2

@Janiama 2:0 Polska

0

Hehe dwa słupki pod rząd :D

0

No blisko było dla bałwanka

1

ojojojo piękna sprawa

0

Szybciutko wyjaśniona Ghana

0

po meczu w takim razie

1

Ja bym nie gwizdał

2

@Janiama 3:0 Polska

0

@macio_944 Jedni i drudzy siebie warci.

3

@macio_944 Tak samo jak wydała przed MŚ, że Argentyna to pewniak na finał.

0

Nie rozumiem to nie jest mocna ta Argentyna czy jak? xD

0

Ale z dupy karny...

0

@ForcaBarca12 Ja pracuję z domu, więc mecze lecą cały czas ;)

0

@Sulimo Jeszcze nie ma tragedii, przyjdą porządne mrozy to przyjdzie porządne palenie śmieciami.

1

@Janiama Holandia 4:1

1

@Przemek2323 Albo pracujących z domu ;)

2

@Homeopata8989 O to to, będzie tv odpalony cały czas podczas klikania w laptop ;)

0

@draxidox Rezerwuję grubą, fajna jest.

1

@macio_944 Pluchę, ciemności i deszcz masz przez większość zimy. W lato to masz kilkanaście dni ukropu w porywach. Zdecydowanie wolę lato, a w zimę zwykle miesiąc spędzam w egzotykach żeby uciec chodź na chwilę od tej szarości.

1

@MesQueUnClub_87 Jest dramat, motywacja spada do zera.

0

@tristan87 I ten Asensio w ataku ...

5

@chosenone Pełna zgoda, najgorszy film Tarantino, a oglądałem wszystkie.

11

@Bobo25 Pokazała właśnie kompletny brak klasy, a gawiedź się jeszcze cieszy i przyklaskuje.

1

@don'T.R.I.P.e Gdyby nie ropa to by dalej z badylkiem wielbłądy przeganiali po pustyni.

0

Ewidentnie brakuje Grosickiego i Jędrzejczyka

0

@DonMatteo901 nie mogę się doczekać całego wywiadu, będzie to dobra bomba.

0

I na co było wstawać ?

1

@IronSanHybrid Byłem, widziałem, zaliczone, ale kraje muzułmańskie typu Egpit, Tunezja to nie moje klimaty.

0

@Rastafarnianin To, że w Tajlandii znieśli wszystkie obostrzenia, a ludzie dalej w maseczkach latają

1

@Ghostface A co to za ciekawa nacja Żymianie? Powiesz coś więcej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?