macio_944 Szczęście? matactwa Pereza, kupione mecze i sędziowie, tak Real wygrywa mecze i tylko głupi tego nie widzi.

1

@MesQueUnClub_87 A ja uwielbiam takie dni, odpalam sobie playa i macham myszka po ekranie, a pieniądze wpadają :)

2

@paweldunajecfcb w tym budżecie dasz radę ogarnąć sobie Tajlandię

0

@Kluivert_P Czasy gdy wyższe wykształcenie mało przełożenie na rynku pracy powoli zanika, w życiu trzeba być przede wszystkim zaradnym.

0

@Uukasz_93 Bo Perez posmarował za cały sezon, muszą się spłacić

0

No, ale 4:0 z Realem parafrazując klaysk - No, ale osiemnastka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?