usztafik
Dołączył/a: marzec 2020
Trakiszki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Irmscher10 sam jestem ciekawy bo rozumiem, że tutaj chodzi, że jeżeli ręką jest podparta to nie ma karnego ?
1
Jak mnie wkurwia jak ta Barca siada mentalnie jak zaczyna przegrywać, jak mieli tak grać w drugiej połowie, to trzeba było zostać w szatni..
1
@osa91 Z tą aplikacją to akurat miał rację, nie musi radca prawny jej robić by móc podejść do egzaminu radcowskiego.
7
@draxidox Rozumiem, że na dzieci swojego brata plujesz i wyzywasz od bękartów?
1
@kulek22 3 tygodnie, dwie osoby Tajlandia - 14 koła (listopad 2022) . Nie wiem kto Ci takie ceny podał, chyba, że odpalasz haracz dla biur podróżniczych.
0
@matirix20 Peugeot 508 po 2015 roczniki
4
@SteuerFreiMoney Też mi wyczyn, ja na kolanach ojca w wieku 3 lat dojeżdżałem do działki letniskowej brawurowo kręcąc kierownicą Fiata 125p wzdłuż lokalnej rzeczki na piaskowej szosie. Co tam jakieś Ferrari na torze.
1
To ja podziękuję na dzisiaj :D
0
Tutaj widzę i Pep by ręce rozłożył, co za panienki
0
Wielki CR7 przykrywał braki Santosa xD
6
Hala z zabawkami Ala
0
@ArterkHD 3-4 tyś leci w kopertę, a i tak mam dodatkowo kredyt na głowie z żoną.
0
@AmigoBlancos Dziadek Carlo jeszcze się nie nauczył, że Araujo wkłada do kieszeni fawelarza i ciągle go tam ustawia?
0
@pt9 Klimatyzacja w mieszkaniu wystarczy, a jak miejski upał męczy to wyjazd na domek nad jeziorem. Już tylko czekam na wakacje i koniec tego zimowego piździszewa.
0
@fuisLigo O to jest pytanie xD
1
@kkbarca To jest jakaś nowa moda z nagrywaniem swoich patusiarskich zachowań? Pięknie jest teraz młodzież chowana.
0
Też mi niespodzianka, wiecznie nie można wygrywać po te 1:0
0
@bartekvisca Volvo V40
3
@JimMorrisonFCB A jak Juventus odpadał z Ronaldo to przecież była jego główna wina, więc narracja działa tylko w jedną stronę czy jak ? :d
1
@Rust_Cohle 900 euro na 3 dni? Ale bieda, 1000 euro dziennie to jest optymalnie, ale każdy ma swoje standardy z tego co czytam.
1
@Medium Nie raz czytałem, że ostateczność to przyjść i wymontować drzwi, policja Ci nic nie zrobi, a patologia szybko mięknie ;)
1
Ale się podłożył :D
0
@jeyx77x Sadistic -> HARD. Pełno tego tam jest, a podejrzewam, że to wierzchołek tego co tam się dzieje codziennie.
5
@Kgorecki2500 Nie trzeba się cofać tak daleko. W brazylijskiej Amazonii takie rzeczy dzieją się cały czas, a filmików z ćwiartowania ludzi żywcem jest pełno. Przebili już nawet Arabów i ich ucinanie głów.
1
@QQL5 właśnie rozważam drzemkę albo drugą kawkę bo za bardzo nie mam co robić w robocie ;)
0
@Faro U mnie wszystkie 8 są największymi zębami w japie, są równie mocne jak dziadek do orzechów :D
1
@Faro Daj im czas, niech wyrosnął do końca i będziesz miał spokój :D
1
@JokeRTS Komunikacja jest utrzymywana z podatków ludzi którzy w danym mieście mieszkają i płacą podatki, więc powinna być dla nich darmowa.
0
@Coutinho007 Ale do czego od ma wracać? Do dziadownia i bycia pośmiewiskiem ?
0
Ale to jest zgraja przegrywów, od 2-1 nie grają nic.