usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Janiama 2:0 Polska
0
Hehe dwa słupki pod rząd :D
0
No blisko było dla bałwanka
1
ojojojo piękna sprawa
0
Szybciutko wyjaśniona Ghana
0
po meczu w takim razie
1
Ja bym nie gwizdał
2
@Janiama 3:0 Polska
0
@macio_944 Jedni i drudzy siebie warci.
3
@macio_944 Tak samo jak wydała przed MŚ, że Argentyna to pewniak na finał.
0
Nie rozumiem to nie jest mocna ta Argentyna czy jak? xD
0
Ale z dupy karny...
0
@ForcaBarca12 Ja pracuję z domu, więc mecze lecą cały czas ;)
0
@Sulimo Jeszcze nie ma tragedii, przyjdą porządne mrozy to przyjdzie porządne palenie śmieciami.
1
@Janiama Holandia 4:1
1
@Przemek2323 Albo pracujących z domu ;)
2
@Homeopata8989 O to to, będzie tv odpalony cały czas podczas klikania w laptop ;)
0
@draxidox Rezerwuję grubą, fajna jest.
1
@macio_944 Pluchę, ciemności i deszcz masz przez większość zimy. W lato to masz kilkanaście dni ukropu w porywach. Zdecydowanie wolę lato, a w zimę zwykle miesiąc spędzam w egzotykach żeby uciec chodź na chwilę od tej szarości.
1
@MesQueUnClub_87 Jest dramat, motywacja spada do zera.
0
@tristan87 I ten Asensio w ataku ...
5
@chosenone Pełna zgoda, najgorszy film Tarantino, a oglądałem wszystkie.
11
@Bobo25 Pokazała właśnie kompletny brak klasy, a gawiedź się jeszcze cieszy i przyklaskuje.
1
@don'T.R.I.P.e Gdyby nie ropa to by dalej z badylkiem wielbłądy przeganiali po pustyni.
0
Ewidentnie brakuje Grosickiego i Jędrzejczyka
0
@DonMatteo901 nie mogę się doczekać całego wywiadu, będzie to dobra bomba.
0
I na co było wstawać ?
1
@IronSanHybrid Byłem, widziałem, zaliczone, ale kraje muzułmańskie typu Egpit, Tunezja to nie moje klimaty.
0
@Rastafarnianin To, że w Tajlandii znieśli wszystkie obostrzenia, a ludzie dalej w maseczkach latają
1
@Ghostface A co to za ciekawa nacja Żymianie? Powiesz coś więcej?