usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajebista ta pomoc Liverpoolu, jak dziadzia Luka ich przegania.
0
Co tu się dzieje w tym meczu xD
2
@GeneralXavi Większość nie chce głosować na dualizm polityczny PoPisu. W związku z tym, że w obu skrajnych partiach - Konfederacja i Lewica są idioci, którzy potrafią zrazić najbardziej zagorzały/skrajnych elektorat, zostaje nieszczęsny Hołownia bez planu. Cudowny wybór co nie ?
0
@reloaded Last of Us, bez 3 odcinka :D
1
@Sau_Ron Sponge
2
@Nerazzurro A może po prostu za głośno gadasz, skoro Ci ciągle ktoś zwraca uwagę.
5
Miód na moje oczy, bić ten pseudoklub.
2
@bartas97 Praca zdalna, a tfu, do porządnej roboty byś się wziął :D
0
120 mln na jeden zwód xD
0
@Matheu12 Ja odkąd się z domu wyprowadziłem po liceum to od 14 lat w bloku mieszkam. Teraz będę w końcu przeprowadzał się na swoje, ale odkąd pandemia wybuchła to od 3 lat pracuje zdalnie i układ mam prosty - zima w mieście, a lato wyjeżdzam na domek letniskowy nad jeziorem i stamtąd klikam sobie razem żoną (też praca zdalna). Dla mnie złote wyjście i chodzę z bananem na twarzy :)
0
@ChessInfo To ja Ci zadam zagadkę - mieszkam w KRK i jak to jest, że w zimę jest smog, a w lato go nie ma?
0
@[Oli] A jak przejawia się strach przed homoseksualizmem bo nie bardzo rozumiem jak to wygląda ?
0
@Sau_Ron SWITCH
1
@bartekvisca 4:15 pobudka? Co za szatańska godzina do wstawania.
0
@AbelKabel Bardzo mocno starasz się o bycie największym błaznem tej strony. Życzę wytrwałości.
4
@RomanHoffer 4k za pracę na produkcji w takiej mieścinie jak Olkusz to całkiem spoko wypłata.
1
@VegetaPolska Dobra to ja Ciebie wkręcałem z tymi stopami. Zatkao kakao co
2
@arasz1819 Racja żółta dla brzydala za symulkę!
1
Jeszcze brzydka gęba strzela, można iść spać
1
Co by nie mówić, lewą nóżkę ma Asensio ładnie ułożoną.
2
Kabaret, tam nie powinno by rożnego i żółta dla Camy, a tak to z dupy faul Banzemy i kartka xD takie rzeczy tylko w La Liga
0
O Eder kontuzja, jakże mi przykro
0
@YayaToure24 Smutna prawda jest taka, żeby coś odkładać i sobie nie żałować to dla młodej pary 28-32 lat musi być budżet większy niż 15 k miesięcznie.
0
@FcPortoFan1999 Jak to im źle i mało zarabiają ;)
1
@macio_944 Moim zdaniem świetny odcinek, w ogóle mi nie przeszkadzał wątek homo, ale zgodzę się też z przedmówcami - tego czasami jest za dużo i robione bez jakieś głębszej refleksji czy sensu. Ot żeby wcisnąć wątek homo gdzie się da. Tutaj naprawdę kawał dobrego kina, aktorstwa i naprawdę gdzieś tam mnie to ujęło wszystko.
2
@Faro Mocny sportowy argument z tymi alimentami xD
9
@AbelKabel Ty masz jakie problemy ze sobą bo na razie to Twoje zachowanie woła o pomstę do nieba i wszyscy to widzą oprócz Ciebie. Jesteś na odpoczynku na nartach i wrzucasz zdjęcia żeby coś udowodnić jakimś randomowym gościom z forum o piłce xD
0
no to można iść spać
0
Co on zrobił ..
0
Ja mam wrażenie, że ten Rodrygo to jeszcze większy talent niż obwisła warga