0

@partymaker czytanie ze zrozumieniem poziom ekspert xD

1

@draxidox Dla większości kobiet macierzyństwo to właśnie samorealizacja oraz największa radość, ale jak kto tam już woli sobie życie układać. Być może jak w końcu dojdziesz do pułapu w życiu, że będziesz mógł sobie na więcej pozwolić to zmieni się Ci zdanie, trochę jak u mnie, a może i nie, ale to akurat są moje obserwacje.

1

@draxidox Doszedłem z żoną do takiego momentu, że kariera jest na tyle rozwinięta, że to o mnie i o kobietę się pytają na rynku pracy,a nie na odwrót. Raz do roku w zimę robimy sobie wypad w egzotyki typu Tajlandia i zawsze jakiś letni wypad na parę dni typu Cypr. Kupiliśmy ostatnio furę 3 letnią, mamy spore mieszkanie w Warszawie plus domek letniskowy nad jeziorem (to akurat dziedziczone po dziadkach). Rata kredytu się pobiera bez bólu. Do tego jeżdżę raz/dwa razy do roku na żagle na mazury oraz nurkuje parę razy do roku w Hańczy, czasem polecę do Egiptu na rafy, ale coraz mniej. Więc jak widzisz, jest kasa, podróże, kariera i pasje. Ma 33 lata i zaczynam powoli się zastanawiać nad kaszojadem mimo, że nie przepadam za dziećmi i nie czuję się gotowy na bycie ojcem. Przeraża mnie ta myśl, ale bardziej przeraża mnie myśl, że jak będę miał 50 lat i będzie mnie stać na jeszcze więcej to te moje pasję zblakną, podróże przestaną cieszyć, a pusta chata będzie dawać o sobie znać. Normalnie mam mega dylemat ostatnio, dlatego nie warto tak traktować wszystko zero-jedynkowo.

5

@Przemek2323 Niee, no to nie do wiary. Nie, to być nie może!

6

@RoberDzik Ja mam wrażenie, że największym problemem Polski to w tym momencie LGBT, aborcja oraz religia patrząc na Twoją wypowiedź... Pal licho inflacje, rozdawnictwo, wojnę za granicą bo najważniejszy problem to związki partnerskie, no ludzie...

2

@[Oli] Nie popłacz się z tego powodu.

1

@AmigoBlancos Ja wstaje 6.00 rano 2-3 w tygodniu przed pracą, robię trening i 8.00 siadam do biurka. Mam o tyle łatwiej, że pracuje z domu, a siłownie mam pod nosem, więc z rana wylatuje i na pustej siłowni robię trening na spokojnie z czystą przyjemnością. I z jednym się zgodzę jest to trudne, ale jak się zaskoczy to aż zaczyna brakować tego porannego treningu. Też nie nie będę udawał, że tak lecę latami bo wystarczy tydzień dwa przerwy i powrót jest piekielnie trudny i nie zawsze od razu się udaje, ale szczerze polecam taki tryb.

1

@Survier Nienawidzę autobusu i jazdy ze śmierdzącymi żulami. Już wolę korki i siedzenie komfortowe w aucie niż walkę z ludźmi. Nie wiem jak można jazdę komunikacją przekładać nad jazdę autem.

0

@MessiTheBesst Wszystko zależy ile finalnie zarabiasz, jeżeli twój budżet rodzinny to 10 k, a ty kupujesz mieszkanie za bańkę i zadłużasz się na 25 lat z ratą kredytu na 5 k to fakt, jest to głupie podejście.

1

@Janas11224 każdy z Nas by chciał być na jego miejscu - bajoński kontrakt, mecze prosto z ławki, foteczki z pucharami, piękny klimat hiszpański i jedzenie, a to wszystko za parę treningów w tygodniu. Bajka!

0

@Karamba Dla mnie matura nie jest złożonym tematem, żeby nie zdać na 30% za moich czasów to trzeba było być mocno opornym na wiedzę albo ułomnym. Nie rozstrzygam czy kiedyś była łatwiejsza czy teraz, stwierdzam tylko, że żaden wyczyn zdać maturę.

0

@Criss18Barca 10-15 lat temu to ja zdawałem mature i już wtedy była ona prosta na poziomie podstawowym, tak żeby największy bałwan w szkole to zdał.

0

@Jasieex Przesadzam tujki na działce i walę browary

0

@Medium Polecam wielosezonowe

3

@Comentateiro Wszystko z umiarem i głową trzeba robić. Ostatnio miałem team meeting w Krakowie w dosyć ekstrawaganckiej restauracji gdzie po kolacji i popijaniu wina, wszyscy poszli nad Wisłę zrobić po małpce i wrócić do domu. Nie widzę nic złego w takim podejściu, więc nie wiem czym te małpki są takie winne.

0

@Encore Ani Mbappe ani Rashford to nie są typowi skrzydłowi, grali też w tym sezonie na 9, reszta zgoda. Jak dla mnie Kwara, Vini, Saka TOP3

0

@AmigoBlancos tak jest w top3, ulżyło Ci ?

4

@MysticCat Większe tutaj gówna są wrzucane niż jakieś analizy madryczoków

2

Upamecano co chłop zjebał w dwumeczu to jego

1

Ale fuks, nie wierzę xD

1

@Sulimo jedna z rana, potem jadę na yerbie

0

O panie jaka bieda

1

Jakby patałachy z Chelsea chociaż jedną wpakowali to by to inaczej wyglądało,a tak już po meczu

0

@TheNekro94 100 to ja biorę w serii bez pierdnięcia ;) a tak na poważnie to gratulacje znam to uczucie podniesienia pierwszej setki.

0

@SteuerFreiMoney chcesz powiedzieć, że w wieku 13 lat zacząłeś palić regularnie 3-5 gram dziennie? skąd ty kasę brałeś jak gówniarz na to? kradłeś, stałeś na dworu ZOO, rodziców nie miałeś?

0

@SteuerFreiMoney trochę chyba Ciebie poniosło z tym 25 lat jarania.

1

to wielkie Napoli padło

1

@okiemtypera_lucaxx95 Twoja mama jest gruba - skąd Ty taki test wziąłeś? Z podstawówki ?

0

@wasacz Co ma piernik do wiatraka?

1

@wasacz dokładnie, za darmo biedny dostał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?