0

@MysticCat Dokładnie, dla niego liczą się już tylko indywidualne osiągnięcia i boi się, że Messi go wyprzedzi w golach w LM. Jednak coś czuję, że ten sezon da do myślenia mentalowi i pogodzi się z faktem, że nie dojeżdża. Już sam fakt, że go nikt nie chciał z poważnych klubów musiał być ciosem dla niego.

3

@taris Ale zdzidział Ronaldo, czyżby ostatni sezon?

2

@Sau_Ron Disgusting

0

@MesQueUnClub08 Walić studia, do niczego Ci się później nie przydadzą jak chcesz iść w IT

2

@Fabik87 No i co takiego niby zrobią Ci prawnicy ?

1

@FC1899Barca Jak śmiesz porównywać tego Chorwata do geniusz Xaviego i Iniesty.

0

@bartekvisca I tak i nie. Jak jesteś ważnym pracownikiem w firmie i nie można Ciebie zastąpić od kopa to pracodawca będzie musiał Ci dać podwyżkę. Jak jesteś zwykłym ziutkiem z rocznym, dwuletnim doświadczeniem to tak, lepiej dla pracodawcy kopnąć Ciebie w tyłek i poszukać nowego chętnego ziutka.

1

@VeB10Ronnie Paliłem od klasy maturalnej do 3 roku studiów paczkę dziennie, potem z dnia na dzień rzuciłem. Właściwie można powiedzieć, że nie palę od 10 lat, ale raz na jakiś czas zdarzy mi się od kogoś wziąć papierosa na imprezie i puścić parę dymków. Straszny nałóg.

1

@normasubiektywna Czyli jakby ukradli Ci kilka tysięcy i w sądzie usłyszał, że tych pieniędzy właściwie nie odzyskasz, a sprawca tego samego dnia wyjdzie zadowolony z sądu z jakimś śmiesznym wyrokiem w zawiasach to będziesz miał poczucie sprawiedliwości? Że tak działa państwo prawa? I na bezkarność złodziei mamy kiwać głowami i cieszyć się, że nie ma drakońskich kar bo w państwie prawa musi być posznownaie dla sprawców?

0

@normasubiektywna Dopóki prywatnie Ciebie to nie dotknie to sobie może pisać takie kocopoły. Prawo w Polsce nie działa i złodzieje czują się bezkarni.

14

@Kusco15 Czyli rozumiem, że jak ty stoisz w długich kolejkach to dostajesz białej gorączki i lecisz tłuc szyby oraz ludzi?

0

Ależ Nam brakowało takiego napadziora, już człowiek zapomniał jak to mieć w drużynie klasowego napastnika.

0

@Aragorn33 Dla polskiego rynku wyrobników jak już.

0

@AbelKabel Dlaczego nie może być? To nauczyciel to jakiś prestiżowy zawód na który idą same omnibusy?

0

@AbelKabel Jakie to ma znaczenie w dzisiejszych czasach to wyższe wykształcenie? Każdy debil sobie może mgr. zrobić. I co wtedy przestanie nim być bo ma magiczny papierek?

0

@Criss18Barca 12 jak prawdziwy MEN

2

@Traba727 To nie ma znaczenia, Real jest gorszy i tyle. Kto wygrał ostatnio El Clasico? Kto wygrał Puchar Gampera?

0

@cules100pro A to Ci niespodzianka, że nad Polskim morze jest zimno.

0

@bartekvisca Życie bez alkoholu jest dla niektórych niemożliwa do wyobrażenia. Świat na trzeźwo ich przeraża.

1

@MAGNETO pij dalej te gówna, powodzenia.

2

@Encore Ja bym uciekał z tego United gdzie by się dało.

3

@Kurkmen Byłem 3 lata na odległość ( Warszwa-Kraków) i nie dawałem najmniejszych szans, że to wypali, a jednak się udało. Potem przeprowadzka dziewczyny do Krakowa, po dwóch latach zaręczyny i teraz jest moja żoną. Przekornie życie się układa.

1

@Antimadridista_WR Zwłaszcza jak idiota jeden z drugim wyprzedza się z prędkością 2 km większą albo ile razy po hamulcach muszę dać bo nie może władca drogi poczekać chwilkę aż przyjadę tylko się bierze za swoje wyprzedzanie bo on jest najważniejszy na drodze, gardzę bardzo tymi "zawodowymi kierowcami"

2

@Antimadridista_WR No tak bo inni użytkownicy autostrady to jeżdżą sobie dla zabawy i nikomu się nie spieszy nigdzie, tylko biedni tirowcy muszą dojechać na czas.

1

@pt9 Może masz za duża stawkę godzinową?

2

@Deviler Ja zawsze daje, nawet więcej niż muszę. Na studiach robiłem za barem i wiem jak to może podnieść finalną pensję. Z dobrego weekendu miałem 2-3 stówy zawsze ekstra.

1

@Gwyn Generalnie to tyle powinno trwać, ale Janusze znalazły dobry biznes i wydają papiery od kopa. Nawet egzaminu żadnego nie masz.

1

@Gwyn 2-3 h jak dobrze zapłacisz na Mazurach

0

@Kwasiak98 No chyba, nie. A nogi, czy to się nie liczy jak ciało ?

0

@PatrychoO Aż mi trochę żal grzmota :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?